Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

było w salonie jako auto dla klientów a salon był zamknięty i x...znajdz mi takie "używane" inne auto chętnie zakupie hehe...dla mnie jest nowe, ale i tak decyzja nie należy do mnie niestety i kufa nic nie zrobie :p a babie obiecałem że jakie będzie chciała se weźmie i człowiek sam sobie grób wykopał hahaha…życie mnie doświadcza :(

PS a w ogóle nie byłoby tematu gdyby skoda zjebana nie robiła sobie jaj...coraz bardziej mnie wkurwia i mogę z naprawdę przychylnego jej klienta stać się wrogiem...(wiem że się boji :P )
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, o 10:10 przez CLO27, łącznie zmieniany 1 raz.
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Wiesz, teraz wszystkim sprzedaż siadła mocno. Jednak najszybciej wstanie taka skoda, czy ford, bo produkują auta dla flot. Gorzej będą miały marki mniej popularne, gdzie klient kupuje nie kiedy musi, a kiedy ma kaprys ;) Dlatego taka skoda może sobie pozwolić na nie za duże rabaty, ostatecznie przecież pchnie w świat jakieś fabie, czy inne superby. Obrazek

Wysłane z internetu

Obrazek
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

pewnie racja ale troszkę mnie to po prostu bulwersuje...chyba się trza do łosia jeszcze przejechać :P hehe
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

7-osobowe jest tylko XC90. Bez 300 kzl nie podchodź ;)

Wysłane z internetu

Obrazek
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: rezon »

Camillinhio pisze: 28 maja 2020, o 10:16 7-osobowe jest tylko XC90. Bez 300 kzl nie podchodź ;)
Wysłane z internetu
i maks silnik 2,0 - wrrrr.....
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

nie przesadzaj 260 i jeździsz ...ale wiesz za co bulisz...łoś to łoś...
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
enocylhdclub
Posty: 231
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 08:59
Samochód: Inny
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Dawid

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: enocylhdclub »

CLO27 pisze:nie przesadzaj 260 i jeździsz ...ale wiesz za co bulisz...łoś to łoś...
W sensie, że jeżdżą nimi łosie? :D

Chińskie TCL wypuściło nawet telewizor specjalnie dla właścicieli łosi ;DObrazek
Sdss
Posty: 519
Rejestracja: 24 gru 2019, o 22:02
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Rafał

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Sdss »

CLO27 pisze: 28 maja 2020, o 10:11 pewnie racja ale troszkę mnie to po prostu bulwersuje...chyba się trza do łosia jeszcze przejechać :P hehe
Spróbuj się potażać po podłodze w salonie tup noga i takie tam, jak masz dzieci to wiesz o co mi chodzi 🤪😂🤣

Można tez na Kota z Shreka🤪😂

Ostatnio byłem w kawiarni ludzi zero wiec mówię proszę Pani jak by ta kawa była o polowe tańsza, jest Koronka trzeba dać rabat duży rabat bo ta kawa, mleko Pani stoi i się popsuje......🤪
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

nie no bez przesady bulwersuje nie znaczy że się muszę płaszczyć...nie uznaję takich akcji... wyborów jest wiele także zobaczymy, zawsze można się dogadać a że niesmak pozostanie to już inna kwestia...co do kawy nigdy nie wpadłem na taki pomysł powiem więcej zazwyczaj kawa kosztuje mnie więcej niż w cenniku, ale rozumiem że w dzisiejszej dobie każdy sciubi jak "umi" :D
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Tom-Tdi »

Po wakacjach zaczną w dupę wlazic, floty tak nie idą jak przed covidem, a od jesieni zaczną znów wszystko przymykac, także producenci będą chcieli coś jeszcze zarobic, nim wszystkie plany pomocowe przestaną działać.
tuner-3
Posty: 7
Rejestracja: 31 maja 2020, o 19:24
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Artur

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: tuner-3 »

Ja mieszkam w Szczecinie a Superba kupiłem w Nowym Targu z rabatem 19,5 tysiąca w Lutym 2018
Awatar użytkownika
MILeq
Posty: 283
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: MILeq »

Już są pojedyncze auta z rabatem 13-14% na otomoto, czy allegro.
Fakt: placowe i 2019, ale kilka procent więcej na superbie robi dyszkę w kieszeni.

Chyba jednak sprzedaż nieco zwolniła - tak z 70%, jeżeli dobrze pamiętam ostatnie dane za kwiecień.
Ciekaw jestem, co w maju...
rafi94
Posty: 7
Rejestracja: 19 cze 2020, o 11:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: rafi94 »

Cześć,

temat dotyczy Octavi a nie superb, ale widzę, że czasami padają pytania o inne marki/modele więc mam nadzieje, że mnie nie zjecie ;)
Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy aktualny rabat na 125 lecie marki to rzeczywiście okazja czy ściema? Powiedzmy, że chce benzynę 2.0 style, która "podobno" kosztuje normalnie 116k, a teraz jest cena 101k. Do tego pakiet Amazing (2500) i podgrzewania przednia szyba (850). Może coś tam jeszcze, ale to już duperele, na których mi nie zależy i stosunkowo tanie
Czy lepiej kupować teraz czy jednak poczekać na wyprzedaż rocznika do grudnia/stycznia?

Akurat tutaj pytanie o 2.0 benzynę, ale równie dobrze jak by takiego nie było to może być 2.0 diesel, ale chciałbym mniej więcej podobny pakiet. W takim wypadku lepiej czekać czy decydować się teraz? Zakładając, że generalnie mogę poczekać - chodzi jedynie o ostateczną cenę.

Z góry dziękuje!
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: rezon »

rafi94 pisze: 19 cze 2020, o 11:28 ...Czy lepiej kupować teraz czy jednak poczekać na wyprzedaż rocznika do grudnia/stycznia?...
Gdyby na forum była wróżka, to pewnie dałaby fachową odpowiedź. Zapewne czymś jeździsz - czy lepiej sprzedać teraz czy czekać do grudnia? ;) Nikt nie wie co się będzie działo za miesiąc z walutami, a co dopiero w grudniu/styczniu...
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
timanfaya
Posty: 636
Rejestracja: 21 mar 2019, o 10:16
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: timanfaya »

rafi94 pisze: 19 cze 2020, o 11:28 Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy aktualny rabat na 125 lecie marki to rzeczywiście okazja czy ściema? Powiedzmy, że chce benzynę 2.0 style, która "podobno" kosztuje normalnie 116k, a teraz jest cena 101k. Do tego pakiet Amazing (2500) i podgrzewania przednia szyba (850). Może coś tam jeszcze, ale to już duperele, na których mi nie zależy i stosunkowo tanie
Czy lepiej kupować teraz czy jednak poczekać na wyprzedaż rocznika do grudnia/stycznia?
jak ja kupowałem (rok temu, wchodził FL) to było "standardowe" -4000 zł od Skody od ceny katalogowej. Późniejsza wyprzedaż rocznika zdaje się dawała dodatkowe -10000 zł więc wychodziło mniej więcej to samo = więc cena chyba całkiem OK. Pamiętaj, ze od dealera też możesz coś urwać.
ODPOWIEDZ