Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: boski »

Widać że masz problem z czytaniem, jedyne czego szukasz to komu by tu przed monitorem przyjebać a na koniec wyskaujesz z irioną sarkazmem i żartem.
Zluzuj szorta bo spinasz pośladki niczym przed rozwolnieniem
Ps. Za snicersa dziekuję nie smakuje mi :shock:
LookasK
Posty: 8
Rejestracja: 13 cze 2016, o 00:39
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: LookasK »

:lol: Dobrze, że jeszcze nie ma w powszechnym użyciu kombinezonów do rzeczywistości wirtualnej bo byłoby niezłe mordobicie.
BTW myslałem , że kumple będą się śmiać że wydałem 200 na auto z kurą na masce a to na forum superba taka niespodzianka :lol:
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Enriquez »

Zobaczycie, kiedyś se kupię Audi A6...
But not yet, not yet.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Boski, nie jestem spięty.

Nie takich krzykaczy przetrwałem.
Nie wyskakuje, tylko widać, że jednak z IQ tutaj jest problem, skoro nie znasz się na żartach, albo jak to się mówi - jesteś zapatrzonym w siebie nuworyszem.

Innej opcji tutaj nie widzę. Po kilku zdaniach idzie wyczuć kto jest w jakim klimacie. Przykro mi, pomodlę się za Ciebie u Rydzyksa w niedzielę i rzucę na tacę, w końcu mi z przeglądów trochę zostaje, wrzucę też za Rafała, bo on ciuła na przegląd teraz... 8-)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

Enriquez pisze:Zobaczycie, kiedyś se kupię Audi A6...
But not yet, not yet.
Chyba c5 ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

szms pisze:Boski, nie jestem spięty.

Nie takich krzykaczy przetrwałem.
Nie wyskakuje, tylko widać, że jednak z IQ tutaj jest problem, skoro nie znasz się na żartach, albo jak to się mówi - jesteś zapatrzonym w siebie nuworyszem.

Innej opcji tutaj nie widzę. Po kilku zdaniach idzie wyczuć kto jest w jakim klimacie. Przykro mi, pomodlę się za Ciebie u Rydzyksa w niedzielę i rzucę na tacę, w końcu mi z przeglądów trochę zostaje, wrzucę też za Rafała, bo on ciuła na przegląd teraz... 8-)
Szymek rzuć piataka u za mnie ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Piątaka wydałem na plaka, w Octavii wyjątkowo szybko się kurzy, to chyba wina tych kiepskich uszczelek, nie to co w Superbie :D
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

U mnie jak się raz porządnie zakurzylo pół roku temu to teraz już różnicy żadnej nie widzę :-) pożycz 5 od Pauli oddam Wam na zlocie :mrgreen:
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Ty się śmiejesz Seba, dobrze, że Rafałowi Stara opłaca ubezpieczenie, bo by do pizza hut nie pojechał :mrgreen:
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

W temacie kurzenia się, to ktoś rzucił mi, że do sprzątania środka sprawdzają się ściereczki wilgotne dla niemowlaków, a że mam pod ręką spróbowałem (tak Seba, zebrałem się w sobie :mrgreen:) i nie zawiodłem się, naprawdę fajnie się tym sprząta.
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

Najlepsze są te z biedry Dada ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

Osobiście Rossmana preferuję - Baby dream o ile dobrze pamiętam. Od Dady to ostatnio pieluchy zmieniliśmy młodemu i w sumie na tym etapie są ok. Bo jak był młodszy i miał ze 2-3m też robiliśmy takie podejście, ale się nie sprawdzały względem Pampersów Premium. Teraz w tym wieku nadal widać różnicę w pieluchach, ale jest pomijalne, a różnica w cenie dość znaczna.
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: boski »

szms pisze:Boski, nie jestem spięty.

Nie takich krzykaczy przetrwałem.
Nie wyskakuje, tylko widać, że jednak z IQ tutaj jest problem, skoro nie znasz się na żartach, albo jak to się mówi - jesteś zapatrzonym w siebie nuworyszem.

Innej opcji tutaj nie widzę. Po kilku zdaniach idzie wyczuć kto jest w jakim klimacie. Przykro mi, pomodlę się za Ciebie u Rydzyksa w niedzielę i rzucę na tacę, w końcu mi z przeglądów trochę zostaje, wrzucę też za Rafała, bo on ciuła na przegląd teraz... 8-)
Psychologia internetowa czy jak? Nie dość że potrafisz IQ zbadać to jeszcze masz to wyczucie po kilku zdaniach. Dobre :D
Pomodlić sie możesz ale kasy nie wrzucaj, nie chce mieć wyrzutów sumienia że przez moje małe IQ Ty musisz oszczędności na msze dawać zamaist na merca zbierać :o
Modlitwa wystarczy.

Ps. najłatwiej krzyczeć a potem wszystko na ironie sarkazm i poczucie humory zwalić
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

boski pisze: Nie wmawiaj mi tego czego nie pisałem. Nie kupowałem nic wbrew logice czy sobie.
Kupiłem auto które spełnia moje niektóre wymagania. Nie jest autem moich marzeń ale póki co stać mnie na takie. Jak będzie mnie stać na auto marzeń to je kupie.
W tej chwili priorytety przy wyborze auta mam takie a nie inne. Nie zamierzam też gloryfikować skody i wciągać jej do segmentu premium bo wiem że tak nie jest. Miałem bmw e60 if10 i wiem czego skodzie brakuje ale jak ktoś pisze że auta klasy premium są najlepsze i sie nie psują to wybucham smiechem.
Szkoda że Merc za 190 tyś zardewieje szybciej niż passat a szkrzynia i silnik prawdopodobnie wytrzyma podobną ilość km
Z jednej strony skody gloryfikować nie zamierzasz, ale 3 zdania później wypominasz mercowi za 190 kzł, że się rozpadnie szybciej od skody :) A taka skoda za 190 kzł pewnie padnie jeszcze szybciej, wystarczy poczytać, jakie niespodzianki spotykają beta testerów modelu S3 ;)

Kamracik dobrze napisał, że w tym momencie stosunek jakości do ceny spadł w skodzie dość mocno, i w sumie to jest klucz do rozwiązania tej zagadki. Dla mnie te relacje były najlepsze w czasach S2FL / O2FL. A auta klasy premium to nie tylko gadżety, ale też pewne rozwiązania techniczne (układ jezdny, zawieszenie, hamulce, nawigacje, jakość skór, fotele :lol:, itd.), które w skodzie pojawią się może za parę lat. Do tego dochodzi obsługa przy sprzedaży, czy w czasie eksploatacji (kawa, Panie z recepcji, auta zastępcze) - to wszystko kosztuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

Boski, nie zauważyłeś, że wciąłeś się w rozmowę o pieluchach? Bana chcesz? :mrgreen: Dajcie już spokój, z tymi spinkami i powiedzcie czy też uważacie, że Dady są gorsze od Pamepersów Premium, bo jeśli uważacie inaczej to mamy problem :lol:
ODPOWIEDZ