Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: szms »

Dobra, dobra, nie czepiam się już. Idę grzecznie spać, bo to zabrzmiało co najmniej groźnie :ugeek:
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: dato »

Poczekaj, zczytaj jeszcze raz, edytowałem i osłabiłem pierwszą wersję - pomyliłem Cię z takim głąbem, który jeszcze nic mądrego nie powiedział, a mówił dużo, mea culpa :mrgreen:
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: szms »

Mówiłem, że późna pora, lepiej się nie narażać innym :)
Tak pytam, bo zawsze to szkoda jak coś się szybciej zużywa, tak jakoś mam, że wolę dmuchać na zimne, niż potem narzekać na markę Skoda, że robi **ujowe samochody :) Zapewne wiesz co mam na myśli :) (czyt. jak ktoś dba to samochód i 300 tys. bez większych napraw pochodzi, a jak ktoś nie dba to po 80 tys. samochód jest w rozsypce i potem na forum żale można wypłakiwać jaki to zły samochód, albo kupi z przebiegiem "tylko" 120 tys., a się sypie, bo audi i bmw to po 200kk chodziło jak pszczółka :D )

Sorki za off topic, ale nie mogłem się powstrzymać :D
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: dato »

Vectre sprzedawałem ze 180tys w tym 130 na chipie i paprało się wszystko, co nie związane z chipowaniem ;)
2 inne też po chipie - same plusy. Wszystko zależy od tego jak używasz i jakie masz oczekiwania - ja stawiam na elastyczność i z reguły wirus w normalnej jeździe zmniejsza mi zużycie paliwa, a dodatkowo dodaje przyjemności...

Jak robisz program na max i pałujesz na max no to masz też zużycie na max...
W moim wątku o aucie masz kawałek dyskusji z Zubrem na ten temat, ganeralnie ja jestem wielkim zwolennikiem.

Edit: To sobie też poczytaj, a pamiętaj, że Emil też nie wariat tylko zdrowy i normalny człowiek: http://superbclub.pl/viewtopic.php?p=19063#p19063" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: szms »

Tutaj muszę trochę obronić Vectrę - mam ją od nowości i bidula czasami ze mną nie ma lekko, a już na blacie ponad 220 tys. km, a poszedł tylko alternator, a dwumasa się jeszcze trzyma! Przez to ją jeszcze trzymam :) Żal się rozstawać skoro bidula tak się dobrze sprawuje, minusem jest na pewno zawieszenie gumy stabilizatorów, sworznie wahaczy poszły do wymiany, ale poza tym idzie jak burza, faktem jest to, że na prostej, bo użytkownikom Vectry wiadomo, że ona nie skręca w przeciwieństwie do Superba :)
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: dato »

Nie miałem problemu w równych łukach, za to na koleinach pływała.
U mnie zbieg złych okoliczności sprawił, że włożyłem w serwisy zdecydowanie więcej niż planowałem. No i - niestety - zmieniam od nowego do nowego co 4-5 lat i Vectra przy sprzedaży stała jak polsilver...
Mam nadzieję, że Skoda lepiej się sprawi...

Koniec offtopa, dobranoc.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: szms »

Zbyt miękkie zawieszenie - zdecydowanie nie na polskie drogi, zgadzam się, jednak nadal to moja druga miłość ex equo z SII :P
Absolutnie - koniec off topic. Dobranoc.
SuperB
Posty: 33
Rejestracja: 25 paź 2011, o 21:30
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Lokalizacja: opolskie

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: SuperB »

Panowie pytanie, bo zakupiłem sobie emblematy z city- mocujecie tylko na taśmę? Kołeczki rozstawem nie pasują pewnie (S1). Pytanie czy sama taśma styknie i będzie dobrze trzymać? Zastanawia mnie tez co napisał JOY, że lepiej użyć znaczków na tył. Ja dziś zakupiłem komplet tył/przód i trochę mnie to niepokoi. Czy przedni z City nie podpasuje do przodu S1?
Awatar użytkownika
JOY
Posty: 160
Rejestracja: 29 lis 2010, o 22:41
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 150 KM
Imię: Bartek
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: JOY »

Najlepiej zerwij stare znaczki i zobacz czy są płaskie od spodu czy wypukłe ( połóż na stole i od razu zobaczysz) - jesli są płaskie to tylnie kupujesz, jak wypukłe to raczej przednie.
Na te płaskie wystarczy ori taśma samoprzylepna.
Moja ewolucja: FSO1500>Renault Clio>Renault Megane>Subaru Impreza WRX>Saab900>Honda Accord>O2-czarna zgniotka>Superb2 1.8TSI rosso> FORD FOCUS 3 :)
Obrazek 3 felgi stalowe ori za 100 zł wsio oddam
Awatar użytkownika
lec
Posty: 736
Rejestracja: 1 lis 2011, o 20:06
Samochód: Inny
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: Tiguan II
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: lec »

ja montowalem 2x przednie u siebie

z tyłu podwójna wartwa tasmy dwustronnej pod znaczek do wypelnienia dolka po starym znaczku. Przednie znaczki sa wypukłe i lepiej wizuzualnie wygladaja na tylniej klapie

zdjecia na moim aucie, przód:
http://sklep.motohid.pl/pl/p/Emblemat-l ... t-88mm/346" onclick="window.open(this.href);return false;

tył
http://sklep.motohid.pl/pl/p/Emblemat-l ... r-88mm/347" onclick="window.open(this.href);return false;
aktualnie TIGUAN2, 2.0 TDI DFGA 4x4 | skodaclub.pl | motohid.pl
SuperB
Posty: 33
Rejestracja: 25 paź 2011, o 21:30
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Lokalizacja: opolskie

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: SuperB »

Dzięki. Tył załatwiony przednim, więc na przód muszę kupić drugi. Został mi jeden tylny po przymiarce z wyłamanymi bolcami i podklejony taśmą dwustronną. Jakby ktoś chciał to puszczę tanio.

A jeszcze pytanie- jakiej używaliście taśmy dwustronnej? Taka zwykła z marketu?
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: Matt »

Gdyby ktoś zastanawiał się jak to wygląda na SI:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: sjak »

Fajnie. Chyba lepiej niż na SII
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: szms »

Wygląda świetnie! :) Do tego piękne auto. W kołach też zmieniałeś, czy masz coś innego? :)

sjak, odnoszę podobne wrażenie, że w SII gorzej, ale to pewnie kwestia oswojenia się z logiem :)
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Nowy emblemat Skody ze Skody Citigo

Post autor: Matt »

Auto nie moje. Zastanawiam się nad wymianą emblematów i po prostu poszukałem jak to wygląda. Wrzuciłem, bo jeśli ja się nie zdecyduję to może komuś pomogę w podjęciu decyzji. http://moto.allegro.pl/skoda-superb-pla ... 78630.html" onclick="window.open(this.href);return false;
W felgach nie będę zmieniał, bo mam bez emblematów.
Obrazek
ODPOWIEDZ