Moduł pod kierownice

simi87
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2014, o 21:36
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Moduł pod kierownice

Post autor: simi87 »

Czy Superb ma moduł pod kierownicą jak np Octawia?
Mam taki na myśli: http://allegro.pl/vw-skoda-seat-modul-p ... 75601.html
Zadaję pytanie bo mam problem z modułem komfortu CAN tj. nie mam w środku oświetlenia, czasem zapala mi się kontrolka ESP ( nie gaśnie) i wtedy nie pokazuje temp. ma zewnątrz. Dwa razy przestały działać szyby, dopiero po skasowaniu błędów odpaliły.
Dodam, że moduł komfortu podmieniałem i nic to nie dało, a instalacja wygląda na suchą. Znajomy sugerował, że to może właśnie moduł pod kierownicą, ale jak rozkręciłem plastiki pod kierownicą to nie znalazłem szukanego modułu. Liczę na pomoc :)
motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Re: Moduł pod kierownice

Post autor: motogold »

Temat wałkowany wiele razy.Szukajka Ci pomoże znaleźć temat.Za to wszystko odpowiada maduł komfortu i wiązka,która z nim jest połączona.Tam musisz szukać problemów i znaleźc przyczynę,czemu zamokła i itp.Sam moduł wymieniłeś a najczęściej odpowiada za bałagan wilgoć pod dywanikami,która niestety dostaje się do kabli modułu i niejednokrotnie wiązka na łączeniach parcieje.
simi87
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2014, o 21:36
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Re: Moduł pod kierownice

Post autor: simi87 »

Czytałem już że to od wilgoci ale wcale nie wygląda żeby było mokro przy kablach. Jeszcze mam pytanie jak w temacie tzn czy superb też ma taki moduł jak przesłałem w linku?
ODPOWIEDZ