Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: uzyskane rabaty

Post autor: dato »

bpl1 pisze:OK, szczerze to 15% jest po znajomosci, ale.....sprawdzalem rowniez z ciekawosci inne salony i mozna dostac 12-13%.....tylko trzeba cisnac. I omijac duze, nonszalanckie salony, gdzie traktuja klienta jak natreta. Spróbuj w Welm w Pszczynie.
Z ust mi to wyjąłeś kolego - dokładnie tak, właśnie wczoraj wróciłem z Pszczyny z takim wynikiem :). Miałem z całej Polski 3 sensowne oferty na podobnym poziomie, 2 dodatkowo z sensowną ceną odkupu Vectra, Pszczyna wygrała rozsądkiem, elastycznością i kompetencją Kierownika salonu. Polecam.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: uzyskane rabaty

Post autor: dato »

bpl1 pisze:a i jeszcze mnie meczy ten cały sound system...wiem ze to nie ten watek, ale na tym forum sie naczytalem tylu sprzcznych opinii...jedna pisza ze warto wziac, inni ze to zmarnowana kasa....sam nie wiem....dealer tez ma nijakie zdanie w tym temacie....nie jeste melomanem, ale lubie gdy dobrze gra
Teraz jest za 2200 + wczorajsze 150 zł podwyżki jako pakiet biznes, jest w tym kierownica, Amundsen+ oraz sound system właśnie. Przy tej cenie nawet chwili się nie zastanawiałem - nie masz lepszej opcji, nawet jak będziesz chciał się później bawić z klockami czy głośnikami to masz lepsze miejsca pod głośniki i co odsprzedawać.
Arnold
Posty: 41
Rejestracja: 26 kwie 2011, o 19:59
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Re: uzyskane rabaty

Post autor: Arnold »

Znacie już nowe ceny? Dużo samochody podrożały?
Szybkiego Powrotu Do Zdrowia ROBERT !
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: uzyskane rabaty

Post autor: dato »

Bazowo Superb +1800, "Pakiet biznes" +150, Yeti albo Fabia +1200 (już nie dopytywałem który, bo mnie nie interesowało) - czyli w tych okolicach. Nie wiem, co o tym sądzić, dziwny ruch... Pierwszą ofiarą się chyba stałem, całe szczęście, że dość łagodnie przeszło ("moje" 1950 skończyło się na okolicach 700 o ile pamiętam)...
Sebastian
Posty: 110
Rejestracja: 18 wrz 2011, o 20:58
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: uzyskane rabaty

Post autor: Sebastian »

Panowie, ktory to salon z krakowa jest tak szczodry? Po przycisnieciu sprzedawcy w Bydgoszczy, sam sie wygadal, ze jest taki salon w Krakowie ktory sprzedaje po kosztach :) Juz nie mialem litosci zeby dopytywac ktory dokladnie :P
Awatar użytkownika
przem00
Posty: 628
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 15:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KWI

Re: uzyskane rabaty

Post autor: przem00 »

Emida, ale nie są tacy super zajebiści :)
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: uzyskane rabaty

Post autor: gachul »

ja bym raczej polecił Daniela z interauto... kupiliśmy u niego 3 auta chociaż moje było kupione w łodzi
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: uzyskane rabaty

Post autor: jjumbo »

jaka emida co ty gadasz najtaniej wyrwiecie na zakopiance
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
EMILIOPIASTÓW
Posty: 336
Rejestracja: 29 mar 2012, o 08:09
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 175
Imię: EMIL
Lokalizacja: PIASTÓW
Kontakt:

Re: uzyskane rabaty

Post autor: EMILIOPIASTÓW »

ja kupiłem w inter auto i we wrzesniu była najlepsza oferta w polsce przewiskałem wszystko. najdrożej warszawa auto wimar
EMILIO SUPERB KOMBI PLATINIUM 2,0 TDI DSG
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: uzyskane rabaty

Post autor: gsh »

Ja kupowałem na zakopiance w KRK i potwierdzam że dali mi najlepszą cenę. Kupiłem też tam Fabię do firmy. Skierowałem tam znajomego który kupował Octavię i kolejnego znajomego który dostał najlepszą ofertę u nich na zakup kilkunastu samochodów do firmy. Jestem ze śląska podobnie jak moi znajomi ale jakbym znów brał Skodę to kolejny raz uderzę na zakopiankę - tylko musicie mieć kontroferty dobre juz przygotowane do rozmowy.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: uzyskane rabaty

Post autor: dato »

A ja polecam Pszczynę :)
Też przewiskałem wszystko i tu miałem najlepszą cenę zakupu i +5tys dla mnie od średniej oferty odkupu wysłużonej Vectry - wszystko w jednym :)
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: uzyskane rabaty

Post autor: jjumbo »

byłem też w Pszczynie to jak usłyszeli za jaką cenę chcę kupić samochód to kierownik się zaśmiał i powiedział żebym sobie tam kupił samochód byłem tam później po zakupie samochodu i tym razem to ja sie zasmiałem
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Paweł Wlkp
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 09:26
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Zaniemyśl

Re: uzyskane rabaty

Post autor: Paweł Wlkp »

Koledzy mój księgowy kupował Octavię w Inter Moto Kraków, dla dwóch swoich klientów też wynegocjował tam najlepszą cenę, dla mnie też walczył ale absolutne minimum wg tego salonu o 1000 zł przebił Skodex Krotoski-Cichy w Poznaniu na Unii Lubelskiej ( p. Przemek - spoko koleś ). Za Superb Combi Family 1.8 TSI w metalicu, z radiem Bolero, z czujnikami parkowania z przodu, z kamerą cofania, z Life Plus 60 tys km, wielofunkcyjną kierownicą i stalowym kołem zapasowym, która wg specyfikacji wyszła 112.300 wynegocjowałem dokładnie 97.500. Jak myślicie ? Dobry rabat czy można było jeszcze dusic? Bo sprzedawca szczerze mówiąc miał mnie już serdecznie dosyc...hahaha. Na plus też było to że mam do nich z domu 30 minut jazdy....
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: uzyskane rabaty

Post autor: gachul »

kamera cofania???? a od kiedy jest taka opcja???
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Paweł Wlkp
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2012, o 09:26
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Zaniemyśl

Re: uzyskane rabaty

Post autor: Paweł Wlkp »

Przy zamawianiu auta i strasznie męczących negocjacjach sprzedawca powiedział mi że juz naprawdę nic nie da zrobic się z ceną ale dołoży mi jeszcze kamerę cofania współgrającą z radiem Bolero i absolutnie nic więcej ... Stwierdził że ta opcja właśnie weszła i podlizywał się że będę miał pierwszego superba combi z kamerą cofania w Poznaniu hahaha... No to się zgodziłem. Na specyfikacji zamówienia w wyposażeniu dodatkowym jest kamera cofania wpisana, więc chyba będzie... Ale też nie wiedziałem że jest taka opcja
ODPOWIEDZ