Kierownica poliftowa

KLICHO
Posty: 170
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 10:48
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Marcin

Kierownica poliftowa

Post autor: KLICHO »

Tak wiem był temat ale nie jest tam nic jasnie opisane tylko taki mix mixów

Chciałem się dokładnie zapytac jak mam ss2 z kierownica multi funkcja ale chce założyć taka po fl

Z tego ci wyczytałem muszę mieć kiere od wersji fl yeti rapid.

airbag z których wersji tez może być z o3 ss3 itp ?

Czy wiązkę która mam to zostaje czy muszę mieć inna ?

Na co jeszcze musze uważać ?
KLICHO
Posty: 170
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 10:48
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Marcin

Re: Kierownica poliftowa

Post autor: KLICHO »

Ok już wiem że kiera musi być SS2fl yeti Rapid. Co do wiązki można kupić tylko 8R0 973 605,przełożyć piny zamieniając miejscami 1 z 3 lub kupić wiązkę o numerze 5JA971584. Jedynie nie wiem co poduch bo patrząc po numerach to każda jest ta sama tylko różniły się fabrykami+ datą produkcji czyli jak dobrze rozumiem powinna podejść z ss3 o3 itp ?
1kevin
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2015, o 07:23
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kierownica poliftowa

Post autor: 1kevin »

Może ktos pomóc w sprawie tej poduszki, Też jestem zainteresowany - dzieki
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13596
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Kierownica poliftowa

Post autor: Enriquez »

Poduszka może być z Rapida, Octavii 3, Superba po lifcie, Superba III - nie ma to znaczenia. Liczy się kształt.
Różnice są w obwódce znaczka - czasem jest to piano black czasem po prostu plastik.

Dla jasności - jak taka poduszka zadziała w razie wypadku - tego nikt nie sprawdzał. Do superba 2 na 100% odpowiednia będzie poduszka z Superba 2 po lifcie. Jak się zachowają inne - nie wiem. Ja założyłem do swojego S2 z Rapida. Nie miałem okazji sprawdzać.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
1kevin
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2015, o 07:23
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kierownica poliftowa

Post autor: 1kevin »

Enriquez pisze: 28 lis 2019, o 15:00 Poduszka może być z Rapida, Octavii 3, Superba po lifcie, Superba III - nie ma to znaczenia. Liczy się kształt.
Różnice są w obwódce znaczka - czasem jest to piano black czasem po prostu plastik.

Dla jasności - jak taka poduszka zadziała w razie wypadku - tego nikt nie sprawdzał. Do superba 2 na 100% odpowiednia będzie poduszka z Superba 2 po lifcie. Jak się zachowają inne - nie wiem. Ja założyłem do swojego S2 z Rapida. Nie miałem okazji sprawdzać.
Dzięki za info, KG
Awatar użytkownika
macherstudio
Posty: 106
Rejestracja: 2 gru 2015, o 13:42
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Dominik
Kontakt:

Re: Kierownica poliftowa

Post autor: macherstudio »

@Klicho Czesc mam kierownice z mojej ss2 mlf jak bedziez chcial skóra tan bardzo dobry - wymieniam wlanie na Rs
tel. 605843833

https://2.bp.blogspot.com/-cIPbtLVJskQ/ ... 1600/3.JPG
KLICHO
Posty: 170
Rejestracja: 10 wrz 2019, o 10:48
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Marcin

Re: Kierownica poliftowa

Post autor: KLICHO »

Mam takie pytanie. Czy muszę wymieniać taśmę od kierownice jak miałem pełna multifukcje wkładając poliftowa z superba 2 fl używając taśmy tez z fl ? Czy nie muszę ?
ODPOWIEDZ