Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

boski pisze:mój z lakierni wyjechał
@boski dlaczego Cie nie ma na liście ?
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: boski »

a bo jakoś nigdy mi się nie chciało wysyłać tego , zresztą przyznam szczerze że nawet nie wiem komu i gdzie hehehe
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

boski pisze:a bo jakoś nigdy mi się nie chciało wysyłać tego , zresztą przyznam szczerze że nawet nie wiem komu i gdzie hehehe
@boski, dawaj Twój konfig co masz, nie marudź ;-)
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: boski »

Wrzucałem kiedyś L&K, Kombi, biały moon, czarne wnętrze, 1.8 TSI 180 KM, felgi 19 phoenix antracyt , koło zapasowe , alarm z keyssy , zamówione 04.04.16 :P
Ostatnio zmieniony 2 cze 2016, o 21:14 przez boski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

boski pisze:Wrzucałem kiedyś L&K, Kombi, biały moon, czarne wnętrze, 1.8 TSI 180 KM, felgi 19 phoenix antracyt , koło zapasowe , zamówione 04.04.16 :P
Najlepszy z tego wszystkiego to masz czas oczekiwania... :D
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: boski »

Był dach ale zrezygnowałem bo czas był masakryczny, z kamerki zrezygnowałem bo jest tak marnej jakości że szkoda kasy, ostatnio przypomniałem sobie że nie wziąłem acc ale już nie można było domówić także trudno :D mnie ta konfi w zupełności stracza :D
Kaspersky81 pisze:
boski pisze:Wrzucałem kiedyś L&K, Kombi, biały moon, czarne wnętrze, 1.8 TSI 180 KM, felgi 19 phoenix antracyt , koło zapasowe , zamówione 04.04.16 :P
Najlepszy z tego wszystkiego to masz czas oczekiwania... :D
czas jest dobry ale ciesze się że zmieniłem fele na 19 bo pegasusy jakoś mi nie podchodzą :D
Ostatnio zmieniony 2 cze 2016, o 21:24 przez boski, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Tom-Tdi »

a na mojego złomiarze pewnie dopiero złom zaczynają zbierać - tylko, że teraz jest tani jak barszcz to trochę im zejdzie :lol:
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

@boski mój dealer też mnie przestrzegał przed dachem, że znacznie wydłuży czas oczekiwania... ale teraz się w sumie ciesze, gdyż będę miał unikat:D:D:D
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: boski »

Kaspersky81 pisze:@boski mój dealer też mnie przestrzegał przed dachem, że znacznie wydłuży czas oczekiwania... ale teraz się w sumie ciesze, gdyż będę miał unikat:D:D:D
ale ja nie mam tyle cierpliwości co ty 8-) nie czekałbym na auto dłużej 3-4 miechy , nie ma opcji, jestem zbyt niecierpliwy - musze mieć już . Zresztą z dachy zrezygnowałem tez z innych względów, przede wszystkim taki dach po jakimś czasie lubi się tłuc i dzwonić (w bmw e60 i f10 mi dzwonił to w skodzie też będzie) a druga sprawa to fajnie mieć schowek na okulary w dachu . Także dachu wcale nie żałuje, fajnie to wygląda ale nie chce tego u siebie, jedyne czego nie moge znieść to że zapomniałem o acc(miałem w e60 i f10 i nie wyobrażam sobie teraz jazdy bez ) ale przez to że w jednym czasie patrzyłem na superba i passata to coś mi się ubzdurało że w obu autach jest to w standardzie
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

boski pisze:
Kaspersky81 pisze:@boski mój dealer też mnie przestrzegał przed dachem, że znacznie wydłuży czas oczekiwania... ale teraz się w sumie ciesze, gdyż będę miał unikat:D:D:D
ale ja nie mam tyle cierpliwości co ty 8-) nie czekałbym na auto dłużej 3-4 miechy , nie ma opcji, jestem zbyt niecierpliwy - musze mieć już . Zresztą z dachy zrezygnowałem tez z innych względów, przede wszystkim taki dach po jakimś czasie lubi się tłuc i dzwonić (w bmw e60 i f10 mi dzwonił to w skodzie też będzie) a druga sprawa to fajnie mieć schowek na okulary w dachu . Także dachu wcale nie żałuje, fajnie to wygląda ale nie chce tego u siebie, jedyne czego nie moge znieść to że zapomniałem o acc(miałem w e60 i f10 i nie wyobrażam sobie teraz jazdy bez ) ale przez to że w jednym czasie patrzyłem na superba i passata to coś mi się ubzdurało że w obu autach jest to w standardzie
ACC też nie wziąłem, ale u mnie to akurat celowo... na dłuższe trasy jeżdżę rzadko, główne po mieście, dzieci zawieść do szkoły, przedszkola... a co do dachu, zanim zacznie skrzypieć (bo przecież musi minąć jakiś czas) to zapewne skończy mi się leasing i będę brał nowe auto... :D A tak dzieci będą mogły oglądać gwiazdy:D:D:D
emm
Posty: 64
Rejestracja: 27 mar 2016, o 19:45
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: emm »

W drodze do szkoły to sobie raczej nie poogladaja ;)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
mpiotrek
Posty: 18
Rejestracja: 31 mar 2016, o 12:22
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mpiotrek »

Zastanawiam się jak to właściwie jest z tymi terminami.
Tuż przed połową maja złożyłem zamówienie na Superba (L&K, liftback, 220KM, z kilkoma bajerami) i termin produkcji został wyznaczony na połowę sierpnia. Ostatnio miałem maraton pisania z różnymi dealerami i niektórzy dealerzy oferowali mi auta w tej samej konfiguracji również na połowę/ew. koniec sierpnia. Ale w zdecydowanej większości wcześniej niż o wrześniu, październiku nie było nawet mowy.
Jak to jest z tą produkcją? Czy dealer aby mnie w żywe oczy nie oszukuje z tym terminem? Nie ukrywam, że chciałbym to wiedzieć, ponieważ na gwałt potrzebuję auta na mniej więcej połowę sierpnia, a z góry wiedząc, że miałbym czekać kilka miesięcy dłużej wybrałbym chyba coś innego.
Coś mi się zdaje, że ktoś tam na górze u Czechów czegoś nie doszacował
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

emm pisze:W drodze do szkoły to sobie raczej nie poogladaja ;)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Do babci je wożę na wieczór czasami:D:D:D Wtedy mogą oglądać gwiazdy:)
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Kaspersky81 »

mpiotrek pisze:Zastanawiam się jak to właściwie jest z tymi terminami.
Tuż przed połową maja złożyłem zamówienie na Superba (L&K, liftback, 220KM, z kilkoma bajerami) i termin produkcji został wyznaczony na połowę sierpnia. Ostatnio miałem maraton pisania z różnymi dealerami i niektórzy dealerzy oferowali mi auta w tej samej konfiguracji również na połowę/ew. koniec sierpnia. Ale w zdecydowanej większości wcześniej niż o wrześniu, październiku nie było nawet mowy.
Jak to jest z tą produkcją? Czy dealer aby mnie w żywe oczy nie oszukuje z tym terminem? Nie ukrywam, że chciałbym to wiedzieć, ponieważ na gwałt potrzebuję auta na mniej więcej połowę sierpnia, a z góry wiedząc, że miałbym czekać kilka miesięcy dłużej wybrałbym chyba coś innego.
Coś mi się zdaje, że ktoś tam na górze u Czechów czegoś nie doszacował
Ja rozumiem, że Ty mówisz o sierpniu 2017 ? Bo Chyba nie o 2016...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

@mpiotrek: poczytaj trochę... Nie ma szans żebyś auto L&K dostał w ciagu 3 miesięcy... Chyba ze wpadłeś w kogoś miejsce
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ