Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
fris
Posty: 18
Rejestracja: 20 lut 2020, o 23:34
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Karol

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: fris »

A jaki kolor zamawiałeś bo ja zamawiałem Dragon skin na początku lutego i dalej cisza z data produkcji. Ja zamierzam po wyjeździe zabezpieczyć lakier powłoka ceramiczna fireball silla. Co do opinii to trudno coś mi powiedzieć bo pierwszy raz będę ja używał.
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: timanfaya »

Dragon długo wisi, czeka aż uzbierają się zamówienia, a później od razu wskakuje do robienia. Także jak już się dowiesz, to powinno być szybko
sibek
Posty: 17
Rejestracja: 27 lut 2020, o 01:29
Samochód: Superb III
Rocznik: 2020
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: SIII Scout
Imię: Paweł

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sibek »

fris pisze: 11 mar 2020, o 22:56 A jaki kolor zamawiałeś bo ja zamawiałem Dragon skin na początku lutego i dalej cisza z data produkcji. Ja zamierzam po wyjeździe zabezpieczyć lakier powłoka ceramiczna fireball silla. Co do opinii to trudno coś mi powiedzieć bo pierwszy raz będę ja używał.
U mnie będzie szary steel (niemetalizowany) i stąd pomysł na zabezpieczenie folią.
Leopold
Posty: 8
Rejestracja: 25 paź 2019, o 08:38
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Leopold »

Enriquez pisze: 8 mar 2020, o 18:56 Dokładnie. Z miesiąc temu brama mi się od wiatru zamknęła w stajni i obiła nadkole. Miałem to robić, ale szczerze mówiąc nie zauważam tego, z racji tego że jak jest brudny to nie widać. I nie mam z tym jakiegoś ciśnienia. Jak znajdę czas to podjadę. Są ważniejsze w życiu sprawy niż takie pierdoły. Gratulacje zatem nowego nabytku.
Zgadzam się i dziękuję. Idealny stan auta mozna spotkać z reguły tylko na targach. Natomiast życie życiem... ;)
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

no ja mam troszke jednak inaczej..
nie lubię poobijanych , powgniatanych..trochę się ze ie śmieją /a w zasadzie to bardzo :lol: / ..ale powiedzmy że przez okres 250ytś km w zasadzie nie zarobiłem żadnej wgniotki itd ..
ale fakt..mam garaż , pod pracą też mi nikt nie obije , pod sklepami staje jak najdalej ..
po 10 latach pytali czy octavia to nówka czy świeżo malowana..teraz o banana mam takie same pytania.. :D

potrafię nie pójść na basen jak nie mam "bezpiecznego" miejsca parkingowego.. :roll:
kleofas
Posty: 356
Rejestracja: 22 lis 2016, o 23:12
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: kleofas »

no i fajnie, jak będziesz kiedyś coś sprzedawał interesującego nie będę się bał kupić :-)
piec22
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2020, o 12:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 236

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: piec22 »

Ktoś ma termin odbioru na nowy tydzień? Wiecie jak to się w obecnych realiach uda zrealizować?
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: timanfaya »

piec22 pisze: 15 mar 2020, o 11:44 Ktoś ma termin odbioru na nowy tydzień? Wiecie jak to się w obecnych realiach uda zrealizować?
Zamiast flaszki dla sprzedawcy za dobry rabat bierzesz flaszkę do odkażania ;)
mendix
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2020, o 08:53
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mendix »

Ja rozmawiałem że swoim handlowcem w piątek, utrzymywał dalej termin produkcji 15 tydzień, ale wątpię
piec22
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2020, o 12:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 236

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: piec22 »

mendix pisze: 15 mar 2020, o 14:59 Ja rozmawiałem że swoim handlowcem w piątek, utrzymywał dalej termin produkcji 15 tydzień, ale wątpię
Moje auto jest już na stanie salonu.
anastazyy
Posty: 396
Rejestracja: 24 gru 2017, o 21:00
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: anastazyy »



Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
superadmin
Posty: 37
Rejestracja: 12 sty 2020, o 20:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Witek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: superadmin »

Ja zamówiłem 13 grudnia i w ostatnią środę handlowiec dzwonił, że w tym tygodniu nastąpi produkcja. S3 Ambition 2.0 TSI DSG Srebrny Brilliant.
zaczo
Posty: 94
Rejestracja: 15 lip 2015, o 14:42
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 2.0 TSI 190KM DSG
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zaczo »

Nie chcę Was chłopaki martwić, ale terminy produkcji Waszych wozideł mogą ulec sporym wydłużeniom. Škoda będzie powoli wygasała produkcję i prawdopodobnie od środy (ale to jeszcze niepotwierdzona informacja z tą środą, bo może to nieco dłużej potrwać) fabryka będzie stała przez 2 tygodnie (jeśli nie dłużej).
Awatar użytkownika
superadmin
Posty: 37
Rejestracja: 12 sty 2020, o 20:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Witek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: superadmin »

zaczo pisze: 16 mar 2020, o 13:13 Nie chcę Was chłopaki martwić, ale terminy produkcji Waszych wozideł mogą ulec sporym wydłużeniom. Škoda będzie powoli wygasała produkcję i prawdopodobnie od środy (ale to jeszcze niepotwierdzona informacja z tą środą, bo może to nieco dłużej potrwać) fabryka będzie stała przez 2 tygodnie (jeśli nie dłużej).
Skąd masz takie informacje? Moja Skodunia :lol: ma być w tym tyg. klepana i lekko mnie twój post zasmucił. :cry:
zaczo
Posty: 94
Rejestracja: 15 lip 2015, o 14:42
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 2.0 TSI 190KM DSG
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zaczo »

superadmin pisze: 16 mar 2020, o 22:25
zaczo pisze: 16 mar 2020, o 13:13 Nie chcę Was chłopaki martwić, ale terminy produkcji Waszych wozideł mogą ulec sporym wydłużeniom. Škoda będzie powoli wygasała produkcję i prawdopodobnie od środy (ale to jeszcze niepotwierdzona informacja z tą środą, bo może to nieco dłużej potrwać) fabryka będzie stała przez 2 tygodnie (jeśli nie dłużej).
Skąd masz takie informacje? Moja Skodunia :lol: ma być w tym tyg. klepana i lekko mnie twój post zasmucił. :cry:
No i jednak masz szczęście. Premier Czech zareagował na "pomysł" związków zawodowych Škody i ogłosił wczoraj wieczorem, że nie daje zgody by fabryka stanęła. Škoda Auto to lwia część czeskiego PKB i Państwo nie może sobie pozwolić na taka stratę. Straty w ludziach są do przyjęcia natomiast kasa musi być. Ale to się może zmienić. Po pierwsze to co dzieje sie na granicy z Czechami w Kudowie jest porażką (są takie korki że czeka się po kilka godzin!!!! (a gdzie jeszcze 8 godzin pracy? W sumie wyjazd do pracy od poniedziałku to po około 15-17godzin poza domem (a niektórzy jeszcze dłuzej) gdzie normalnie to około 11-12 godzin było. To oznacza że ludzie nie wytrzymują i idą na L4...co za tym idzie w końcu braknie ludzi co może doprowadzić do zatrzymania lub spowolnienia produkcji. Ale na razie nie ma co panikować. Trzeba czekać. Bądźcie zdrowi.
ODPOWIEDZ