Grupa biznesowa

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
Klari
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2019, o 21:08
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Grupa biznesowa

Post autor: Klari »

Hej Wam,

Nie wiem czy podzielicie mój pomysł ale wpadłem na to aby utworzyć wśród nas Grupę Biznesową.
Jeśli ktoś z Was uważa że to fajny pomysł niech wrzuci swoją wizytówkę biznesową - opis kto się czym zajmuje i gdzie.
Myślę, że warto poszerzać kręgi znajomych z różnych branż - a nóż może z tego wyniknąć jakiś potencjalny biznes bądź cokolwiek pomocnego każdemu z nas - czy to pracuje gdzieś na etacie bądź prowadzi swoją działalność.

Co Wy na to !?

Napiszę przykładowo o sobie:
Imię: Grzesiek
Miasto: Tarnowskie Góry ale działam na terenie całego kraju.
  • LuminaLED
Mój główny biznes to profesjonalne przemysłowe oświetlenie LED (hale produkcyjne, magazyny, obiekty sportowe itd.)

Poza tym dodatkowo prowadzę m.in. to:
  • Kolorowepasy (firma zajmująca się zmianą taśm/pasów bezpieczeństwa na wybrany kolor (z dostępnych choć jest ich sporo do wyboru)
Może wypowiedzcie się tu a Admin stworzy nowy wątek i go podepnie.

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 12 sty 2020, o 16:36 przez Klari, łącznie zmieniany 2 razy.
Superb III FL Sportline My2020 2.0tsi 272km dsg7 4x4
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Enriquez »

Nie mam nic przeciwko, o ile nie będzie tu kryptoreklamy osób z jednym postem i banerem na pół strony. Takie wpisy będą usuwane.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Skodnik4x4
Posty: 105
Rejestracja: 8 gru 2019, o 08:56
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 210 KM
Lokalizacja: Podhale

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Skodnik4x4 »

Ale 'biznesmen" z góry już osiągnął sukces bo każdy klika w jego link, sprytne.
Awatar użytkownika
Klari
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2019, o 21:08
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Klari »

Skodnik4x4 pisze: 11 sty 2020, o 05:16 Ale 'biznesmen" z góry już osiągnął sukces bo każdy klika w jego link, sprytne.
Chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem... Może jeszcze raz i od początku!
To chyba takie nasze "Polskie" zachowanie, żeby na dzień dobry w ten sposób podchodzić do tematu, którego celem nie ma być kryptoreklama lecz coś na zasadzie BNI - czyli coś czego po prostu (jak widzę) nie rozumiesz ale zamiast zapytać o co chodzi i po co (co w zasadzie jest opisane w pierwszym poście) to robisz podjazdy z dupy.
Gdybyś zapytał itd to chętnie bym Ci wytłumaczył raz jeszcze po co robi się takie rzeczy.
Tak btw. Co ma znaczyć "biznesmen" z góry !? jeśli masz w ten sposób obrażać innych to zostaw sobie to dla siebie- ja sobie nie życzę takich podjazdów.
Enriquez pisze: 10 sty 2020, o 19:41 Nie mam nic przeciwko, o ile nie będzie tu kryptoreklamy osób z jednym postem i banerem na pół strony. Takie wpisy będą usuwane.
Nie to jest celem - reklama w postaci paru słów o swoim biznesie to wszystko - link miał być ułatwieniem w dostępie do tego (innych również zapraszam do takiej aktywności - w końcu od tego jest ten dział "HydePark"...)
Założeniem było np. to, że jeśli np. ktoś rozpoznaje firmę etc. to zawsze łatwiej nawiązać kontakt bezpośredni w danej sprawie.
To samo w drugą stronę odnośnie mojego głównego biznesu - np. poszukuję firm elektrycznych/monterskich do współpracy więc nie tylko szukam klientów by zarobić a partnerów, którym mogę dać zarobić. Taka jest idea BNI...
Superb III FL Sportline My2020 2.0tsi 272km dsg7 4x4
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Enriquez »

Rozumiem, ale jak ktoś chce to po opisie może się do Ciebie odezwać. Regulamin zabrania umieszczać linków.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Klari
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2019, o 21:08
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Klari »

Zgadza się - ale dopiero od dziś mam taką możliwość - w gwoli ścisłości jeśli ktoś będzie chętny to zrobię dobre promo dla klubowiczów.
Ale nie to było moim celem. Jak sama nazwa wskazuje chciałem aby był to wątek biznesowy a w tym jednak znajduje się jakaś autoreklama - nie chodziło mi o stworzenie "ofert" itd. bo od tego jest inny wątek - komercyjny.
Wszystko w jednym wątku - bez zbędnych komentarzy - łatwiej i szybciej znaleźć coś czego się szuka.
Superb III FL Sportline My2020 2.0tsi 272km dsg7 4x4
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Enriquez »

Zgodnie z regulaminem forum, punkt 14. w podpsie treści reklamowe mogą mieć osoby z minimum 200 postów. Nie zaliczasz się do nich. Proszę o usunięcie linku z podpisu. Dziękuję.

viewtopic.php?f=47&t=545&p=5462&hilit=r ... orum#p5462

pkt. 14
14. Umieszczanie treści reklamowych w podpisie jest dopuszczalne w przypadku użytkowników, którzy napisali co najmniej 200 postów zliczanych w profilu użytkownika. Użytkownik, który napisał co najmniej 50 postów może wystąpić do moderatora z umotywowaną prośbą o udzielenie zgody na umieszczenie reklamy w podpisie.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Klari
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2019, o 21:08
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Klari »

Done :) - jak możesz to wyczyść wątek ze zbędnych postów bądź całość bo jak widać nie ma zainteresowania sprawą.
Superb III FL Sportline My2020 2.0tsi 272km dsg7 4x4
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Camillinhio »

Nie zapominaj, że to jednak forum skody, auta służbowe na jakiś czas Obrazek Do tego 15 aktywnych forumowiczów, także nie oczekuj zbyt wielkiego ruchu ;)

Wysłane z internetu

Obrazek
Awatar użytkownika
Klari
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2019, o 21:08
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Klari »

Camillinhio pisze: 13 sty 2020, o 06:56 Nie zapominaj, że to jednak forum skody, auta służbowe na jakiś czas Obrazek Do tego 15 aktywnych forumowiczów, także nie oczekuj zbyt wielkiego ruchu ;)
Hah - no generalnie masz rację ale właśnie dzięki temu, że to auta służbowe to pomyślałem, że będzie to dobrym pomysłem :D
Miłego dnia :D
Superb III FL Sportline My2020 2.0tsi 272km dsg7 4x4
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Grupa biznesowa

Post autor: szms »

Skoro już taka grupa jest to daję dla każdego forumowicza 10% rabatu na folie ochronne i pokrowce na telefony w mojej budce. Mogę dorzucić breloczek do etui z górnej pólki i uścisk prezesa.
Awatar użytkownika
Klari
Posty: 27
Rejestracja: 25 gru 2019, o 21:08
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Klari »

s-e-b-e-b pisze: 14 sty 2020, o 14:41 Mnie osobiście styl spotkań BNI kojarzy się (źle) z Amwayami i innymi takimi... akwizytorami :)
Hah - tez jakiś zle kojarzy mi się amway i inne piramidki..
Na BNI, w których ja uczestniczyłem na Śląsku po prostu każdy uczestnik miał 30sek na przedstawienie siebie, swojego biznesu. Typowy B2B.
Superb III FL Sportline My2020 2.0tsi 272km dsg7 4x4
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Grupa biznesowa

Post autor: CLO27 »

Otworzyłem nową firmę to wrzucam biznes - KZK spółka z o.o. ...….
Nazwa: "Koronawirusem zarażę każdego" firma zajmuje się organizacją miłych spotkań z naszymi przedstawicielami (mamy ich już na całym świecie) - chętnych na pw zapraszam :P

PS PROMOCJA : Dla seby, szymka, kamila, lukiego i whitego spotkanie z naszym przedstawicielem możemy zorganizować gratis :P :)

PS 2 : pab, enri, pirmaida mogliby by mieć gratisowy wybór jednej osoby do której przedstawiciela wyślemy ale pewnie była by to jedna osoba z tej piątki więc po co ….
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grupa biznesowa

Post autor: Camillinhio »

Te, Żartowniś. Uważaj, bo Ci mustanga ktoś czołgiem przejedzie Albo Skodą

Wysłane z internetu

Obrazek
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Grupa biznesowa

Post autor: pab567 »

Mustangi są bardzo rącze i trudno je złapać... nieważne na lasso, radar, czołg czy Skodę :)
ODPOWIEDZ