Najlepsze światła bmw/merc/audi

Tematy nie związane z Superbem
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Najlepsze światła bmw/merc/audi

Post autor: mario789 »

Powitać :)

Chciałem zapytać w luźnej dyskusji odnośnie Waszym zdaniem najlepszych świateł w aucie.

Mam tu na myśli matrixy od audi, high beamy od Mietka i laserowe ewentualnie adaptiv led od bmw.

U siebie w f11 mam bmw led, dziś jeździłem kolejny raz m550d i poza walorami silnikowymi zwracam uwagę na światła.

Dużo latam w nocy stad to dość istotne dla mnie. We wcześniejszej w212 miałem xenon- wrażenia średnie.

Audi a6 c7 z matrixami jechałem kilka razy ale jakoś nie były to odczucia rewelacyjne. Upierałabym się, ze adpative led póki co według mnie i jak dla mnie najlepsze.

W przyszłym tygodniu polatam w213 na dość fajnej opcji wiec potestuje te światła ale pytanie do Was co Wy byście wybrali biorąc pod uwagę te trzy marki?

Oczywiście skoda to perełka ale chodzi mi o te trzy marki głównie :)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Najlepsze światła bmw/merc/audi

Post autor: Enriquez »

Adaptive LED w 5-er działają bardzo dobrze. Ciężko powiedzieć czy lepiej czy gorzej od S-czy, ale dają czadu. Jak chcesz to możemy się spiknąć i sobie oblukasz co i jak.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
mario789
Moderator
Posty: 573
Rejestracja: 12 lis 2020, o 00:34
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220/470
Imię: Mario
Lokalizacja: Łódź

Re: Najlepsze światła bmw/merc/audi

Post autor: mario789 »

W tym m550d sa właśnie adaptiv ledy i jak dla mnie robią robotę. Jak dostanę jak na weekend to potestuje sobie je dobrze. Szczególnie moim zdaniem robią robotę gdy nadjeżdżamy do pojazdu przed nami i się „rozstępują” Przymierzam się do niej właśnie jako już do 3 bmw z serii F, bo choć seria G bardzo mi się podoba a Twoja to już w ogóle lalka to zawsze chciałem mieć „m w klekocie” - wiem, śmiesznie to brzmi ale kwestia gustu ;)
Awatar użytkownika
into
Posty: 566
Rejestracja: 30 cze 2018, o 18:37
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2010
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Michał
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Najlepsze światła bmw/merc/audi

Post autor: into »

W nowym Audi A5 matrixy oświetlają drogę bardzo dobrze. Jest szeroko i daleko, a barwa odpowiednia.
I'm the man on the silver mountain
ODPOWIEDZ