Szukam bardzo dobrego pewnego warsztatu z Wawy.

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
szatynos
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2011, o 10:31
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Warszawa

Szukam bardzo dobrego pewnego warsztatu z Wawy.

Post autor: szatynos »

Cześć, stało się, pierwsza stłuczka w moim życiu, dlatego moja prośba, jako że nie korzystałem jeszcze, jaki warsztat polecicie ze stolicy, okolic. Pomożecie? Dzięki za wszystkie namiary.
Awatar użytkownika
Nematode
Posty: 381
Rejestracja: 5 sie 2010, o 19:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam bardzo dobrego pewnego warsztatu z Wawy.

Post autor: Nematode »

Bardzo dobre i pewne warsztaty nie istnieją :)
Przynajmniej ja nie znam takich, żeby każdy zachwalał :)

Ja polecałbym Carsed w Stojadle koło Mińska Mazowieckiego. Miałem w styczniu delikatną stłuczkę. Gościu, który jechał przedemną cofając we mnie uderzył. Czyli prędkość mała i nie mocno, ale kilka uszkodzeń miałem i w Mińsku mi naprawiali. Jestem zadowolony aczkolwiek tak jak mówię u mnie to była bardzo delikatna stłuczka. Blacha była nie ruszona jedynie malowali nowy zderzak przedni, więc nie była to gruba robota aby w pełni ocenić czy są ok. Przed wyborem Carsed przeglądałem trochę opinie na innym forum i wychodziło na to, że są całkiem spoko. Były też jakieś opinie nie do końca ok, więc sam widzisz. Tak jak napisałem we wstępie to chyba nie znajdziesz takiego ASO gdzie miałoby tylko pozytywne opinie.
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Obrazek
karmal
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2011, o 13:07
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam bardzo dobrego pewnego warsztatu z Wawy.

Post autor: karmal »

Pomożemy, http://www.sztukalakierowania.pl, sam korzystam, dobry zakład, ludzie wiedzą na czym polega ich robota, skontaktuj się i powodzenia w dalszej bezkolizyjnej już jeździe:)
ODPOWIEDZ