O wszystkim i o niczym

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
MikiMyk
Posty: 52
Rejestracja: 12 lut 2016, o 20:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Piaseczno, Mazowieckie, pod Warszawą => nach Krakau

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: MikiMyk »

Misiek Fisiek pisze:Za naklejenie karnego kutasa jedyne co można zrobić to pojechać do zakładu detailingu, który usunie to z szyby i wystawi rachunek a następnie pozwać naklejającego o te koszty na zasadach ogólnych. Czyli tak do 100 zł. Tylko trzeba wcześniej zdobyć dane osobowe i adresowe naklejającego i mieć dowód, że to on nakleił.
Życzę powodzenia :)
Czyli mało szkodliwa i takie tam. To dość oczywiste.
A za "równoważne" wybicie szyby?
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

Misiek Fisiek pisze:Za naklejenie karnego kutasa jedyne co można zrobić to pojechać do zakładu [...] Życzę powodzenia :)
Hehe... Wiem, bo jeszcze mnie nikt nie ścignął... A kilka razy się sam przyznałem :)
Awatar użytkownika
Zaj007
Posty: 1278
Rejestracja: 11 lip 2011, o 15:23
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Imię: Maciej
Lokalizacja: Olsztyn

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Zaj007 »

dato… :shock: :o
Obrazek
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

Cześć Agencie :)
Konik
Posty: 2123
Rejestracja: 31 maja 2014, o 01:04
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: Konik »

Teofano pisze:Szkoła nie pozwala.. A ferie już za nami, oczywiście przechorowane.
Tak, wiem. Nawet napisałem, że już po Waszych feriach, ale skasowałem, no bo przecież wiesz. :mrgreen:
Spróbuj w czasie jak już będą oceny wystawione. Jodu mniej, ale ceny jeszcze przedsezonowe. A w przyszłym roku zaplanuj w ferie. A z tym jodem dla słabujących płucnie coś jest. Faktycznie działa. Jam dowodem.

*Oczywiście, że jesienią też jest dużo jodu. Byle hulało na morzu.
*Pomysł z dziadkami jest OK. Mnie też wysyłali z dziadkami. :mrgreen:
Pozdrawiam
Maciej

PS Nie śledzę już forum. Jeśli masz pytania, pisz PW.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

Hehe... Ja też wysyłałem z dziadkami... Wątroba by mi nie wytrzymała nad polskim morzem :)
Awatar użytkownika
MikiMyk
Posty: 52
Rejestracja: 12 lut 2016, o 20:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Piaseczno, Mazowieckie, pod Warszawą => nach Krakau

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: MikiMyk »

Nad polskim morzem jest po prostu za drogo. Szczególnie z dziećmi. Dziadki (teściowie) są bardziej asertywni ;)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: CLO27 »

MikiMyk pisze:Jak jod to jesień. Teściowa + dzieci + Bałtyk jesienią = fajny tydzień w domu. Warto zainwestować w lekarza i zwolnienie ze szkoły ;)
CLO27 pisze:Aha naklejanie czegoś na twój wóz jest rozumiem dozwolone i nie miałbyś nic przeciwko. No to życzę tysięcy nalepek na autku :)
Co do lewego pasa oczywiście, że służy do wyprzedzania, a ty oczywiście 150 zapierdzielasz lewym i jedziesz powyżej maksymalnej prędkości to po co zjeżdżać nie? To teraz wyjdź i naklej sobie od razu za takie mądrości karnego kutasa na swoje auto panie umoralniaczu :lol:
A co do serwisu, jak masz magiczną różdżkę do zdejmowania odpowiedzialności to...podpowiem Ci to tak nie działa, ale myśl sobie co chcesz. ...Mówię dla Ciebie tylko plus, że są tacy ludzie :)
Obiecałem nie pyskować, więc odpowiem na tyle spolegliwie, na ile umiem.
Oczywiście, że miałbym przeciwko... Ale gdyby był powód to przyjąłbym na klatę. Z pokorą. Nie robiłbym z siebie kretyna umoralniając i strasząc, że wybicie szyby = naklejeniu naklejki = zniszczenie mienia ;) :)

Co do lewego pasa to nie wypowiadałem się o swoich manierach, dorabiasz ideologię. Po swojemu. Głupio. Jak zwykle. No comments.

Tekstu z różdżką w całości nie rozumiem, pewnie za głupi jestem :)
No to jak miałbyś coś przeciwko to czemu tak robisz? W twoim mniemaniu możesz sobie nalepić naklejkę a w innym może ci wyrąbać szybę dlaczego niby twój sposób umoralniania jest lepszy? Może najlepiej popatrzyć na siebie a nie "uczyć" innych manier.

Co do lewego pasa to co w wcześniejszym twoim tekście " Szerokości i bezawaryjności - tylko nie jeździj proszę za długo lewym pasem. Lewy jest tylko do wyprzedzania, ok?" wyczuć można lekką ironię więc odniosłem wrażenie, że raczej się do tego nie stosujesz no chyba, że znowu chciałeś dać po prostu "dobrą" radę tak od siebie to wtedy źle cię zrozumiałem.

Z ostatnim zdaniem, nie pozostaje mi nic innego, jak się zgodzić. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 lut 2016, o 00:08 przez CLO27, łącznie zmieniany 1 raz.
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: CLO27 »

MikiMyk pisze:
Misiek Fisiek pisze:Za naklejenie karnego kutasa jedyne co można zrobić to pojechać do zakładu detailingu, który usunie to z szyby i wystawi rachunek a następnie pozwać naklejającego o te koszty na zasadach ogólnych. Czyli tak do 100 zł. Tylko trzeba wcześniej zdobyć dane osobowe i adresowe naklejającego i mieć dowód, że to on nakleił.
Życzę powodzenia :)
Czyli mało szkodliwa i takie tam. To dość oczywiste.
A za "równoważne" wybicie szyby?
A kto o tym ma decydować ty? Dla ciebie pewnie nie dla innego może tak więc się sam zastanów czy warto....najlepiej, już ci to zresztą napisałem, popatrz na siebie. Nie zawsze ktoś ci robi coś na złość, są różne sytuacje w życiu....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
MikiMyk
Posty: 52
Rejestracja: 12 lut 2016, o 20:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Piaseczno, Mazowieckie, pod Warszawą => nach Krakau

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: MikiMyk »

CLO. To Ty - kretynie, oszołomie i demagogu - chciałeś wybijać szyby. Ty zmieniłeś moje "karne ptaki" w kutasy (w tekście). Ty jesteś chamskim bucem. Nie widzisz, że się zapędziłeś? Poczekajmy, aż Misiek Ci odpisze co Ci grozi za wybijanie szyb, bo co za naklejki to już wiemy. Niewiele, przeżyję, przyjmę na klatę. JEŚLI będzie trzeba.

Bucu.
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

CLO27 pisze:
MikiMyk pisze:
Misiek Fisiek pisze:Za naklejenie karnego kutasa jedyne co można zrobić to pojechać do zakładu detailingu, który usunie to z szyby i wystawi rachunek a następnie pozwać naklejającego o te koszty na zasadach ogólnych. Czyli tak do 100 zł. Tylko trzeba wcześniej zdobyć dane osobowe i adresowe naklejającego i mieć dowód, że to on nakleił.
Życzę powodzenia :)
Czyli mało szkodliwa i takie tam. To dość oczywiste.
A za "równoważne" wybicie szyby?
A kto o tym ma decydować ty? Dla ciebie pewnie nie dla innego może tak więc się sam zastanów czy warto....najlepiej, już ci to zresztą napisałem, popatrz na siebie. Nie zawsze ktoś ci robi coś na złość, są różne sytuacje w życiu....
Miśka co do przepisów pouczasz? Powodzenia :lol: :lol: :lol:
Poczekaj, aż Ci pierdolnie wykładnię, co Ci grozi za Twoje pomysły ;)
Pewnie to zrobi jak będzie miał chwilę bo lubi takich pajaców pionować ;)
CLO27 pisze:Nie zawsze ktoś ci robi coś na złość, są różne sytuacje w życiu....
O takiej właśnie myszek pisał - autorytatywnie się wypowiadasz właśnie w takim temacie :!:
Głąbie...
MikiMyk pisze:Bucu.
I bucu :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: CLO27 »

MikiMyk pisze:CLO. To Ty - kretynie, oszołomie i demagogu - chciałeś wybijać szyby. Ty zmieniłeś moje "karne ptaki" w kutasy (w tekście). Ty jesteś chamskim bucem. Nie widzisz, że się zapędziłeś? Poczekajmy, aż Misiek Ci odpisze co Ci grozi za wybijanie szyb, bo co za naklejki to już wiemy. Niewiele, przeżyję, przyjmę na klatę. JEŚLI będzie trzeba.

Bucu.
Do tatusia nie mówisz więc się opanuj ja cię absolutnie nie obrażam w żadnym zdaniu tylko nie kapuje takich "odważnych" zachowań i umoralniań ....tak, że ochłoń przeproś ładnie....bo to ty się zapędziłeś i przesadziłeś......

Za wybicie szyby jak cię nie będzie i nikt tego nie zobaczy to grozi mniej więcej tyle co za naklejenie "ptaka" bo przecież nie naklejasz chyba tych naklejek przy właścicielu...?
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
MikiMyk
Posty: 52
Rejestracja: 12 lut 2016, o 20:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Piaseczno, Mazowieckie, pod Warszawą => nach Krakau

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: MikiMyk »

CLO27 pisze:A kto o tym ma decydować ty? Dla ciebie pewnie nie dla innego może tak więc się sam zastanów czy warto....najlepiej, już ci to zresztą napisałem, popatrz na siebie. Nie zawsze ktoś ci robi coś na złość, są różne sytuacje w życiu....
Człowiek Ci podaje wykładnię przepisów i zakres odpowiedzialności, a Ty swoje. I jeszcze mi wciskasz swoje teksty z wybijaniem szyb. Chore.
Nie będę Cię więcej obrażał, za poprzednie przepraszam, ale - szczerze - zaniżasz poziom. Tego forum za dobrze nie znam, ale zaniżasz wszędzie ;) :lol:
CLO27 pisze:Za wybicie szyby jak cię nie będzie i nikt tego nie zobaczy to grozi mniej więcej tyle co za naklejenie "ptaka" bo przecież nie naklejasz chyba tych naklejek przy właścicielu...?
Za zabójstwo, jak Cię nie złapią grozi Ci tyle samo...

Udowodniłeś, że naklejanie karnych ptaków, wybijanie szyb i zabicie człowieka jest równoważne.
Debilu. Więcej nie będę przepraszał.
CLO27 pisze:Do tatusia nie mówisz więc się opanuj ja cię absolutnie nie obrażam w żadnym zdaniu tylko nie kapuje takich "odważnych" zachowań i umoralniań ....tak, że ochłoń przeproś ładnie....bo to ty się zapędziłeś i przesadziłeś......
To znowu nie ja, Demagogu. Przestań wciskać ciemnotę... Jak bym miał takiego Tatę to wolałbym, żeby Stomil robił lepszą robotę ;)
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: dato »

Hehe... Macie jeszcze ten popcorn?
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: O wszystkim i o niczym

Post autor: CLO27 »

dato pajacem to ty może i jesteś, debilem i bucem pewnie też, ale ty swoich cech nie przypisuj innym. Wpierdalasz się między wódkę a zakąskę . Już widzą wszyscy, że wróciłeś i nie musisz swoich żali wylewać na forum. Współczuje, że masz problemy, ale nie tędy droga widzimy cię....

MikiMyk o czym ty kurrr mówisz. Przecież to Ty za złe parkowanie chwalisz się, że babie przykleiłeś "ptaka" na auto bo ci się szyby nie chciało otworzyć....to podałem przykład, że ktoś może za równoważne uznać wybicie ci szyby. tak cię to zabolało? Ja strasznie nie lubię po prostu takiego zachowania dlatego był to drastyczny aczkolwiek uważam trafny przykład (konsekwencje hhhmmm....no nie wiem czy ty jakiekolwiek kiedyś miałeś za przyklejanie, ktoś to w ogóle widział? zareagował?
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ