STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Ma ktoś jakieś nowe info w sprawie stukow,rozmawiałem ostatnio z kolegą z forum,okazuje się że serwisy we Wrocławiu i Zgorzelcu nie znają problemu .Jak to jest ze przybywa coraz więcej osób z tym samym problemem a w serwisach sielanka i jak gdyby nic się nie stało dajcie znać.
KubaYak
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2016, o 12:04
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: KubaYak »

Wczoraj rozmawiałem z infolinią Skody, która po nadesłanym przeze mnie zgłoszeniu udzieliła mi informacji, że konstruktorzy Skody opracowali już rozwiązanie dla wady konstrukcyjnej zawieszenia. Aktualnie Skoda przygotowuje się do przeprowadzenia akcji serwisowej. Trwają prace nad przygotowaniem procedury akcji, która wkrótce ma się rozpocząć. W pierwszej kolejności do serwisów mają być wzywani Ci, którzy z tą usterką już pojawili się w autoryzowanym serwisie. Serwisy właśnie tych użytkowników będą wzywać jako pierwszych. Pozostali, którzy do tej pory wady nie zgłosili będą wzywani przez autoryzowane serwisy w dalszej kolejności. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: whity »

KubaYak pisze:Wczoraj rozmawiałem z infolinią Skody, która po nadesłanym przeze mnie zgłoszeniu udzieliła mi informacji, że konstruktorzy Skody opracowali już rozwiązanie dla wady konstrukcyjnej zawieszenia. Aktualnie Skoda przygotowuje się do przeprowadzenia akcji serwisowej. Trwają prace nad przygotowaniem procedury akcji, która wkrótce ma się rozpocząć.
a co innego mieli ci powiedzieć... Typowa odpowiedz na odpierhol sie ;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
googie
Posty: 301
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 16:17
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: googie »

Ciekawe czy dla aktualnie produkowanych egzemplarzy od razu to wprowadzą, czy pokażą swoją jakość "premium" :)
Obrazek
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Whity ty jak zwykle pesymista daj się nam trochę pocieszyć faktem zbliżającej się akcji
Awatar użytkownika
seba-global
Posty: 31
Rejestracja: 12 lis 2015, o 20:40
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: seba-global »

U mnie jakby głośniej hałasuje po pierwszym 1000 km. Niech się spinają z tą akcją, bo w tym tempie to zatyczki do uszu będą musieli dokładać w zestawie.
Maik82
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2015, o 15:17
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Maik82 »

Miałem dziś telefon z serwisu, że Skoda znalazła rozwiązanie mojego problemu i zapraszają mnie na wymianę tulei metalowo-gumowych.
W sumie mówiłem im to od początku :)
Jadę w następnym tygodniu.
Pozdrawiam,
Michał
googie
Posty: 301
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 16:17
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: googie »

Hehe :)
"Co mi pan będziesz mówił! Kto tu jest mechanikiem, he?!"
i potem
"no jednak te tuleje, no, tego..."

Przy okazji przypomniał mi się kawał:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: ursus »

Maik82 pisze:Miałem dziś telefon z serwisu, że Skoda znalazła rozwiązanie mojego problemu i zapraszają mnie na wymianę tulei metalowo-gumowych.
W sumie mówiłem im to od początku :)
Jadę w następnym tygodniu.
Lol.
Czyli po prostu Ci klamali od początku?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Koledzy Nic już z tego nie rozumiem przecież wymiana tulei metalowo gumowych to nie jest stałe rozwiązanie problemu .Kilka postów wyżej kolega dostał info z infolini że szykuje się akcja serwisowa dotycząca stuków w tylnym zawieszeni więc pytam się po co oni wciąż wymieniają tuleje ? Przecież po tej wymianie znów po przejechaniu kiku set km będzie to samo .Nie wiem już o co tu chodzi , ale chyba kombinują na całego
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

właśnie zakończyłem rozmowę z infolinią na Krańcowej w Poznaniu , Podsumowanie :

NIC NIE WIEDZĄ O ŻADNEJ AKCJI SERWISOWEJ , ŻADNEJ AKCJI SERWISOWEJ NIE MA W PLANACH , NIE MAJĄ ŻADNYCH ZGŁOSZEŃ DOTYCZĄCYCH STUKÓW JEDNYM SŁOWEM W..............ALI NAS WSZYSTKICH BEZ MYDŁA . OSTATNIA MOJA SKODA W ŻYCIU I WSZYSTKO W TYM TEMACIE .POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Maik82
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2015, o 15:17
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Maik82 »

ursus pisze:
Maik82 pisze:Miałem dziś telefon z serwisu, że Skoda znalazła rozwiązanie mojego problemu i zapraszają mnie na wymianę tulei metalowo-gumowych.
W sumie mówiłem im to od początku :)
Jadę w następnym tygodniu.
Lol.
Czyli po prostu Ci klamali od początku?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Nie wiem czy kłamali.
Byłem w tym samym ASO co Ty Ursus i Tobie wymienili już chyba z miesiąc temu, a mi kazali czekać. Powiedzieli, że centrala Skody pracuje nad problemem. Na pewno dziwnie to wygląda, ale nie stresowałem się tym no bo co to da :)
Zadzwonili do mnie sami po miesiącu,co nie ukrywam mile mnie zaskoczyło :D , że tuleje trzeba wymienić.
Generalnie co ASO to inna gadka i bajka.
Pozdrawiam,
Michał
Jacek1976
Posty: 40
Rejestracja: 1 lis 2015, o 07:15
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: JACEK
Lokalizacja: Bolesøawiec

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: Jacek1976 »

Michał tyle że wymiana tulei nic nie da ,problem powróci. Mi wymieniali tuleje w październiku zeszłego roku i do teraz czekam na inne rozwiązanie ,wszystkim opowiadają że opracowują rozwiązanie znanego im problemu a wciąż bezsensownie wymieniają tuleje stosując rozwiązanie tymczasowe.
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: ursus »

@Jacek1976 jak na razie ja tluczenia nie słyszę, ale jechałem na trasie teraz, to i nie miałoby się co tłuc.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Awatar użytkownika
piramida
Doradca
Posty: 4039
Rejestracja: 12 sie 2012, o 12:21
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 480bhp/570Nm
Imię: Piotr
Lokalizacja: Kraków

Re: STUKI W TYLNYM ZAWIESZENIU

Post autor: piramida »

jacek, nie obrażaj sie na skodę ze względu na pierdołę typu tuleja, nie wysrał ci się silnik czy skrzynia aby mieć pretensje, kup sobie auto klasy premium to zobaczysz co to serwis i usterki…
ODPOWIEDZ