SS2FL - kilka pytań nowicjusza po zakupie auta

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Zapp
Posty: 942
Rejestracja: 14 lut 2012, o 08:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: więcej
Lokalizacja: ze wsi (OPO)

Re: SS2FL - kilka pytań nowicjusza po zakupie auta

Post autor: Zapp »

:lol:
"Pan nie jest w stanie mnie urazić". ("Obrazić" w oryginale).

Pretensje co do semantyki referencyjnej, ew. znaczenia słowa "każdy" - zgłaszaj np. do redakcji SJP PWN.
Tzw. "polemikę" to prowadź sobie ze swoimi zwykłymi tutaj adwersarzami :D
(Aczkolwiek wywody nt. 3,6 pewnie przeczytam - spodziewam się, że opromienią mój dzień, odpowiedzi jednak nie obiecuję.)
Był: Benzinový 3,6litrový vidlicový šestiválec
Jest: Das V6-Aggregat - Vorsprung durch Technik
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: SS2FL - kilka pytań nowicjusza po zakupie auta

Post autor: rezon »

Zapp pisze:Aczkolwiek wywody nt. 3,6 pewnie przeczytam - spodziewam się, że opromienią mój dzień, odpowiedzi jednak nie obiecuję.)
jedyny mój wywód do tego silnika, to najbardziej właściwy silnik do tego samochodu, wyposażanego niestety w taki sam zbiornik paliwa ;) Zasięg 400km był dla mnie zbyt mały ;) a niestety taki wychodził. prawie taką samą wadę miał łoś z 2.0 245KM (500km), musiałem wybrać diesla ;) - potrzebuję min. 600km ;) Kultura pracy 3.6 nieporównywalna do żadnego innego silnika montowanego w Superbach :D Miałem okazję jeździć kilka razy z tyłu ;)
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
ODPOWIEDZ