Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Andrzej_RATM
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2018, o 21:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: Andrzej_RATM »

CLO27 pisze:
Andrzej_RATM pisze:I zaczyna się robić to co na większości forów internetowych... zamiast powymieniać się doświadczeniami i spokojnie podyskutować, to wzajemne obrażanie się. Jeżeli w takiej formie chcecie prowadzić konwersację - to ja się wypisuję.... Nie wiem czy to wynika z domeny naszego społeczeństwa czy czego. Jest to dla mnie chore...

Na zakończenie dyskusji, koledze podpowiem że istnieje coś takiego jak zagłówek z wbudowanym ekranem LCD, który można spiąć do radia, zamiast wieszaków na tablety które w każdej chwili mogą spaść, zbić się czy też dzieciaki mają motać się w makaronach przewodów od ładowarek. Ponadto kolega nie doczytał, że w DNX`ie jest opcja podziału stref i niekoniecznie musi być wyświetlane na ekranie odtwarzacza to samo co na zewnętrznych LCD`kach. Stąd też informacja o odblokowaniu radia. Zatem wiedzę na temat sparowania telefonów i ich pracy z DNX`em zostawiam dla siebie.

Dziękuję .
Ja tam wole tablety :) A ty technologie lat 80tych :)

A co do pierwszego zdanie to:

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie rób tego prosimy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bardzo śmieszne... Tylko to ja będę się śmiał jak w tych tabletach będziesz miał pobite ekrany. Chętnie takich klientów potraktuję finansowo z bonusem. Żegnam !
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: pab567 »

To co, dajemy bana?
Awatar użytkownika
untaztood
Posty: 517
Rejestracja: 24 cze 2017, o 06:45
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Lukasz

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: untaztood »

No nie wiem. Może kiedyś ktoś będzie miał walnięty ekran w tablecie, będzie akurat we Wrocławiu i trafi na tego serwisanta, który potraktuje go finansowo z bonusem?
Na hasło "forum superb" 500% zwyżki :D
Andrzej_RATM
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2018, o 21:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: Andrzej_RATM »

Dziś i w najbliższych dniach będę testował MIB STD2 vs Kenwood DNX521. Zainteresowanych wynikami zapraszam na priv teraz i w przyszłości.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: CLO27 »

untaztood pisze:No nie wiem. Może kiedyś ktoś będzie miał walnięty ekran w tablecie, będzie akurat we Wrocławiu i trafi na tego serwisanta, który potraktuje go finansowo z bonusem?
Na hasło "forum superb" 500% zwyżki :D
:x :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: pab567 »

A czemu na PW? Z chęcią poznamy wyniki Twoich testów.

Widzisz, my staramy się być obiektywni. Wiemy, że dla każdego może liczyć się inna funkcjonalność. Ale nie tolerujemy obrażania i wyśmiewania, szczególnie przez nowych którzy nie znają historii. A Ty rzucasz odnośnie MIB STD2 PQ informacje których nie sprawdziłeś i zarzucasz innym że się nie przygotowali - podczas gdy to Ty się nie przygotowałeś.

Dla Twojej wiedzy: na MIBach zjadłem zęby. Przypuszczam, że to o mnie pisał ciut wyżej jeden z kolegów. Przez moje ręce przeszło ich ponad dwie setki. Jeżdżą od Australii po Kolumbię.

I jeszcze pamiętaj, że im bardziej technicznego języka używasz tym mniej jest on zrozumiały dla znakomitej większości pozostałych użytkowników.

Czekamy na wyniki.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: CLO27 »

pab567 pisze:To co, dajemy bana?
Straszni frustraci ostatnio się tu zapuszczają hehe...jakoś tak im sie wydaje że wszystkie rozumy pozjadali...
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Andrzej_RATM
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2018, o 21:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: Andrzej_RATM »

pab567 pisze:A czemu na PW? Z chęcią poznamy wyniki Twoich testów.

Widzisz, my staramy się być obiektywni. Wiemy, że dla każdego może liczyć się inna funkcjonalność. Ale nie tolerujemy obrażania i wyśmiewania, szczególnie przez nowych którzy nie znają historii. A Ty rzucasz odnośnie MIB STD2 PQ informacje których nie sprawdziłeś i zarzucasz innym że się nie przygotowali - podczas gdy to Ty się nie przygotowałeś.

Dla Twojej wiedzy: na MIBach zjadłem zęby. Przypuszczam, że to o mnie pisał ciut wyżej jeden z kolegów. Przez moje ręce przeszło ich ponad dwie setki. Jeżdżą od Australii po Kolumbię.

I jeszcze pamiętaj, że im bardziej technicznego języka używasz tym mniej jest on zrozumiały dla znakomitej większości pozostałych użytkowników.

Czekamy na wyniki.
Najpierw mnie obrażasz ze swoim kolegą a teraz czekasz na wyniki ? Bądź poważny - przepraszam .... ale zostawiam je dla siebie i dla zainteresowanych.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2018, o 16:56 przez Andrzej_RATM, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: pab567 »

Pokaż mi jedno zdanie w którym Cię obraziłem.
Andrzej_RATM
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2018, o 21:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: Andrzej_RATM »

pab567 pisze:Pokaż mi jedno zdanie w którym Cię obraziłem.
Przepraszam, zagalopowałem się... a to wszystko z pośpiechu... Chodziło mi przede wszystkim o kolegę Łukasza. Szkoda, że przez jednego czy dwóch ludzi musi cierpieć grono innych użytkowników. Szkoda także że na takie zachowanie nie ma reakcji administratorów fora.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: pab567 »

No widzisz... wrzuć na luz... poza tym jeśli chodzi o obrażanie musisz przywyknąć do specyfiki tego forum - ono jest zupełnie inne niż znakomita większość innych.

Tak więc nie obrażaj się i czekamy na wyniki - tylko tak normalnie, językiem potocznym a nie technicznym, OK?
Foton

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: Foton »

CLO27 pisze:
pab567 pisze:To co, dajemy bana?
Straszni frustraci ostatnio się tu zapuszczają hehe...jakoś tak im sie wydaje że wszystkie rozumy pozjadali...
125km..tez bys sie tak zachowywal....
Andrzej_RATM
Posty: 14
Rejestracja: 28 paź 2018, o 21:18
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: Andrzej_RATM »

pab567 pisze:No widzisz... wrzuć na luz... poza tym jeśli chodzi o obrażanie musisz przywyknąć do specyfiki tego forum - ono jest zupełnie inne niż znakomita większość innych.

Tak więc nie obrażaj się i czekamy na wyniki - tylko tak normalnie, językiem potocznym a nie technicznym, OK?
W tym problem jest, że nie jestem wstanie tego nawet spróbować tolerować. Skoro ja nikomu nic obraźliwego nie powiedziałem, to i ja oczekuję takiego zachowania. Nie zasłużyłem sobie na traktowanie mnie jak śmiecia. Skoro takie zachowanie jest tolerowane przez administratorów to trudno... Niech się odbija to jakością forum. Ci co będą chcieli skorzystać z mojego doświadczenia i wiedzy napiszą do mnie. Nie widzę w tym problemu. Nawet postaram się opracować sensowne porównanie w postaci szablonu który będę wysyłał do zainteresowanych. Ale wiedzy przykro mi, nie podam oficjalnie na forum. W kwestii języka technicznego - postaram się zobrazować bardziej słownie, ale czasami liczby trzeba przytoczyć by zobrazować bardziej dane zjawiska. Nie mniej jednak Twoją uwagę wezmę do siebie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: pab567 »

Nie to nie, nikt Cię na siłę przekonywać nie będzie. Jeśli atmosfera tego forum nie przypadła Ci do gustu zawsze możesz poprosić o usunięcie konta i postów które umieściłeś.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Alternatywy dla Columbus i Amundsen+

Post autor: CLO27 »

Foton pisze:
CLO27 pisze:
pab567 pisze:To co, dajemy bana?
Straszni frustraci ostatnio się tu zapuszczają hehe...jakoś tak im sie wydaje że wszystkie rozumy pozjadali...
125km..tez bys sie tak zachowywal....
:lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ