Kontrolka Check Engine Oil

radoslawk
Posty: 49
Rejestracja: 9 sty 2015, o 19:51
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Radek
Lokalizacja: Podłęże/Kraków

Re: Kontrolka Check Engine Oil

Post autor: radoslawk »

Zrobione. Wyciek był z podstawy filtra oraz z pod dekla. Wymienione zostały uszczelki, odma (którą dostałem gratis), wszystkie filtry, olej oraz zrobiony przegląd klimy. Wyszło niestety, że trzeba regenerować kompresor oraz wymienić 4 świece, co zostało od razu zrobione. Trwało to tydzień ale się opłacało. Łącznie skasowali mnie dwójeczkę. Kolego Mej dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
elmi_k
Posty: 2548
Rejestracja: 9 sty 2014, o 20:06
Samochód: Toyota Hilux
Silnik: 3.0 D-4D (171KM)

Re: Kontrolka Check Engine Oil

Post autor: elmi_k »

X
Ostatnio zmieniony 17 lip 2016, o 20:24 przez elmi_k, łącznie zmieniany 1 raz.
radoslawk
Posty: 49
Rejestracja: 9 sty 2015, o 19:51
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Radek
Lokalizacja: Podłęże/Kraków

Re: Kontrolka Check Engine Oil

Post autor: radoslawk »

Na miejscu, w Niepołomicach. Motor-tech ulica Portowa, od jakiegoś czasu serwisuje tam auta i jestem zadowolony. Szukałem innego warsztatu bo nie mieli za bardzo czasu, ale i tak nic nie znalazłem.
Awatar użytkownika
elmi_k
Posty: 2548
Rejestracja: 9 sty 2014, o 20:06
Samochód: Toyota Hilux
Silnik: 3.0 D-4D (171KM)

Re: Kontrolka Check Engine Oil

Post autor: elmi_k »

X
Ostatnio zmieniony 17 lip 2016, o 20:27 przez elmi_k, łącznie zmieniany 1 raz.
radoslawk
Posty: 49
Rejestracja: 9 sty 2015, o 19:51
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 BDG (163KM)
Imię: Radek
Lokalizacja: Podłęże/Kraków

Re: Kontrolka Check Engine Oil

Post autor: radoslawk »

Odnośnie pierwszego cytatu faktycznie miałem złe przygody P. Dąbroś ul. Myśliwska próbując naprawić przepustnicę spalił komputer. Stel-car ul Wiśniowa skasował mnie za zmianę klocków jak za pół nowego zawieszenia (młody byłem to dałem się naciąć). AZ serwis z Krakowa kazał przywieźć auto, po czym na 2 dzień stwierdzili, że nie grzebią przy dieslach. Na początku mi się śpieszyło bo nie miałem czym dojeżdżać do pracy, ale dostałem firmówkę. Na kolejki nie ma reguły, czasami trzeba czekać tydzień albo dłużej (serwisują auta jakiegoś podwykonawcy DHL, stąd taka rozbieżność) po czym około tygodnia aż poskręcają do kupy.
ODPOWIEDZ