Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
czyzyk122
Posty: 21
Rejestracja: 4 lis 2015, o 14:33
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Tomasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: czyzyk122 »

Ambition + 17'' koła, kolor lava cośtam . Zamowienie 06/11 - teoretycznie 10 tydzień 2016
Cienki221
Posty: 497
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Cienki221 »

Ja jak już wspominałem, zamawiałem 06.08 i do dziś dzwoniąc do dilera nie mam wyznaczonego terminu (przy zamówieniu zapewniano że listopad/grudzień) :( auto zamawiałem L&K tdi dsg 4x4 z wieloma dodatkami (tez te które niby opóźniają produkcje), Skodę biorę na firmę i to jest wymówka mojego dilera, sprzedawca mówi, że pierwszeństwo maja osoby prywatne z jakimś 'pakietem lojalnościowym' :o
Czyli osoby które kupowały już kiedyś skody(dodam, że to już moja 3 Skoda w życiu tylko pierwsza na firmę). W poniedziałek dzwonię do Skoda Polska dowiedzieć się czy jest u nich coś takiego, czy poprostu sprzedawca robi mnie w konia. Na dzień dzisiejszy sprzedawca mówi mi, że auto może dostanę 1Q 2016
W umówię jest 1 punkt z możliwością wpisania daty dostarczenia auta, poprosiłem o wpisanie daty do umowy to sprzedawca powiedział, że tego nie zrobi bo sam nie wie kiedy auto dostanę !!!
Brak słów i zaczyna mnie to denerwować :/ najgorsze, że sprzedałem już dotychczasowe auto :(
Pozdrawiam i życzę cierpliwości innym
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: noso »

Cienki221 pisze:Ja jak już wspominałem, zamawiałem 06.08 i do dziś dzwoniąc do dilera nie mam wyznaczonego terminu (przy zamówieniu zapewniano że listopad/grudzień) :( auto zamawiałem L&K tdi dsg 4x4 z wieloma dodatkami (tez te które niby opóźniają produkcje), Skodę biorę na firmę i to jest wymówka mojego dilera, sprzedawca mówi, że pierwszeństwo maja osoby prywatne z jakimś 'pakietem lojalnościowym' :o
Czyli osoby które kupowały już kiedyś skody(dodam, że to już moja 3 Skoda w życiu tylko pierwsza na firmę). W poniedziałek dzwonię do Skoda Polska dowiedzieć się czy jest u nich coś takiego, czy poprostu sprzedawca robi mnie w konia. Na dzień dzisiejszy sprzedawca mówi mi, że auto może dostanę 1Q 2016
W umówię jest 1 punkt z możliwością wpisania daty dostarczenia auta, poprosiłem o wpisanie daty do umowy to sprzedawca powiedział, że tego nie zrobi bo sam nie wie kiedy auto dostanę !!!
Brak słów i zaczyna mnie to denerwować :/ najgorsze, że sprzedałem już dotychczasowe auto :(
Pozdrawiam i życzę cierpliwości innym
Zrób w końcu rozpierduche plis info do SAP, bo chyba niezła polewe z Ciebie mają...Co to w ogóle za diler?
Cienki221
Posty: 497
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Cienki221 »

Chwilowo czekam do poniedziałku, gdyż sprzedawca powiedział, że postara się czegoś dowiedzieć więcej o moim zamówieniu i miał oddzwonić do teraz cisza!!! A rozmawiałem z nim w poniedziałek. Salon to Wimar Auto, czemu wybrałem ten salon, ze względu na to, że brałem u Nich SII i nie było takich problemów
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: noso »

Cienki221 pisze:Chwilowo czekam do poniedziałku, gdyż sprzedawca powiedział, że postara się czegoś dowiedzieć więcej o moim zamówieniu i miał oddzwonić do teraz cisza!!! A rozmawiałem z nim w poniedziałek. Salon to Wimar Auto, czemu wybrałem ten salon, ze względu na to, że brałem u Nich SII i nie było takich problemów
Podziwiam za cierpliwość i oby szybko się wyjaśniło :-)
Awatar użytkownika
seba-global
Posty: 31
Rejestracja: 12 lis 2015, o 20:40
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: seba-global »

Witam wszystkich.

To mój pierwszy post na tym forum i pierwszy Superb w życiu (o ile dojedzie). Podobnie jak kilku z Was zamówiłem S3 w wersji 2.0 TSI 220KM L&K + kilka dodatków. Data zamówienia 21.07.2015, na początku termin produkcji: koniec listopada 2015, później styczeń 2016, dalej listopad 2015, obecnie od kilku tygodni brak terminu.

Moje obecne auto znalazło nowego właściciela, więc czas oczekiwania przestaje być bez znaczenia.

Gratuluję wszystkim, którzy odebrali :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
arturkrakow
Posty: 1497
Rejestracja: 14 lip 2014, o 15:36
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: wreszcie odebrany!
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arturkrakow »

Oj nie marudzcie, ja czekalem na swoje SII prawie 6mies. Za to jaka pozniej radocha odebrac :)
Skoda Superb II FL Combi 2.0 TDI 170KM DSG White Moon
wątek mojej kury: GALERIA
wątek o uchwytach magnetycznych: EASYMOUNT i oficjalna strona: WWW.EASY-MOUNT.PL
trochę moich zdjęć: AR2Rphoto
Awatar użytkownika
kuba
Posty: 279
Rejestracja: 20 wrz 2015, o 10:41
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: WLKP

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: kuba »

Ta konkurs kto będzie czekał najdłużej
"za skoda tyle czekasz chyba cie pojeb ...."
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4047
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: piramida »

Dzisiaj zamówiłem kombi 2.0tsi 280PS i termin odbioru 21 marzec z tym że dopiero okażę się tak na prawde kiedy samochód wejdzie do produkcji bo umowa umową a życie życiem
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Enriquez »

Welcome back Sir!
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ursus »

piramida pisze:Dzisiaj zamówiłem kombi 2.0tsi 280PS i termin odbioru 21 marzec z tym że dopiero okażę się tak na prawde kiedy samochód wejdzie do produkcji bo umowa umową a życie życiem
Napisz wszystkim zestresowanym czekającym jakie masz dodatki: panorama, kamera cofania, pakiet simply clever? Bo one większości opóźniały produkcję.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Panowie kiedy zamawiac SIII Kombi 190KM DSG 4x4 Style dodatkowo Panorama, webaso i jeszcze troche innych dodatkow (w sumie 193kPLN katalogowo) leasing kolegi z pracy konczy sie jakos w sierpniu 2016 a tu patrze ze 4 miechy nawet wychodzi.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 13 lis 2015, o 22:03 przez siemi1, łącznie zmieniany 1 raz.
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ursus »

siemi1 pisze:Panowie kiedy zamawiac SIII 190KM DSG 4x4 byl kombi panorama, webaso i jeszcze troche innych dofatkow (193kPLN katalogowo) leasing kolegow pracy konczy sie jakos w sierpniu.
A po Polsku można?
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Poprawiono.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ursus »

siemi1 pisze:Panowie kiedy zamawiac SIII Kombi 190KM DSG 4x4 Style dodatkowo Panorama, webaso i jeszcze troche innych dodatkow (w sumie 193kPLN katalogowo) leasing kolegi z pracy konczy sie jakos w sierpniu 2016 a tu patrze ze 4 miechy nawet wychodzi.
Już zamawiaj. W tym wątku jakiś czas temu pisali, że panorama może opóźniać odbiór do września 2016...
ODPOWIEDZ