DCC

pko24
Posty: 119
Rejestracja: 5 gru 2015, o 10:40
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: DCC

Post autor: pko24 »

Note 4 ma duży ekran, tylko z mocowaniem czasem jest kłopot.
Myślałem aby jakoś obraz transferować ekran:
1. Bolera, ale obsługiwać na telefonie, ale wyświetlać na ekranie.
2. :-) "przykleić" na sztywno tablet np. 9 cali "na Bolero" i na tablet poszukac aplikacji aby wyświetlać obraz z telefonu (łatwiej niż grzebać w Bolero?). Będzie bardziej "podwórkowo", ale jeśli te nowości audio w najnowszych modelach mają takie ograniczenia...
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: DCC

Post autor: kamracik »

Zamiast tego możesz kupisz radyjko już z miejscem na tablet, Sonka chyba ma takie rozwiązanie, ale jak potrzebuję na szybko coś znaleźć to nigdy nie mogę.
Ewentualnie takie rozwiązania:
http://www.padbay.net/de/index.html

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mBGCc3X241U[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=mBGCc3X241U
pko24
Posty: 119
Rejestracja: 5 gru 2015, o 10:40
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: DCC

Post autor: pko24 »

dzięki super,
ja chcę takie :-)
https://www.youtube.com/watch?v=G34uhYBwUbw
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: DCC

Post autor: kamracik »

Również nie głupie, ale MArian by się nie powstydził :mrgreen:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: DCC

Post autor: CLO27 »

Jedyny Samsung kompatybilny z smartlinkiem w 100% to niestety tylko S6....gdzieś czytałem, że da się to obejść w tych "nowych" bolero aby Janosik był wyświetlany na ekranie nawigacji poprzez kabel usb, ale czy to prawda nie wiem jeszcze nie mam SIII :(
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
galileo
Posty: 314
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:24
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Polska

Re: DCC

Post autor: galileo »

DżejDżej pisze:
lordxan pisze:Aby była jasność: przez bluetooth wszystkie funkcje multimedialne czy telefonu śmigają pieknie i jakosc dzwieku super, np spotify na telefonie obsługuje sie przyciskami na kierownicy itp. Problem jest z mirrowlink (po polaczeniu kablem usb - tylko tak działa) ekran telefonu gaśnie i w bolero pojawia się menu telefonu z kompatybilnymi aplikacjami, ale z około 50 appek które mam na telefonie kompatybilna jest JEDNA- audioteka.pl :(
Myślałem wg opisu Skody ze mirrowlink umożliwia wyświetlenie ekranu telefonu na bolero z pełnym dostępem do wszystkich funkcji a tu lipa. Nie mogę sobie np puścić yanosika czy automapy na bolero i schowac telefon do schowka, wiec dalej jeżdzę z uchwytem na szybie.
Ciekawi mnie tylko czy "cudowny" sprzęt z jabłuszkiem działa lepiej z tym systemem.
Na marginesie - ja rownież wybrałem wersje ambition z dodatkowymi pakietami i tak wyszło znaczne taniej niż l&k a mam wszystkie funkcje które chciałem - chętnych zapraszam na mój post po szczegóły konfiguracji i dobra cenę jaka dostałem
Ale to co widzisz na Bolero zależy też od implementacji MirrorLink'a przez konkretnego producenta telefonu, i tak kilka przykładów:
HTC daje obraz 1:1 ekranu smartfona
Sony / LG - daje obraz zbliżony do ekranu smartfona
Samsungi - wyświetlają JEDYNIE apki certyfikowane, bez dokładnego odtwarzania wyglądu ekranu smartfona.

Więc tu bardziej dał ciała Samsung a nie producent Bolero.
Inna sprawa, że apki z pozostałych smartfonów działają tylko do prędkości 5km/h (te bez certyfikacji), a powyżej włącza się blokada bezpieczeństwa.

Co do jabłuszka, to tam chyba nie ma MirrorLinka a jedynie Apple CarPlay. Sprawdziłbym jak działa, ale problem w tym że jeszcze nie mam Szkody :mrgreen:
Skąd masz takie informacje ?
Tzn. że żaden samsung nawet S6 nie będzie kompatybilny i nawigacji Google Maps podczas jazdy nie wyświetlę?
CLO27 - napisał że S6 jest kompatybilny
"Nie walcz z idiotami mają przewagę liczebną."
LowMan
Posty: 62
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:06
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: DCC

Post autor: LowMan »

Google maps wyświetlisz bez problemu poprzez Android Auto. Mam działa. Dzisiaj wyszła wersja 1.5.0, ale jeszcze nie testowałem 1.3.0 i 1.4.0 działały mi bardzo dobrze.
galileo
Posty: 314
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:24
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Polska

Re: DCC

Post autor: galileo »

LowMan pisze:Google maps wyświetlisz bez problemu poprzez Android Auto. Mam działa. Dzisiaj wyszła wersja 1.5.0, ale jeszcze nie testowałem 1.3.0 i 1.4.0 działały mi bardzo dobrze.
A skąd ten Android Auto ?
Na telefonie to się instaluje i wykorzystuje zamiast Mirror linka ?
"Nie walcz z idiotami mają przewagę liczebną."
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: DCC

Post autor: CLO27 »

AAA no właśnie to jest apka która pomaga odczytywać inne :)właśnie to chciałem wiedzieć:) a jaki masz tel
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: DCC

Post autor: Enriquez »

Ze sklepu play chyba.


Wysłane z Tapatoka - może nie być polskich liter.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: DCC

Post autor: CLO27 »

Właśnie pisali, że tamten z gogle play nie działa, ale to była stara wersja 1.03, ale ta nowa powinna działać bez problemu :)
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
lordxan
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2015, o 20:23
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2024
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: S4
Imię: Rafał
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: DCC

Post autor: lordxan »

Ja z moim samsungiem s5 w bolero probowałem i mirrowlink i androidauto (wybierasz w opcjach jaki protokol) i efekt podobnie marny- tylko kompatybilne aplikacje, nie mozna wyświetlić ekranu. Sprawdze z innymi modelami telefonów i dam znac - bede zatrzymywał sie i pytał autostopowiczów o model telefonów czy maja htc jak nie to jade dalej ;)
"Kocham robić to co robię, nic innego nie umiem. Polityki nie kumam, filozofii nie rozumiem" KAZIK
galileo
Posty: 314
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:24
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Polska

Re: DCC

Post autor: galileo »

lordxan pisze:Ja z moim samsungiem s5 w bolero probowałem i mirrowlink i androidauto (wybierasz w opcjach jaki protokol) i efekt podobnie marny- tylko kompatybilne aplikacje, nie mozna wyświetlić ekranu. Sprawdze z innymi modelami telefonów i dam znac - bede zatrzymywał sie i pytał autostopowiczów o model telefonów czy maja htc jak nie to jade dalej ;)
Skąd masz android auto ?
W google play nie ma na rynek polski
"Nie walcz z idiotami mają przewagę liczebną."
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: DCC

Post autor: daro »

galileo pisze:
lordxan pisze:Ja z moim samsungiem s5 w bolero probowałem i mirrowlink i androidauto (wybierasz w opcjach jaki protokol) i efekt podobnie marny- tylko kompatybilne aplikacje, nie mozna wyświetlić ekranu. Sprawdze z innymi modelami telefonów i dam znac - bede zatrzymywał sie i pytał autostopowiczów o model telefonów czy maja htc jak nie to jade dalej ;)
Skąd masz android auto ?
W google play nie ma na rynek polski

ja mam stąd :)

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

ale jeszcze nie wiem czy w S3 będzie działało, ale jak widzę na forum w UK i tutaj .... to powinno
Awatar użytkownika
lordxan
Posty: 127
Rejestracja: 18 paź 2015, o 20:23
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2024
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: S4
Imię: Rafał
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: DCC

Post autor: lordxan »

Nie mam i dlatego pisalem ze efekt marny : )))))))))
"Kocham robić to co robię, nic innego nie umiem. Polityki nie kumam, filozofii nie rozumiem" KAZIK
ODPOWIEDZ