Problem z wycieraczkami

szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Problem z wycieraczkami

Post autor: szms »

To z czego są te wycieraczki? Z Pejtona? :lol: :mrgreen:
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z wycieraczkami

Post autor: sko89 »

Szczypior ma racje a Szms częściowo.
Wycieraczki montowane w fabryce są rewelacyjne. W poprzedniej Skodzie były idealne przez 2 lata u Szms nawet 3,5. Ja wymieniłem je tylko z rozsądku, pomimo, ze były ok. Założyłem Boscha, kompletne gówno. Gumy wydawały dźwięki zgrzytania i skrzypienia, wywaliłem po miesiącu. Kupiłem Valeo. To samo. Stwierdziłem, ze nie ma jak oryginał i kupiłem w Aso. Jeszcze gorzej, z opakowania wynikało, że to tez Valeo. Te fabryczne były Bosch. Przez 6 następnych lat nie zdołałem kupić wycieraczek żadnej marki, które by nie wyły na szybie jak zarzynany kogut, na dodatek kiepsko ją wycierając. Nawet zamówiłem polerowanie szyby myśląc, ze to wina szyby. Zrobiło się jeszcze gorzej.
Teraz od 1,5 roku mam fabryczne w SII i są rewelacyjne. Zmienię je dopiero jak się rozlecą albo zetrą.
Wniosek taki, że wycieraczki w Skodach zakładają w fabryce a potem to już tylko jakieś gówno. Z gumkami od VW nie próbowałem, może to jest jakieś rozwiązanie.
Awatar użytkownika
przem00
Posty: 628
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 15:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KWI

Re: Problem z wycieraczkami

Post autor: przem00 »

Ja mam teraz wycieraczki Michelin. Drogie ale jak na razie ok. Zobaczymy po większych mrozach :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ