Brakujący Lane Assist po update'cie w ASO

koleś1
Posty: 251
Rejestracja: 24 gru 2014, o 14:34
Samochód: Inny
Rocznik: 2007
Silnik: Inny
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Świętochłowice

Re: Brakujący Lane Assist po update'cie w ASO

Post autor: koleś1 »

orlik pisze: 15 lut 2020, o 01:31 4x4 ma najprostsze kodowanie. Klikamy 3 razy menu, 2 razy car, raz klakson, wciskamy hamulec(do końca), jeszcze raz klakson i resetujemy radio. Można też przez ASO, ale 99zl to kosztuje.
Coś ściemniasz. Próbowałem w mojej Fabii 1 z 2007 i nie działa.
Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
Awatar użytkownika
Angel1
Posty: 81
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 12:22
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 150KM/320Nm
Imię: Seba
Lokalizacja: Brzeg

Re: Brakujący Lane Assist po update'cie w ASO

Post autor: Angel1 »

koleś1 pisze: 16 lut 2020, o 15:35
orlik pisze: 15 lut 2020, o 01:31 4x4 ma najprostsze kodowanie. Klikamy 3 razy menu, 2 razy car, raz klakson, wciskamy hamulec(do końca), jeszcze raz klakson i resetujemy radio. Można też przez ASO, ale 99zl to kosztuje.
Coś ściemniasz. Próbowałem w mojej Fabii 1 z 2007 i nie działa.
Pewnie pomyliłeś coś w podanej sekwencji... :D :D :D
JacekZ
Posty: 57
Rejestracja: 12 mar 2018, o 18:45
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Jacek

Re: Brakujący Lane Assist po update'cie w ASO

Post autor: JacekZ »

Jakieś kody na panoramiczne okno dachowe? Mam dwie parasolki w drzwiach — słyszałem, że teraz to już tylko kwestia softu w samochodzie.
Ktoś coś? Jak wrażenia? Słyszałem, że nie warto bo potrafi trzeszczeć na wybojach.
cidik
Posty: 52
Rejestracja: 2 mar 2020, o 16:41
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Dominik

Re: Brakujący Lane Assist po update'cie w ASO

Post autor: cidik »

Reich pisze: 14 lut 2020, o 21:02 Witam,
Jestem tutaj nowy i nie wiem czy moge to tutaj napisac.
Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc dogrania nowych roznych asystentow jesli moj samochod posiada tylko front Assist i odczytywanie znakow?
Czy istnieje mozliwosc zmiany zwyklego tempomatu na aktywny tempomat?jesli tak to jak to wyglada i ile kosztuje?
Czy mozna zmienic zwykla przednia szybe na podgrzewana? Ile to kosztuje i jak to wyglada?
Dokodować możesz zawsze, tylko jak Ci to ma działać jak masz zwykłą pompę ABS, lub zwykły radar? też chciałem to dorzucić, ale z racji że kurę mam na 4 letniej gwarancji i koszt wymiany tych elementów jest znaczny, to się nie opłaca. Mało tego, samo dokodowywanie różnych opcji jest jak narazie tylko w "the 1" BMW, gdzie kupujesz golca a potem dokodowujesz asystentów chociażby parkowania.
I tak, jak wymienisz skrzynię i sterowniki na dsg, oraz napęd i sterowniki 4x4, to jak ich nie zakodujesz to autem nawet nie ruszysz
moose991
Posty: 5
Rejestracja: 8 kwie 2020, o 19:06
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Brakujący Lane Assist po update'cie w ASO

Post autor: moose991 »

Mam podobny problem, po akcji serwisowej (aktualizacji sterownika) zniknął mi z menu asystentów jeden z nich a "Side assist" nie da się w ogóle włączyć, dostaję komunikat, że "Funkcja niedostępna", będę musiał też chyba podjechać do ASO żeby naprawili to co zepsuli, pytanie czy zrobią to za darmo. Inna kwestia ciekawe czy coś poza tym ta aktualizacja sterownika popsuła co do tej pory nie wyszło...
ODPOWIEDZ