O wszystkim i o niczym

Tematy nie związane z Superbem
Maverick

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Maverick »

Ostro :lol:
Widac Polska ma ambicje, jesli chodzi o rozwoj infrastruktury drogowej, dogonic Ukraine.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

to bar72? czy to nie ten rower? :lol:
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: szms »

a ja dzisiaj na zlocie hondy widziałem ciekawe okazy, co prawda nie hondy...

ale z pewnością warte uwagi :D :D :lol:

Obrazek
Obrazek
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Konik »

Słowianka pisze:Konik ja już po więc od dzis arcydzieło się goi ;)
No to, żeby się szybko goiło i mało swędziło.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Teofano »

"Trójka turystów wybrała się na Świnicę w klapkach" + "Pijany turysta spał na Zawracie". Idioci. Idioci wszędzie...
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Enriquez »

To się nazywa naukowo "naturalna selekcja".
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
Słowianka
Posty: 296
Rejestracja: 2 maja 2014, o 13:08
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Walbrzych

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Słowianka »

Konik pisze: No to, żeby się szybko goiło i mało swędziło.
Dziękuję ;)
Juz ROK z Wami ;)
viewtopic.php?f=16&t=4885
Dziewczyna Superb'a Magnetic Brown Liftback
Kochanka Beetle'a Sunflower
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Teofano »

Enriquez pisze:To się nazywa naukowo "naturalna selekcja".
Moze być i selekcja, ale przeszkadzają mi (i pewnie wielu górskim turystom - nie mylić z "turystami") osobniki potencjalnie nia objęte - przeszkadzają w spokojnym poddawaniu się urokom gór :roll:

Możliwe że nie wykazuję odpowiedniej dozy tolerancji, ale wkurzają mnie brzuchacze w klapkach (w towarzystwie dziuniek w koturnach) pchające się na Rysy. Watować d.. to można w Łebie, a jak już koniecznie w górach to jest sporo knajp na Krupówkach, nie trzeba pchać się w wyższe partie i przeszkadzać innym. Ja właśnie przez to wszechobecne buractwo odkładam zaplanowaną Trans-Tatrę na rzecz Dolomitów-tu przynajmniej w góry wychodzą normalni ludzie...
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
Awatar użytkownika
miro-t
Posty: 203
Rejestracja: 3 sie 2013, o 17:08
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 210/440

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: miro-t »

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale jakbyście słyszeli, że ktoś ma na zbyciu bilety na mecze MŚ w siatkówce w spodku to proszę o info.
Awatar użytkownika
koniu1973
Posty: 1414
Rejestracja: 16 lis 2013, o 10:00
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Marek
Lokalizacja: Dęblin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: koniu1973 »

Teofano pisze:
Enriquez pisze:To się nazywa naukowo "naturalna selekcja".
Moze być i selekcja, ale przeszkadzają mi (i pewnie wielu górskim turystom - nie mylić z "turystami") osobniki potencjalnie nia objęte - przeszkadzają w spokojnym poddawaniu się urokom gór :roll:

Możliwe że nie wykazuję odpowiedniej dozy tolerancji, ale wkurzają mnie brzuchacze w klapkach (w towarzystwie dziuniek w koturnach) pchające się na Rysy. Watować d.. to można w Łebie, a jak już koniecznie w górach to jest sporo knajp na Krupówkach, nie trzeba pchać się w wyższe partie i przeszkadzać innym. Ja właśnie przez to wszechobecne buractwo odkładam zaplanowaną Trans-Tatrę na rzecz Dolomitów-tu przynajmniej w góry wychodzą normalni ludzie...

Dlatego droga koleżanko, w wakacje staram się nie jeździć w Tatry. Inna sprawa, że ja na szlak wyruszam bardzo wcześnie rano, o 9-ej to już kończę wędrówkę po ataku szczytowym. Wiem, że wstawanie na wolnym o 3-ej, 4-ej godzinie dla niektórych jest chore ale każdy wypoczywa w różny sposób. Są plusy wczesnego wstawania - cisza i spokój na szlakach :D .
Awatar użytkownika
Teofano
Posty: 368
Rejestracja: 31 sty 2013, o 09:48
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Lokalizacja: KR - sprzed garażu

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Teofano »

Przedpołudnie- doskonała pora do atakowania szczytu :D

Jeszcze po słowackiej stronie da się spokojnie chodzić, ale u nas coraz ciężej też poza sezonem.
"I'm too hot (hot damn) - call the police and the firemen"


ogrody-tym się zajmuję
Awatar użytkownika
koniu1973
Posty: 1414
Rejestracja: 16 lis 2013, o 10:00
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Marek
Lokalizacja: Dęblin

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: koniu1973 »

Teofano pisze: u nas coraz ciężej też poza sezonem.
A najlepszy wrzesień ale teraz również we wrześniu jest tłoczno. Od połowy września jadę w Tatry trochę poganiać po Tatrach po jednej i drugiej stronie - mam na to bieganie trzy tygodnie :D
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

A ja znowu nadaje z UK ;)

Post autor: LMB »

W niedziele rano wyruszylem w droge powrotna, jako unizony I oddany sluga Jej Krolewskiej Mosci, I stwierdzilem kilka kwestii:

- paliwo 98, Verva czy jakiekolwiek inne wersje "ulepszone" w PL to kupa. Przy podobnym stylu jazdy w PL mialem 11.5l/100km (srednia 130km/h). Po zatankowaniu w DE zwyklem 95 spalanie ustatkowalo sie, I pomimo utrzymania sredniej I duzego korka pod Venlo, spadlo do 10.2l/100km :shock:.
- wjazd na obwodnice Berlina nie mial niestety naniesionego ostrzezenia o radarze na Columbusie, I blysnelo - na 80km/h mialem cos kolo 95km/h - wine zwalilem na syna, ze mi glowe zawracal :lol:
- poza tym droga zleciala dosc szybko, choc roboty drogowe pod Venlo troche opozniaja ruch (to dla tych, co moze beda gonic tedy wkrotce). Superb zniosl droge dzielnie, choc dwa razy majtnelo nami przy mocniejszych powiewach wiatru - chyba powoli dorastam do zmiany zawiasu
- jestem zajebiscie zadowolony z przejscia z 18" na 16" - spokoj ducha, zaden kraweznik nie straszny - jedno co, to opony strasznie podatne na wlazenie malych kamieni, I przy wiekszych predkosciach po prostu sa niewywazone :evil:
- pierwszy dzien w pracy po prawie 4 tygodniowym odpoczynku boli jak cholera :lol:
Ostatnio zmieniony 26 sie 2014, o 10:19 przez LMB, łącznie zmieniany 1 raz.
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
whity

O wszystkim i o niczym

Post autor: whity »

Lmb, bo w Niemczech używa się darmowej aplikacji "blitzer.de" , a nie jakiegoś starego Columbusa ;)wtedy ci nic nie grozi.. Z reszta przy tym przekroczeniu grozi ci max 20€ ;)
LMB
Posty: 1365
Rejestracja: 27 cze 2013, o 16:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2023
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Lukasz
Lokalizacja: Anglia, NW

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: LMB »

whity pisze:Lmb, bo w Niemczech używa się darmowej aplikacji "blitzer.de" , a nie jakiegoś starego Columbusa ;)wtedy ci nic nie grozi.. Z reszta przy tym przekroczeniu grozi ci max 20€ ;)
Aha, czyli pewnie dadza sobie luzu z wysylaniem, bo wiekszy koszt administracyjny bedzie - oby ;)

A co do bazy radarow - ta jest stosunkowo nowa I czesto (co tydzien) odnawiana. W Niemcowni, Nibylandii, czy Belgowni pokazywala wszystko OK - oprocz tego jednego cholernego radaru. A jest tam od dawna, bo kumpla naswietlilo rok temu :lol:
"In 1969 I gave up women and alcohol - it was the worst 20 minutes of my life."

Powered by George Best
ODPOWIEDZ