Nowy cennik Skody SuperB.

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
radzyku
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2015, o 21:11
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: EBE / DW / DE

Re: Nowy cennik Skody SuperB.

Post autor: radzyku »

sko89 pisze:I czytać też nie umie bo w tym samym temacie pisałem, że konfigurator to zabawka i tylko cennik się liczy.
Bullshit! Na jakiej podstawie Pan znawca wysnuwa takie wnioski? Pracownik Skody ? :)

FRESH wg cennika 3000zl
FRESH wg konfiguratora 2100zl

Cena za pakiet na UMOWIE - 2100zl. (30.12.2015)
axadiw
Posty: 7
Rejestracja: 24 sie 2015, o 06:43
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Honda Civic

Re: Nowy cennik Skody SuperB.

Post autor: axadiw »

Jak w sobotę rozmawiałem z dealerem Skody i zapytałem się jak to jest z tym pakietem (3000zł w ceniku, 2100zł w konfiguratorze), to powiedział ze to prawdopodobnie błąd konfiguratora i jako ze to "cennik jest wazniejszy niz konfigurator", to prawdopodobnie trzeba będzie dopłacić te brakujące 900zł (pewnie jak któś wyzej w Skodzie się zorientuje).
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13608
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Nowy cennik Skody SuperB.

Post autor: Enriquez »

Nie wiem, jak działa system Skody, ale odniosłem wrażenie, że podaje się sprzedawcy numer konfiguracji, on to wprowadza do systemu i w kilka chwil drukuje ofertę po wprowadzeniu rabatów jakie może dać, a ceny na wydruku oferty handlowej są zbieżne z konfiguratorem i nigdzie nie ma odniesienia do cennika. Na podstawie oferty robione jest zamówienie z taką różnicą, że wszystkie opcje kosztują 0 PLN a samochód z dodatkami kosztuje XXX.XXX,00 PLN
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Nowy cennik Skody SuperB.

Post autor: CLO27 »

Dokładnie, ja też nie mam nawet wzmianki o cenniku. Tylko z konfiguratora zestawienei elementów i cenę końcowa(po rabatach).
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
radzyku
Posty: 64
Rejestracja: 19 sie 2015, o 21:11
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: EBE / DW / DE

Re: Nowy cennik Skody SuperB.

Post autor: radzyku »

Rowniez sie pod tym podpisuje. Na podstawie mojej konfiguracji podanej w formie kodu sprzedawca stworzyl liste wyposazenia oraz dodal swoj rabat. Tadaaa! Mamy to. I fakt jest taki ze u sprzedawcy cena za FRESH-a to 2100zl - podobnie jak w konfiguratorze. Nie wiem jak u was ale u mnie sa wyszczegolnione rowniez ceny za kazdy dodatek:
Obrazek
ODPOWIEDZ