schemat elektryczny - fotele wentylowane

jarkubiak
Posty: 110
Rejestracja: 24 paź 2017, o 20:28
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Lokalizacja: Bytom

schemat elektryczny - fotele wentylowane

Post autor: jarkubiak »

Czy ktoś jest w posiadaniu schematów elektrycznych do SIII? Miałem coś takiego do OII w zestawie z serwisówką. W serwisówce SIII, którą ściągnąłem dzięki kolegom z forum niestety tego brakuje. A potrzebuję schematów dotyczących podłączenia wentylacji foteli. Wymieniłem na wentylowane i z foteli wychodzą dodatkowe 3 przewody w kostce tej głównej - z drugiej strony kostki (w podłodze) pinów i kabli brak. Dodatkowo pewnie będzie potrzebny schemat modułu climatronic bo i tam na wyjściu coś się pojawi. Nie kupiłem jeszcze modułu, bo nie wiem czy to dużo zachodu jeszcze, żeby to ogarnąć. Będę wdzięczny za schematy jeśli ktoś posiada.
jdef90
Posty: 409
Rejestracja: 30 kwie 2017, o 08:37
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: schemat elektryczny - fotele wentylowane

Post autor: jdef90 »

Jeśli by udało Ci się temat ogarnąć byłoby super zobaczyć tutaj relację, myślę że mod mocno pożądany przez wielu użytkowników
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

schemat elektryczny - fotele wentylowane

Post autor: Enriquez »

Schematy można ściągnąć z erwin. 7 eur/godzina netto. W tym czasie można wydrukować sobie wszystkie do pdf.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ