problem moduł komfortu

Sztywny
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, o 17:33
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 150km 210Nm

problem moduł komfortu

Post autor: Sztywny »

Witam
Mam problem z moją superba z 2004 r,silnik 1.8 t 150 km awt. w ostatnia sobote po odpaleniu auta zrobiło mi sie zwarcie w lusterku ,
a dokładnie w ledzie pod lusterkiem . Led sie stopił a skutkiem tego jest niedziałające oświetlenie wewnątrz ,niedziałające otwieranie z pilota , niedziałające otwieranie szyb . Programem delphi nie mogę wogule połaczyc z modułem komfortu .Kupiłem używany moduł ale jest bez zmian i nie wiem do końca czy jest sprawny . Czy ma ktoś jakiś pomysł od czego zacząć lub ma schemat do modułu komfortu od kostek ?
pozdrawiam
matik
Posty: 110
Rejestracja: 17 lis 2011, o 15:06
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Pomorskie

Re: problem moduł komfortu

Post autor: matik »

Sztywny pisze:Witam
Mam problem z moją superba z 2004 r,silnik 1.8 t 150 km awt. w ostatnia sobote po odpaleniu auta zrobiło mi sie zwarcie w lusterku ,
a dokładnie w ledzie pod lusterkiem . Led sie stopił a skutkiem tego jest niedziałające oświetlenie wewnątrz ,niedziałające otwieranie z pilota , niedziałające otwieranie szyb . Programem delphi nie mogę wogule połaczyc z modułem komfortu .Kupiłem używany moduł ale jest bez zmian i nie wiem do końca czy jest sprawny . Czy ma ktoś jakiś pomysł od czego zacząć lub ma schemat do modułu komfortu od kostek ?
pozdrawiam
Skoro poszedl taki prad przy zwarciu, to moze padl rowniez jakis bezpiecznik.
Temat drugi to slawna woda na podlodze. Nie chodzi, o podloge w okolicy modulu komfortu, ale za siedzeniem kierowcy, gdzie lacza sie linie CAN i zasilajace.


Wysłane z mojego SGP771 przy użyciu Tapatalka
Superb II Platinum 2.0 TDI CR

Obrazek
Sztywny
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2018, o 17:33
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 150km 210Nm

Re: problem moduł komfortu

Post autor: Sztywny »

Bezpieczniki sprawdziłem te w desce po lewej stronie nie wiem gdzie sa jeszcze o ile są. Przydał by sie schemat żeby chociaż zerknąć czy po drodze od lusterka do modułu jest jakis przekaźnik czy bezpiecznik który mógł ulec uszkodzeniu .Za ten fotel muszę zerknąć bo w innych tematach czesto jest to poruszane . A i jeszcze na module mam mam zasilanie ale tylko stałe . nie ma innego po zapłonie , masa też jest .
ODPOWIEDZ