Awarie w moim S3 :)

Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: JacekRS »

Enriquez pisze:Lepiej sobie ustawić zwłokę na 1,5 sekundy zamiast wyłączać całkowicie. Czasem może się przydać i wtedy trzymamy wajchę aż lampy się przepłuczą.
Wężyki możesz zdjąć ze spysków jak odchylisz trochę nadkole. Zdejmowanie zderzaka to trochę rzeźba, ale dla ASO to 5 minut roboty - filozofii ZERO.
Ja stawiam na to, że w środku wężyka jest jakiś paproch po produkcji i blokuje wejście.
Stawiam na to co Ty piszesz Enriquez, właśnie przebadałem ten układ i:

1. Działający spryskiwacz, gdy się go wyciągnie od razu "oddaje" przez dysze płyn grawitacyjnie, a ze zbiorniczka ubywa. (zalane po brzegi i widać było jak ubywał).
2. Wyjęcie niedziałającego nie powoduje nic, ani ubytku, ani wycieku przez dysze, czyli nie ma drożności na drodze zbiornik - spryskiwacz.
3. Gdyby wężyk był wypięty na wysokości pompki to by ze zbiorniczka ubywało grawitacyjnie, tak jak to było w przypadku z pkt 1.
4. Jak to "QRWA" możliwe, że przy montażu zagięli/ścisnęli wężyk i nie wyszło to "niedziałanie" na odbiorze końcowym i przy przygotowaniu do odbioru???

Wkurwia mnie to, że muszę teraz wszystko reorganizować, przez jebany spryskiwacz, czyli przesuwać nakładanie ceramiki na samochód, bo "ktoś" spartolił prostą rzecz.
Ciekawe ile auta trzeba rozebrać, żeby" zbadać cały wężyk? może się okazać, że odkręcą śruby, zderzak popuści i "Alleluja" spryskiwacz ruszy. :roll:
Foton

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Foton »

Nie wazne ze wywaliles 150k+ za auto..to nadal Skoda, wiec nie marudz:)
Foton

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Foton »

A propos Taliba...trzeba chyba wprowadzic punkt regulaminu co do dowolnosci avatara:)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Enriquez »

Weź sobie latarkę i pomacaj gdzie to idzie. Przecież to jest usterka z serii programów "Będzie pan zadowolony" z tym jebniętym Woronieckim.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: sko89 »

JacekRS pisze:
Enriquez pisze:Lepiej sobie ustawić zwłokę na 1,5 sekundy zamiast wyłączać całkowicie. Czasem może się przydać i wtedy trzymamy wajchę aż lampy się przepłuczą.
Wężyki możesz zdjąć ze spysków jak odchylisz trochę nadkole. Zdejmowanie zderzaka to trochę rzeźba, ale dla ASO to 5 minut roboty - filozofii ZERO.
Ja stawiam na to, że w środku wężyka jest jakiś paproch po produkcji i blokuje wejście.
Stawiam na to co Ty piszesz Enriquez, właśnie przebadałem ten układ i:

1. Działający spryskiwacz, gdy się go wyciągnie od razu "oddaje" przez dysze płyn grawitacyjnie, a ze zbiorniczka ubywa. (zalane po brzegi i widać było jak ubywał).
2. Wyjęcie niedziałającego nie powoduje nic, ani ubytku, ani wycieku przez dysze, czyli nie ma drożności na drodze zbiornik - spryskiwacz.
3. Gdyby wężyk był wypięty na wysokości pompki to by ze zbiorniczka ubywało grawitacyjnie, tak jak to było w przypadku z pkt 1.
4. Jak to "QRWA" możliwe, że przy montażu zagięli/ścisnęli wężyk i nie wyszło to "niedziałanie" na odbiorze końcowym i przy przygotowaniu do odbioru???

Wkurwia mnie to, że muszę teraz wszystko reorganizować, przez jebany spryskiwacz, czyli przesuwać nakładanie ceramiki na samochód, bo "ktoś" spartolił prostą rzecz.
Ciekawe ile auta trzeba rozebrać, żeby" zbadać cały wężyk? może się okazać, że odkręcą śruby, zderzak popuści i "Alleluja" spryskiwacz ruszy. :roll:
Założymy się, że przewód jest prawidłowo zamontowany i nie zapchany w środku?
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: whity »

I ze działa tylko w garażu :lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13611
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Enriquez »

O ile?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: JacekRS »

sko89 pisze:Założymy się, że przewód jest prawidłowo zamontowany i nie zapchany w środku?
To co "Dżedaj" mi blokuje jeden sprysk?
Enriquez pisze:Weź sobie latarkę i pomacaj gdzie to idzie. Przecież to jest usterka z serii programów "Będzie pan zadowolony" z tym jebniętym Woronieckim.
Sam weź latarkę :ugeek: . Co ja mam Warsztat z podnośnikiem? Wlew zbiornika jest pod podszybiem za kolumna McPersona, a sam zbiornik gdzieś za nadkolem, po drodze pierdyliard osłon. Pół auta mam rozebrać....?:|
Awatar użytkownika
Milus
Posty: 539
Rejestracja: 13 lut 2016, o 11:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Mikołów

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Milus »

JacekRS pisze:
sko89 pisze:Założymy się, że przewód jest prawidłowo zamontowany i nie zapchany w środku?
To co "Dżedaj" mi blokuje jeden sprysk?
Enriquez pisze:Weź sobie latarkę i pomacaj gdzie to idzie. Przecież to jest usterka z serii programów "Będzie pan zadowolony" z tym jebniętym Woronieckim.
Sam weź latarkę :ugeek: . Co ja mam Warsztat z podnośnikiem? Wlew zbiornika jest pod podszybiem za kolumna McPersona, a sam zbiornik gdzieś za nadkolem, po drodze pierdyliard osłon. Pół auta mam rozebrać....?:|
Na podszybiu to masz hamulcowy... Pomyliłeś zbiorniczki ;)
Foton

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Foton »

Enriquez pisze:Weź sobie latarkę i pomacaj gdzie to idzie. Przecież to jest usterka z serii programów "Będzie pan zadowolony" z tym jebniętym Woronieckim.
Czemu yebnietym?:)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Łuki_ssuperb »

Foton pisze:A propos Taliba...trzeba chyba wprowadzic punkt regulaminu co do dowolnosci avatara:)
chcesz żeby Cię taliby nawiedziły... jak mnie poznasz to zrozumiesz ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
K-PAX
Posty: 92
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 22:06
Samochód: Superb III Kombi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Piła

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: K-PAX »

JacekRS pisze: .... czyli przesuwać nakładanie ceramiki na samochód ..
Co tam za ceramikę nakladasz ...


logos24.pl
Awatar użytkownika
Milus
Posty: 539
Rejestracja: 13 lut 2016, o 11:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Mikołów

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Milus »

Lampka w podsufitce wytrzymała tydzień od ostatniego montażu. Dzisiaj decyzja w ASO - wymieniamy podsufitkę.
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III Kombi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: Tom-Tdi »

Jak w podszybiu masz wlew, to zbiorniczek schowany jest za nadkolem, zdejmujesz prawe nadkole i zbiornik masz jak na dłoni
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Awarie w moim S3 :)

Post autor: gachul »

Milus pisze:
JacekRS pisze:
sko89 pisze:Założymy się, że przewód jest prawidłowo zamontowany i nie zapchany w środku?
To co "Dżedaj" mi blokuje jeden sprysk?
Enriquez pisze:Weź sobie latarkę i pomacaj gdzie to idzie. Przecież to jest usterka z serii programów "Będzie pan zadowolony" z tym jebniętym Woronieckim.
Sam weź latarkę :ugeek: . Co ja mam Warsztat z podnośnikiem? Wlew zbiornika jest pod podszybiem za kolumna McPersona, a sam zbiornik gdzieś za nadkolem, po drodze pierdyliard osłon. Pół auta mam rozebrać....?:|
Na podszybiu to masz hamulcowy... Pomyliłeś zbiorniczki ;)
przy 280 tak jest :P
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
ODPOWIEDZ