Radio 2DIN

Karwinek
Posty: 49
Rejestracja: 2 sie 2018, o 11:08
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 190 KM
Imię: Piotr
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Radio 2DIN

Post autor: Karwinek »

Witam.


Wiem że były już podobne posty ale część z nich jest już przedawniona a część sprawdzona. Prosiłbym o porady jakie radio 2DIN wybrać do skody superb 1. Interesuje mnie takie, które będzie obsługiwać np. YouTube.

Dużo osób pisało posty na temat swoich odtwarzaczy, natomiast teraz prosiłbym o opinie nt. jaki model wybrać, plusy i minusy danego modelu. Zależy mi żeby był w miarę prosty w montażu i nie kosztował miliony monet. Jeżeli ktoś montował u siebie model godny polecenia i jest w stanie napisać krok po kroku jak to zrobić oraz co dodatkowo należy dokupić to również będę wdzięczny.
------------------
Pozdrawiam,
Piotrek
OuTchOrN
Posty: 185
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 19:26
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AJM (115KM)
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Radio 2DIN

Post autor: OuTchOrN »

1. A wiec tak, watpie by ktokolwiek cos pisal w tym temacie poniewaz opinie na temat radia szukaj na portalach aukcyjnych - jest tych rodzajow tak duzo, ze ciezko byloby ci cos polecic.
Wybierz co ci pasuje w cenie i kup.
2. YouTube obsluzy kazde radio na Androidzie - takie kupisz juz od 200 zl - szukaj jakies uzywki bedzie wydajniejsze,
3. Montaz - jezeli masz kieszen 2 din, to kwestia podpiecia odpowiednich przewodow do zlcza radia. Ja osobiscie kupilem zenskie wtyczki ISO i polutowalem do tego ori wtyczke od radia. Poradniki jak podlaczyc masz w sieci/tutaj na forum. (Poszukaj, ja nawet robilem taki DIY)

Jezeli zechcesz podlaczyc kamere cofania, albo sensownie umiejscowic antene GPS - edziesz musial czesc elementow wnetrza zdemonotwac - odradzam robienie tego srubokretem.
ODPOWIEDZ