Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 424
Rejestracja: 6 mar 2016, o 12:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Jarek104 »

Gdzie wy do salonów chodzicie?
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: szms »

Jarek, macie w Toronto 2.0 280 km albo będziecie mieć jako demo?
Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 424
Rejestracja: 6 mar 2016, o 12:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Jarek104 »

może nie jako DEMO, ale mam takie auto do dyspozycji w razie potrzeby :-)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

"Pokazać nie można ale sprzedać trzeba :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: szms »

whity jak zwykle na posterunku :lol:
Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 424
Rejestracja: 6 mar 2016, o 12:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Jarek104 »

wiesz, cięzko wymagać, żeby czyjes auto prywatne było użytkowane jako demo w salonie...

Dla konkretnego i zdecydowanego klienta pewnie tak, ale dla kogoś, kto chce się po prostu przejechać.. no wybacz..
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Tu jestem po twojej stronie... Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem to powinno być takie auto na stanie... Dla ludzi którzy chcą sie tylko przejechać żeby sobie "zobaczyć" niekoniecznie
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ursus »

A mnie rozwala w ogóle istnienie ludzi "chcących się przejechać".

Niektórzy nie mają co z wolnym czasem robic...
ciuciek
Posty: 68
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 12:37
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ciuciek »

Ja lubię czasem sobie metrem pojechać i że niby co, od razu jestem ten zły? ;-)
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ursus »

ciuciek pisze:Ja lubię czasem sobie metrem pojechać i że niby co, od razu jestem ten zły? ;-)
:-P
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Enriquez »

Oj tam, sama Skoda zachęca do odbywania jazd próbnych. Co chwila jakiś tam e-mail - wypróbuj toto, tamto, zapisz się na jazdę testową.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: CLO27 »

A nie sądzicie, że ktoś nawet zdecydowany na inną markę, chciałby zobaczyć (przejechać się) superbem i po takiej przejażdżce zmieni zdanie i kupi, albo wybierze to auto za jakiś czas....

Dlatego sytuacja Skody będzie coraz słabsza bo zatrudnia ludzi mających potencjalnego klienta w d....Dzisiaj się przejedzie jutro wygra w lotka i kupi czego tu nie rozumie sprzedawca? Dzisiaj Skoda nie może się od klientów odpędzić (choć się bardzo stara ich zniechęcać), ale jutro może się wszystko zmienić....

Takie podejście jest przeze mnie nie zrozumiałe to jak by sobie samemu w kolano strzelać:)
Ch.... kogoś obchodzi czemu się chce przejechać jeżeli chce najwyraźniej mam ku temu powody, może chce się kumplowi pochwalić, że jechałem premium (heheh to akurat może nie trafiłem hehe :P), ale to też jest rodzaj reklamy, ktoś kto pisze, że jazda takim autem jest dla wybranych nie ma pojęcia o handlu albo inaczej zacznie to rozumieć w innych czasach kiedy o klienta będzie ciężej, ale wtedy będzie już za późno .....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

CLO27 pisze:A nie sądzicie, że ktoś nawet zdecydowany na inną markę, chciałby zobaczyć (przejechać się) superbem i po takiej przejażdżce zmieni zdanie i kupi, albo wybierze to auto za jakiś czas....

Dlatego sytuacja Skody będzie coraz słabsza bo zatrudnia ludzi mających potencjalnego klienta w d....Dzisiaj się przejedzie jutro wygra w lotka i kupi czego tu nie rozumie sprzedawca? Dzisiaj Skoda nie może się od klientów odpędzić (choć się bardzo stara ich zniechęcać), ale jutro może się wszystko zmienić....

Takie podejście jest przeze mnie nie zrozumiałe to jak by sobie samemu w kolano strzelać:)
Ch.... kogoś obchodzi czemu się chce przejechać jeżeli chce najwyraźniej mam ku temu powody, może chce się kumplowi pochwalić, że jechałem premium (heheh to akurat może nie trafiłem hehe :P), ale to też jest rodzaj reklamy, ktoś kto pisze, że jazda takim autem jest dla wybranych nie ma pojęcia o handlu albo inaczej zacznie to rozumieć w innych czasach kiedy o klienta będzie ciężej, ale wtedy będzie już za późno .....
CLO27 zgadzam się z Tobą, tym bardziej że osobiście byłem świadkiem takiej sytuacji. Wchodzi koleś do salonu mercedesa. Ubrany jak typowy polski rzemieślnik, jeansy, stara koszula w kratkę, skórzana kamizelka. Nikt z sprzedawców się nim nie zainteresował, klient podszedł do sprzedawcy i mówi, że podoba mu się ML. Sprzedawca zamiast zacząć przedstawiać ofertę mówi klientowi: "ale wiem Pan, że ten samochód jest bardzo drogi?" Na to klient... tak, wiem... to ja bym chciał go kupić w takim razie...

Mina sprzedawcy... bezcenna :D:D:D
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

Kaspersky81 pisze:Sprzedawca zamiast zacząć przedstawiać ofertę mówi klientowi: "ale wiem Pan, że ten samochód jest bardzo drogi?" Na to klient... tak, wiem... to ja bym chciał go kupić w takim razie...
naprawdę widziałem to na własne oczy i słyszałeś ?
tak mu powiedział - że jest bardzo drogi ?
hmm..nie do uwierzenia..
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

leszekmw pisze:
Kaspersky81 pisze:Sprzedawca zamiast zacząć przedstawiać ofertę mówi klientowi: "ale wiem Pan, że ten samochód jest bardzo drogi?" Na to klient... tak, wiem... to ja bym chciał go kupić w takim razie...
naprawdę widziałem to na własne oczy i słyszałeś ?
tak mu powiedział - że jest bardzo drogi ?
hmm..nie do uwierzenia..
Zgadza się... moi znajomi mi mówią, rok czekasz na skodę? Nie do uwierzenia... i każdy myśli, że go ściemniam czy coś ;-)
ODPOWIEDZ