Android Auto - kompatybilne telefony

Jedrula
Posty: 91
Rejestracja: 3 sty 2016, o 17:47
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: Jedrula »

A testowal ktos oneplus 7 pro?
buba666
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2016, o 19:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: buba666 »

Jedrula pisze:A testowal ktos oneplus 7 pro?
Dokładnie, podpinam się pod pytanie odnośnie OP7 pro, czy komuś udało się uruchomić AA na Columbusie za pośrednictwem OP7?
Marekb
Posty: 282
Rejestracja: 15 sie 2018, o 09:06
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 211
Imię: Marek
Lokalizacja: Gdańsk,Antwerpia

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: Marekb »

cajar pisze:W moim przypadku konieczne było ręczne wgranie pliku APK z Android Auto na telefon - bez problemu działa z Xiaomi Mi6.
Potwierdzam też mi6 ręczna instalacja apk i śmiga

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
buba666
Posty: 20
Rejestracja: 17 lut 2016, o 19:45
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: buba666 »

buba666 pisze:
Jedrula pisze:A testowal ktos oneplus 7 pro?
Dokładnie, podpinam się pod pytanie odnośnie OP7 pro, czy komuś udało się uruchomić AA na Columbusie za pośrednictwem OP7?
Ok, po kilku godzinach prób i rozmów na OP7 community udało się uruchomić AA na Columbusie.
Najpierw trzeba sprawdzic wersję systemu czyli OOS 9.5.10.GM21BA i w ustawieniach USB przestawić na domyślny transfer danych. Później jesli były wcześniej nieudane próby uruchomienia AA należy w telefonie wykasować odrzucone profile połączenia w AA i kolejną konfigurację AA wykonać przy pierwszym podłączeniu telefonu do Columbusa. U mnie działa na nieorginalnym kablu ... jakby były jakieś pytania to spróbuję pomóc
Awatar użytkownika
Roland074
Posty: 56
Rejestracja: 8 maja 2019, o 10:34
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Słupno / Płock

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: Roland074 »

Witam
Panowie, w swoim aucie mam radyjko Columbus, telefon LG G7 Thinq nie brendowany z androidem 9.0 i oryginalnym kablem usb do ładowania i transmisji danych.
Chciałbym uruchomić (jeszcze wcześniej nie próbowałem) android auto. Czytałem różne opinie, że pobierać / nie pobierać aplikacji ze sklepu Play, tylko w jakiejś strony internetowej - adresu nie pamiętam.
Mam do Was prośbę - Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat i czy mam jeszcze coś innego doinstalowywać / wyłączać w telefonie - radiu?
Obecnie używam mapy fabrycznej Columbusa - jest OK, ale ona nie pokazuje aktualnej sytuacji na drogach, proponowanych objazdach gdy zdarzy się wypadek, google map - tak. No i do tego jeszcze Yanosik żeby był słyszalny z głośników samochodu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Langusta 2017
Posty: 51
Rejestracja: 22 sie 2017, o 16:41
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: Škoda Octavia III FL
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: Langusta 2017 »

Roland074 pisze:Witam
Panowie, w swoim aucie mam radyjko Columbus, telefon LG G7 Thinq nie brendowany z androidem 9.0 i oryginalnym kablem usb do ładowania i transmisji danych.
Chciałbym uruchomić (jeszcze wcześniej nie próbowałem) android auto. Czytałem różne opinie, że pobierać / nie pobierać aplikacji ze sklepu Play, tylko w jakiejś strony internetowej - adresu nie pamiętam.
Mam do Was prośbę - Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat i czy mam jeszcze coś innego doinstalowywać / wyłączać w telefonie - radiu?
Obecnie używam mapy fabrycznej Columbusa - jest OK, ale ona nie pokazuje aktualnej sytuacji na drogach, proponowanych objazdach gdy zdarzy się wypadek, google map - tak. No i do tego jeszcze Yanosik żeby był słyszalny z głośników samochodu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
https://forum.vw-passat.pl/topic/59925- ... /#comments

A Yanosika można włączyć po BT i słuchać radia (radio jest wyciszane w trakcie komunikatu )
dkrecik1
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2019, o 20:42
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: dkrecik1 »

Czy Android Auto z Galaxy s9+ połącze w S3 z 2015r? Łączy mi tylko z mirrorlink
kret84
Posty: 141
Rejestracja: 30 sty 2014, o 19:17
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Przemek
Lokalizacja: Śląsk

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: kret84 »

dkrecik1 pisze: 27 lis 2019, o 11:14 Czy Android Auto z Galaxy s9+ połącze w S3 z 2015r? Łączy mi tylko z mirrorlink
zmień typ połączenia w ustawieniach w samochodzie, zainstalowałeś AA w telefonie ?
ODPOWIEDZ