Kosmetyki samochodowe CarChem

Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Od poniedziałku do niedzieli 15-21 czerwca będę miał mocno ograniczony dostęp do netu. Na wszelkie zapytania odpowiem w miarę możliwości. Najpewniej po tym okresie.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: barteka3 »

Nieźle kolega biznes rozwinął :)
Może i ja wygospodaruje trochę czasu na pieszczenie s3 (to tak jak w związku: na początku się człowiek stara)
Czy jest dalej rabat do społeczności superclub.pl?
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Odwołany nie był. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: kamracik »

Ja tylko coś słyszałem o możliwych rozliczeniach we flaszkach czy coś takiego :mrgreen:
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Dzień dobry,
Dwa tygodnie nieobecności poza miastem zrobiły swoje w kwestii poglądów na życie i czystości aut :mrgreen: Kura bardzo brudna, a w czwartek zakończenie roku szkolnego!
Wczoraj na pierwszy ogień poszedł Focus. Skupiłem się głównie na wnętrzu.
Całe auto dokładnie odkurzone. Szyby od wewnątrz umyte Glass Cleanerem. Płyn do mycia szyb nie zostawia smug :) nawet podczas jazdy pod słońce ich nie widać Najważniejszy produkt, a właściwie dwa Citrus Cleaner i Polymer Rubber & Plastic Protectant. Nie rozcieńczyłem Citrus Cleanera, z powodu braku czasu i chęci :mrgreen: Deska rozdzielcza na pierwszy rzut oka wyglądała na czystą, a po spryskaniu jej APC (świetny zapach) i mocnym przetarciu, mikrofibra była czarna :o APC bez problemu usuwa zaschnięty brud, chociażby z progów i pedałów. Polymer Rubber & Plastic Protectant nakładany za pomocą aplikatora daje niesamowity efekt. Ładna satynowa czerń, aczkolwiek nie "plakowy" połysk. Zapach na początku, przy nakładaniu jak w starej taksówce, a po przetarciu mikrofibrą OK, całkiem przyjemny. Zdjęcia może dołączę w najbliższym czasie, niestety deszcz mnie wczoraj zagonił do garażu.
Serdecznie pozdrawiam
Elegance
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

:)
Dzięki za opinię.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

kamracik pisze:Ja tylko coś słyszałem o możliwych rozliczeniach we flaszkach czy coś takiego :mrgreen:
Może być. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Dzień dobry,

Dzisiaj krótka relacja z przygotowania Superba z okazji końca roku szkolnego. :) Auto umyte w środę. :D Świadectwo z paskiem odebrane w czwartek :mrgreen:
Środek odtłuszczony APC Citrus Cleaner, zapach jak i efekt świetny. Następnie nałożona powłoka Polymer Rubber & Plastic Protectant, bardzo ładny połysk i przyjemny zapach. Tym razem skupiłem się głównie na wnętrzu. Poza odkurzeniem umyłem także przy użyciu szczotki, wody i Citrus Cleaner'a dywaniki. :) Szyby umyte z zewnątrz i z wewnątrz Glass Cleanerem, super zapach ;) . Preparat do opon jest bardzo efektowny. Połysk jest idealnym kompromisem pomiędzy rażącym błyskiem plaka, a matową oponą. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Na koniec roku spolerowałem jeszcze maskę Cleansing Polish bo miała coś dużo Swirli, a ja miałem tylko 2h więc nie zdążyłbym wypolerować całego auta. Niestety dzisiaj musiałem polerować drzwi i zderzak i stwierdzam, że jakość blach w Skodzie pozostawia dużo do życzenia. Drzwi wgniecione od plastikowego kosza na śmieci!!! :shock: :mrgreen: :lol: Długa i głęboka rysa bardzo ładnie została przykryta wyżej wspomnianą politurą. Trochę żałuję, że nie zrobiłem filmu Konik, bo miałbyś fajny materiał. ;) Jedyne z czego nie jestem zadowolony to gąbka do aplikacji dressingu na opony. Uważam, że mógłbyś ją oferować w różnych wersjach. Według mnie obecny aplikator jest za wąski i za długi. Fajnie by było gdyby była wersja 15' 17' 20' . Obecny jak już wspomniałem jest za długi, więc brudzi się nim felgę i szoruje po podłożu. :?: :idea: Najgorsze jest to, że po 2 użyciach ten aplikator się po prostu rozpadł. Odpadła podstawa od części gąbczastej. Ta gąbka jest klejona z podstawą tylko na brzegach co niestety powoduje gorsze się jej trzymanie. Podsumowując z produktów CarChemu jestem bardzo zadowolony, z akcesoriów egge.pl w sumie też (mikrofibry są dobrej jakości i przystępne cenowo) poza aplikatorem. ;) Co do triggerów, na początku wydawały mi się niewygodne i niekomfortowe, ale zmieniłem zdanie i uważam, że są to jedne z najlepszych triggerów (250 ml i 500 ml).

Zaraz dodam zdjęcia

Serdecznie pozdrawiam
Elegance
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Dzięki bardzo za opinię.
Elegance pisze:Trochę żałuję, że nie zrobiłem filmu Konik, bo miałbyś fajny materiał.
Ano szkoda.
Elegance pisze:Jedyne z czego nie jestem zadowolony to gąbka do aplikacji dressingu na opony.
Być może Tyre Dressing rozpuszcza klej użyty do łączenia gąbki z pianką (uchwytem). Nie jestem pewien, ale to produkt z dość aktywnymi składnikami. Dwa użycia, to jednak trochę za szybko. Myślę, że powodem mogło być zbyt dużo produktu na aplikatorze, albo był po prostu felerny. Mam info od Klientów wykorzystujących aplikatory w myjniach, że prędzej się zdziera gąbka (od tarcia po oponie) niż odkleja. W myjniach gdzie aplikator wykorzystywany jest kilka-kilkanaście razy dziennie, wytrzymuje około tygodnia. To i tak świetny wynik. Szczególnie w porównaniu do tego, że aplikatory za 30 zł wytrzymywały 2 dni. Rozmiar jest jeden i póki co nie zmienimy tego.

Jak mogę zadośćuczynić temu, że aplikator się rozlazł?
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Enriquez »

Konik, przyszedł do mnie dziś e-mail reklamowo - promocyjny - 20zł za aktywną pianę.
Mówię sobie świetnie - kupię. Wchodzę do sklepu 64 PLN, bo przy okazji trzeba kupić jakieś inne niepotrzebne mi produkty.
Jeszcze jedna tego typu "promocja" i Twój e-mail zostanie dodany do spamu.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: szms »

Obrazek

od razu skojarzyło mi się z taką likwidacją :mrgreen:
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Wiesz Enrycze, jeszcze się taki nie narodził co by dwóm na raz dogodził. Dziś Tobie nie pasuje, następnym razem może pasować.
Wystarczy, że odpiszesz na ten mail, że sobie nie życzysz, a więcej nie otrzymasz.
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Spóźniony Update zdjęć
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I żebyście Wy Mig i Whity nie opowiadali bajek, że Superb nie jest mój. ;)
Obrazek
Elegance

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Elegance »

Konik pisze:Dzięki bardzo za opinię.
Jak mogę zadośćuczynić temu, że aplikator się rozlazł?
:)
Nie ma najmniejszego problemu. Po prostu fajnie by było gdybyś coś z tym zrobił, mógłbyś przekazać info do fabryki, żeby kleili po całej długości, a nie tylko na brzegach. ;)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Kosmetyki samochodowe CarChem

Post autor: Konik »

Przekażę. Może coś z tego wyjdzie.
Mogę foty wrzucić na fb?
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Zablokowany