Spot Trójmiasto

Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: spot trojmiasto

Post autor: RemekS »

Szczypior, a już myśleliśmy, że spotkałeś się z Panem od Golfa :D;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: spot trojmiasto

Post autor: grzesiu26 »

:lol:


Wysłane z jakiegoś urządzenia mobilnego.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: spot trojmiasto

Post autor: szms »

szczypior come back :mrgreen: :mrgreen: :lol:
emay

Re: spot trojmiasto

Post autor: emay »

Co do pana od golfa to wlasnie dlatego jade postrzelac tj. Potrenowac ...to jak spot czy spamowac bedziemy ...
whity

Re: spot trojmiasto

Post autor: whity »

od 23.6 będę w velavesie, to się możemy spotkać ;)
emay

Re: spot trojmiasto

Post autor: emay »

whity pisze:od 23.6 będę w velavesie, to się możemy spotkać ;)
to zapraszam do mnie no chyba ze wyjade znowu jak dorwe się do komputera wysle mój numer tak żebyś mogl przedzwonic jak juz będziesz w mojej okolicy pozdrawiam
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odp: spot trojmiasto

Post autor: noso »

whity pisze:od 23.6 będę w velavesie, to się możemy spotkać ;)
To tylko współczuję takiego shita dawno nie widziałem,poza tym 2 wnioski o upadłość są właściciela :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
whity

Re: spot trojmiasto

Post autor: whity »

Pytanie, kiedy byles noso....jestem tam 3 razy do roku w czym 2 razy w pełnym sezonie gdzie pokój kosztuje 600 zł na dobe...jest istotna różnica czy się jedzie na "specjalnej oferte" lub normalnie...nigdy nie bylem zawiedziony....ale może mi i mojej rodzinie taki shit wystarczy;) podaj inne alternatywy z tak dobrym jedzeniem i braku buractwa z warszafki :D (nie chce nikogo urazic, ale nienawidzę szpanerstwa, jeżeli się kasy nie ma !!!!) A co mi do wniosku o upadłość jako gość hotelu, który płaci po pobycie??? ;) wiec czekam na alternatywy ;)
emay

Re: spot trojmiasto

Post autor: emay »

whity pisze:Pytanie, kiedy byles noso....jestem tam 3 razy do roku w czym 2 razy w pełnym sezonie gdzie pokój kosztuje 600 zł na dobe...jest istotna różnica czy się jedzie na "specjalnej oferte" lub normalnie...nigdy nie bylem zawiedziony....ale może mi i mojej rodzinie taki shit wystarczy;) podaj inne alternatywy z tak dobrym jedzeniem i braku buractwa z warszafki :D (nie chce nikogo urazic, ale nienawidzę szpanerstwa, jeżeli się kasy nie ma !!!!) A co mi do wniosku o upadłość jako gość hotelu, który płaci po pobycie??? ;) wiec czekam na alternatywy ;)
Zawsze możesz we wladku zatrzymac sie i mojego wujasa pensjonat daria duzo taniej i wodka z grilem codziennie ,no ale jak widac nie którym to i Hilton za malo ,
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odp: spot trojmiasto

Post autor: noso »

whity pisze:Pytanie, kiedy byles noso....jestem tam 3 razy do roku w czym 2 razy w pełnym sezonie gdzie pokój kosztuje 600 zł na dobe...jest istotna różnica czy się jedzie na "specjalnej oferte" lub normalnie...nigdy nie bylem zawiedziony....ale może mi i mojej rodzinie taki shit wystarczy;) podaj inne alternatywy z tak dobrym jedzeniem i braku buractwa z warszafki :D (nie chce nikogo urazic, ale nienawidzę szpanerstwa, jeżeli się kasy nie ma !!!!) A co mi do wniosku o upadłość jako gość hotelu, który płaci po pobycie??? ;) wiec czekam na alternatywy ;)
Byłem i w sierpniu i we wrześniu i w lutym ze żadnych okazji cenowych, Aquarius w Kołobrzegu to inna liga :-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
whity

Re: spot trojmiasto

Post autor: whity »

To poco jezdzisz aż 3 razy jak tak ujowo?
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: spot trojmiasto

Post autor: szms »

a po co się kupuje Superba, skoro jest taki ujowy? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
whity

Re: spot trojmiasto

Post autor: whity »

Superb to pasuje do kolobrzegu....same babcie i dziadki ;)
Faktycznie inna liga : taka 50 wzwyż :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odp: spot trojmiasto

Post autor: noso »

whity pisze:To poco jezdzisz aż 3 razy jak tak ujowo?
2 razy na konferencji raz na szkoleniu

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
emay

Re: spot trojmiasto

Post autor: emay »

ale dlaczego odrazu sie unosicie jednemu bedzie pasowac drugiemu mniej... mnie tylko dziwi jaka firma organizuje konferencje w takim osrodku ??? moja zawsze idzie po bandzie i co roku w innym kraju w Hiltonie minimum ;-) meczace jest to latanie ...

dalej proponowalbym whity miejsce tj pensjonat Daria na ulicy Stayera nazwisko wlasciciela latwo skumasz bo to poczatek mojego nicku... duzo taniej fajna atmnosfera no i jak bym byl w chacie gwarantuje dodatkowe atrakcje ;-)

wrocmy do zlotow tj spota... strzelanego najlepiej w paint balla.... chetni sa czy ich nie ma ja mam jeszcze po tygodniu siniaki wiec wszystkim sie odechce uszczypliwych uwag ;-)






(ujowo sie czyta bo ujowego laptaka mam czas na zmiany plus polskiej czcionki nima... ale do tego sie wszyscy juz chyba przyzwyczaili ;-) )
ODPOWIEDZ