superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
AdamK
Posty: 247
Rejestracja: 29 sty 2011, o 09:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 216KM/314Nm
Imię: Adam
Lokalizacja: TarnoVWskie Góry

Re: Odp: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: AdamK »

koniu1973 pisze: Może kolega jedzie 11 raz do Croatii ale za każdym razem w inne miejsce? Ja tak to zrozumiałem...
I bardzo dobrze zrozumiałeś. :)
Za 3 i pół godziny wyjeżdżam.
RemekS pisze:Matko boska, 11raz w to samo miejsce:o. Ja miałem jechać do Chorwacji 3 raz w to samo miejsce i w końcu wybiłem to rodzince z głowy.
Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałem 11 raz z rzędu, a nie 11 w to samo miejsce. ;)
SII Elegance 1.8TSI czarny
New Beetle 1.9 TDI 125KM CHIP
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: RemekS »

AdamK pisze:
koniu1973 pisze: Może kolega jedzie 11 raz do Croatii ale za każdym razem w inne miejsce? Ja tak to zrozumiałem...
I bardzo dobrze zrozumiałeś. :)
Za 3 i pół godziny wyjeżdżam.
RemekS pisze:Matko boska, 11raz w to samo miejsce:o. Ja miałem jechać do Chorwacji 3 raz w to samo miejsce i w końcu wybiłem to rodzince z głowy.
Proszę czytać ze zrozumieniem. Napisałem 11 raz z rzędu, a nie 11 w to samo miejsce. ;)
Taaak. Nocne czytanie ze zrozumieniem jakoś nie idą w parze:lol: Szerokiej i spokojnej drogi:D
cnpowerplay
Posty: 67
Rejestracja: 30 cze 2013, o 21:16
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: maciek

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: cnpowerplay »

W sobotę rano Warszawa - Władysławowo, powrót we wtorek wieczorem.

Jeszcze zastanawiam się jak jechać, autostrada czy 7? Boje się korków na bramkach na A1.
Chorzyn
Posty: 212
Rejestracja: 7 lis 2013, o 14:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 215 @ 449
Lokalizacja: Wawa

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: Chorzyn »

w sobote A1 bym odpuscil. 7-ka wychodza podobne czasy, tyle ze wieksza szansa spotkania debili drogowych na niektorych odcinkach
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: Camillinhio »

Moja furmanka rusza jutro na trasie Wrocław - Rzeszów. Powrót w czwartek.
Obrazek
Awatar użytkownika
adamski
Posty: 632
Rejestracja: 7 sie 2012, o 18:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Adam
Lokalizacja: Kalisz

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: adamski »

Sobota Kalisz-Mielno. W niedziele powrót.
adamski - sąsiedzi mówią na mnie Skodziarz....
Maverick

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: Maverick »

Czarny Pasek B7, Bruksela-Krakow.
Wyjazd jutro w poludnie.
Awatar użytkownika
Przemo_c
Posty: 226
Rejestracja: 1 gru 2013, o 23:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Wawa

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: Przemo_c »

Dzis, tj. piątek - 4-7 - Wawa->Poznan
19-22 - Poznan->Wawa
...nie ma ludzi normalnych, są tylko tacy, co się jeszcze nie badali...
Awatar użytkownika
przem00
Posty: 628
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 15:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KWI

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: przem00 »

Za 30 min Kraków Ostrava Kraków.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
skynet_jk
Posty: 64
Rejestracja: 13 maja 2014, o 21:03
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Jurek
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: skynet_jk »

od 15 szczecin - wawa
i wtorek po 17 powrót
Maverick

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: Maverick »

Maverick pisze:Czarny Pasek B7, Bruksela-Krakow.
Wyjazd jutro w poludnie.
Porazka. Ponad godzina stania w korku 200 km przed Krakowem na A4 - zwezenie. Srednio po 15 min na bramkach (lacznie na wszystkich bramkach odstalem z 45 min spokojnie). To wszystko w godzinach po polnocy, ciekawe co bylo w ciagu dnia, gdy o 1:30 nad ranem wszystko stalo. No i za to gowno sie placi.

Co ciekawe: w Niemczech jak robia cos na autostradzie, zamykaja jeden pas, a z drugiego + awaryjnego robia dwa wezsze + ograniczenie predkosci. Jedzie sie wolno, ale sie jedzie. Na A4 na tym odcinku chyba nie wpadli na to jeszcze.

No i widac wielu w Polsce ma wykupiony abonament na lewy pas. To jest po prostu plaga, wielu sadzi, ze prawy pas jest tylko dla TIRow. O patrzenie w lusterka wsteczne to w ogole nawet nie ma co ich prosic. Moze zamiast robienia kolejnej kampanii o j"edz o 10 km/h wolniej" zrobic "uzywaj qrwa wstecznego lusterka i nie jedz jak ciota caly czas lewym pasem"?

OK, musialem pomarudzic. W poniedzialek znow ta sama trasa :( Jak zyc Panie Premierze, jak zyc? :(
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: szms »

Maverick pisze:No i widac wielu w Polsce ma wykupiony abonament na lewy pas. To jest po prostu plaga, wielu sadzi, ze prawy pas jest tylko dla TIRow. O patrzenie w lusterka wsteczne to w ogole nawet nie ma co ich prosic. Moze zamiast robienia kolejnej kampanii o j"edz o 10 km/h wolniej" zrobic "uzywaj qrwa wstecznego lusterka i nie jedz jak ciota caly czas lewym pasem"?
I bardzo dobrze! Nauczysz się jeździć!
A po co jest lewy pas? Właśnie żeby wyprzedzać ciężarówki!


Po co ma patrzeć w lusterko na jak na ograniczeniu 140 km/h jedzie prawie 140 km/h? Jedzie zgodnie z prawem przecież!!!
Takiemu jak Ty zabrać prawko!! Powodujesz niebezpieczeństwo stresując przepisowo jeżdżących ludzi!!
Maverick

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: Maverick »

szms pisze: Takiemu jak Ty zabrać prawko!! Powodujesz niebezpieczeństwo stresując przepisowo jeżdżących ludzi!!
A kto mowil, ze mam prawko :lol:

Prawy pas jest w Polsce po to zeby wyprzedzac osobowki, a lewy TIRy :lol:

Nie chce idealizowac, ze wszystko co za Odra jest takie super, a u nas to wszystko do dupy. Ale chlopy moglyby zjezdzac na prawy pas (nawet jak wracaja z UK i maja odwrotny nawyk), a nie chca tego jakos robic. Leo, why? :(
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: szms »

Maverick pisze:Prawy pas jest w Polsce po to zeby wyprzedzac osobowki, a lewy TIRy
kiedyś też się spinałem, ale teraz bez zastanowienia, stresu i nerwów po prostu biorę lewym z zapasem na pas awaryjny jakby w razie bałwanek nie spojrzał i zjechał mi przed nos...


Maverick pisze:Ale chlopy moglyby zjezdzac na prawy pas, a tego nie chca robic. Leo why?
nie chcą, bo mają małe pisiory. a tłumaczenie, że ktoś zapomniał spojrzeć w lusterko, czy ma gorszy dzień są dla mnie śmieszne. jak ktoś się nie czuje na siłach to niech jedzie wolno i nie prowokuje niebezpiecznych zdarzeń, bo niepatrzenie w lusterko to tylko jedna ze składowych niebezpiecznych zdarzeń.

Często stojąc na fajku obserwuję ludzi jak parkują i widać kto nie wie do czego służą lusterka. Bo jak widzę gościa co obejmuje łapą fotel pasażera i parkuje na mydełko fa z odwróconą głową kręcąc kierownicą z prędkością światła to już wiem, że on jadąc w trasę także nie korzysta z lusterek, bo nawet przy parkowaniu są mu zbędne.
whity

Re: superb w trasie: dokąd, kiedy i którędy...

Post autor: whity »

Nie każdy ma wyświetlacz żeby w niego się wpatrywać i się modlić czy się uda:) .....z parkowania jestem boski :) ..a i tak wole się popatrzyc osobiście do tylu niż w lusterko wsteczne!! Nie mówiąc o bocznych ;)
ODPOWIEDZ