Szukam opini

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
Lukii
Posty: 756
Rejestracja: 28 cze 2017, o 16:25
Samochód: Inny
Rocznik: 2020
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Łuki
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Szukam opini

Post autor: Lukii »

szms pisze:Obsługa w zasadzie w kazdym salonie jest super do czasu... aż kupisz auto :lol:

;)
Łuki

ObrazekPastuch
ObrazekISF
ObrazekGR
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam opini

Post autor: Camillinhio »

szms pisze:Obsługa w zasadzie w kazdym salonie jest super do czasu... aż kupisz auto :lol:
Jak Cię zauważą i zechcą rozpocząć z Tobą rozmowę to może i tak :)
Obrazek
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

Camillinhio pisze:
szms pisze:Obsługa w zasadzie w kazdym salonie jest super do czasu... aż kupisz auto :lol:
Jak Cię zauważą i zechcą rozpocząć z Tobą rozmowę to może i tak :)
No właśnie nie wiem czy to wynika z tego że nie przywiązuje uwagi do stroju i wyglądam czekaj jak to żona moja mówi " gorzej czasem jestes ubrany niż kloszard z rynku w pecku " czy poprostu z tego że ogólnie czy to skoda / vw/ audi ogólnie grupa vag bo tam najczęściej bywałem mają klienta poprostu w dupie i zajmuje im średnio 5- 10 minut zanim się zainteresują co za ciul wyrywa im drzwi w prezentowanym aucie które stoii w salonie i jest zamknięte żeby nie ukradli polaczki czegoś że środka.

Druga sprawa to wiedza ich jest na poziomie to jest auto, auto z grupy VAG, diesel i na tym się kończy ale co wymagać od kolesi którzy dostają za noszenie krawatu i białej koszulki najniższa krajowa.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

Kurde nie wieżę że chce to napisać ale napiszę...

Kodiaq vrs wygląda całkiem całkiem czy ktoś miał styczność z tym wynalazkiem bo ja jeździłem dieslem 190km to oprócz tego że jest wyżej to to samo gowno co superb.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2345
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Szukam opini

Post autor: siemi1 »

Na forum to chyba nikt jeszcze nie jeździł ale pewnie dupy nie urywa jak w 190KM to rakieta nie była.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam opini

Post autor: Camillinhio »

Jak tam Szczypior, volvo wybrane?
Obrazek
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

Czekam na ofertę i zastanawiam się pomiędzy nowym volvo z silnikiem d5 a BMW x5 w 3.0 benzyna rocznik 2016 oraz dalej nad wiesniakowozem q7 ...

Do końca stycznia będę myślał zobaczę co mi z tego wyjdzie...Ale chciałem się pozbyć diesla tj to oficjalna wersja dla żony więc dziś usłyszałem że volvo i q7 to diesel więc dlaczego chce zmienić auto :-)

Także BMW ... jest ładne szare i znowu usłyszałem co to za 3 paski z przodu na grilu wygląda jak samochód dla gowniaza...

I was tu znajdź rozwiązanie...


Tak czy siak ciśnienia nie ma narazie jest 3 kupcow na superb umówionych na styczeń jak coś z tego wyjdzie wtedy będzie nowe auto a jak nie to będę was jeszcze tu wkurwial...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

Jak to mówią czekamy... i czekamy...

Pewnie mają dużo klientów na koniec roku :-DObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam opini

Post autor: Camillinhio »

Szczypior, komunikatory na FB obsługują panie z recepcji, więc nie licz, że otrzymasz odpowiedź od razu. Zwłaszcza, że rozmowę zaczynasz od pytania o upust ;)
A chwilę później piszesz, że będziesz dostępny po 11 stycznia. Czyli Pani wie, że ma czas, i spadłeś w kolejce :P
A gdzie specyfikacja auta jaka Cię interesuje? Jakbyś pojechał do salonu bezpośrednio, i od razu rozmawiał z handlowcem, miałbyś już ofertę. Także cierpliwości albo konkretnie mailem, a nie przez jakieś "czaty".

P.S. Za grupę zawodową możesz chyba liczyć na dodatkowe 3%.
Obrazek
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

Camillinhio pisze:Szczypior, komunikatory na FB obsługują panie z recepcji, więc nie licz, że otrzymasz odpowiedź od razu. Zwłaszcza, że rozmowę zaczynasz od pytania o upust ;)
A chwilę później piszesz, że będziesz dostępny po 11 stycznia. Czyli Pani wie, że ma czas, i spadłeś w kolejce :P
A gdzie specyfikacja auta jaka Cię interesuje? Jakbyś pojechał do salonu bezpośrednio, i od razu rozmawiał z handlowcem, miałbyś już ofertę. Także cierpliwości albo konkretnie mailem, a nie przez jakieś "czaty".

P.S. Za grupę zawodową możesz chyba liczyć na dodatkowe 3%.
No to 23% to konkretny upust

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam opini

Post autor: Camillinhio »

To jaki upust dostaniesz zależy od wielu czynników ;) W wiadomościach do salonu pisałeś o momentum, a to raczej uboga opcja mniej rabatowana. Poza tym teraz mają akcję na R-design. Model auta ma znaczenie. Do tego salon / sprzedawca i jego aktualne plany sprzedaży, auto do produkcji, czy z placu? Itd.
Obrazek
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

Camillinhio pisze:To jaki upust dostaniesz zależy od wielu czynników ;) W wiadomościach do salonu pisałeś o momentum, a to raczej uboga opcja mniej rabatowana. Poza tym teraz mają akcję na R-design. Model auta ma znaczenie. Do tego salon / sprzedawca i jego aktualne plany sprzedaży, auto do produkcji, czy z placu? Itd.
O Kurwaz myślałem że momentum to coś w stylu style... Nie no bida nie bede jeździł co by na wiosce powiedzieli

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szukam opini

Post autor: Camillinhio »

Przed momentum jest jeszcze jedna, taka bez nazwy, jako zupełny standard. Bynajmniej dla V60 i V90 tak mają. Do tego dochodzą jakieś cross country, excellence, edition i inne ;)
Obrazek
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

s-e-b-e-b pisze:1. Momentum - najbiedniejsza wersja (poznasz po okrągłych wydechach);
2. R-design - wersja „sportowa” - troszkę uboższa od inscription choc niekoniecznie.
3. Inscription - najbogatsza wersja;
Nie to w inscripton będę celowal... faktycznie nawet te okrągłe wydechy jakoś nie pasują.


Najlepiej żeby to było q7 z 4.2 tdi i wnętrzem od xc90 no ale tak się nie da.



Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
szczypiorekFL

Re: Szukam opini

Post autor: szczypiorekFL »

s-e-b-e-b pisze:Uderz do prywatnych importerów aut z DE z okoloc Gniezna.. wyspawają Ci auto wedle twojego życzenia :lol:
A po co mi posrednik przeca odrazu do Turka mogę napisać ;-)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ