Radio 2 DIN - fotorelacja

OuTchOrN
Posty: 185
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 19:26
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AJM (115KM)
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Radio 2 DIN - fotorelacja

Post autor: OuTchOrN »

No radyjko super.

Moje wygląda i gra też spoko, jedyna wada to brak canbus decodera - a dokupić taki osobno jest niestety ciężko!
Lipo
Posty: 26
Rejestracja: 19 sie 2017, o 08:31
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, tiptronic)

Re: Radio 2 DIN - fotorelacja

Post autor: Lipo »

Zmieniłeś przewody kolorami żółty, czerwony? Ja zmieniłem tak jak miałem we wcześniejszym radiu aby pamiętało stacje i ustawienia i Radio startuje mi z pominięciem loga itd. Po prostu jak by był na stendbayu. Nie wiem czy to wina tych kabli...

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: Radio 2 DIN - fotorelacja

Post autor: piotraskbw »

Lipo pisze: 30 sty 2020, o 20:56 Zmieniłeś przewody kolorami żółty, czerwony? Ja zmieniłem tak jak miałem we wcześniejszym radiu aby pamiętało stacje i ustawienia i Radio startuje mi z pominięciem loga itd. Po prostu jak by był na stendbayu. Nie wiem czy to wina tych kabli...
Prawidłowe podłączenie jest wtedy gdy zastosujesz się do instrukcji i zgodnie z nią podłączysz radio a nie tak jak miałeś jakieś poprzednie :twisted:
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
OuTchOrN
Posty: 185
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 19:26
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AJM (115KM)
Imię: Krzysztof
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Radio 2 DIN - fotorelacja

Post autor: OuTchOrN »

Radio wyłącza ci się jak zgasisz auto, czy gasisz je ręcznie? ja u siebie mam podłączone do +12V po stacyjce.

Gaszę auto, wyciągam kluczyk - radio gaśnie całkowicie.

Zółty przewód potrzebuje zasilania stałego +12V.
ODPOWIEDZ