Problem z Xenonami.

damianwaniek
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2014, o 20:06
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Damian
Lokalizacja: Lublin

Problem z Xenonami.

Post autor: damianwaniek »

Witam wszystkich, jestem nowy i mam problem z którym sie może ktoś spotkał. Świeci mi się kontrolka żarówki (wszystkie sa ok) byłem w serwisie na diagnozie. powiedzieli mi ze uszkodzony jest "sterownik reflektora lewego 3u0 941 641", 01539 Reflektory nie zostały ustawione, 01534 sterownik silnika nastawczego regulacji lewego reflektora, zwarcie z masa". Za naprawe krzykneli prawie 900zł :shock: .
A i ten nastawnik na wachaczu jest ok. Czy ten silniczek zanjduje sie w lampie? który to dokładnie? może z angola? albo passata? Co radzicie? bylem w sklepach i nie mają dostępnych :( mam zdjęcia lampy po wyjęciu prześle na maila jeśli ktoś chce bo wstyd sie przyznać nie wiem jak dodać ... jestem tylko kierowca i nie wiem hehe
Awatar użytkownika
bednar676
Posty: 126
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 15:04
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Imię: Dominik
Lokalizacja: Kielce

Re: Problem z Xenonami.

Post autor: bednar676 »

Witaj
U mnie dokładnie pokazywało taki sam błąd i okazało się, że przetarł się kabelek idący od nastawnika na wachaczu. Przetrał się mniej wiecej 5 cm przed kostką. Prześwietl tą wiązke.
damianwaniek
Posty: 11
Rejestracja: 31 lip 2014, o 20:06
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Damian
Lokalizacja: Lublin

Re: Problem z Xenonami.

Post autor: damianwaniek »

kurde to moze być w takim razie sam nastawnik, ciekawe czemu w serwisie powiedzieli co innego? Moze i taki serwis....
ODPOWIEDZ