Regulamin forum

Awatar użytkownika
Tomek
Administrator
Posty: 393
Rejestracja: 18 lut 2010, o 23:43
Samochód: Superb II 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Regulamin forum

Post autor: Tomek » 21 lut 2011, o 10:00

1. Prosimy użytkowników o wypełnianie swojego profilu - jeżeli wiemy skąd jesteś, jakie masz auto i z jakim silnikiem, łatwiej nam pomóc przy problemach technicznych. Dotyczy to również szczegółów zamówionego auta.
2. Nowych użytkowników prosimy o przywitanie się w wątku "Jestem po raz pierwszy - Przywitaj się"
3. Prosimy o cenzuralne wypowiedzi i szacunek dla innych użytkowników forum. Żarty są dopuszczalne, ale nie atakujemy innych użytkowników forum. Za uporczywe łamanie tego punktu mogą być nakładane ostrzeżenia.
4. Prosimy o nie spamowanie nadmiernie na forum. Posty składające się jedynie z ROTFLów, OMFGów, buziek emotikonów lub podobnych skrótów będą usuwane. Wątki spamowe są z czasem wydzielane lub kasowane przez moderatorów.
5. Na forum staramy się pisać poprawnie (ortografia, interpunkcja).
6. W postach nie piszemy wielkimi literami - oznacza to krzyk i może skutkować ostrzeżeniem.
7. Na forum nie umieszczamy treści dotyczących rzeczy nielegalnych - oprogramowania, paliwa, części itp. Tego typu treści będą niezwłocznie usuwane a autorzy otrzymają pamiątkowe ostrzeżenia.
8. W sprawach prywatnych (np. umawianie się w sprawie czegoś tam) korzystamy z PW.
9. W tytule i opisie wątku staramy się zawrzeć informację o czym tak naprawdę jest wątek.
10. Poszczególne podfora mogą mieć przyklejone wątki z zasadami dotyczącymi tych części forum. Przed napisaniem prosimy o zapoznanie się z zasadami danego podforum.
11. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
12. Na forum niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe z wyjątkiem działu Forum ogłoszeń.
13. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum, w wiadomościach prywatnych (PW) oraz mailach wysyłanych przez forum treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Wszelkie tego typu przypadki będą od razu traktowane zablokowaniem lub usunięciem z forum.
14. Umieszczanie treści reklamowych w podpisie jest dopuszczalne w przypadku użytkowników, którzy napisali co najmniej 200 postów zliczanych w profilu użytkownika. Użytkownik, który napisał co najmniej 50 postów może wystąpić do moderatora z umotywowaną prośbą o udzielenie zgody na umieszczenie reklamy w podpisie.
15. Ponad wszystko zaleca się korzystanie ze zdrowego rozsądku, sprawy nie uregulowane w zasadach rozstrzygane będą przez adminów i moderatorów forum.
16. Rażące naruszanie zasad określonych w regulaminie skutkować będzie upomnieniami, ostrzeżeniami, a w skrajnych przypadkach także zablokowaniem konta. Ostrzeżenia wygasają po 45 dniach.
17. Wątpliwości i zażalenia co do decyzji adminów/moderatorów wyjaśniamy z nimi na PW.
O2 FL RS | S2 v6 | F2 1.6

Zablokowany