ustawiania fotela z pamięcią

kubenio
Posty: 14
Rejestracja: 17 gru 2015, o 09:59
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: Inny
Aktualnie: 272 km
Imię: Kuba
Lokalizacja: Kraków

ustawiania fotela z pamięcią

Post autor: kubenio »

Witam,
Panie i Panowie pytanie następujące ustawiłem sobie fotel kierowcy i zapamiętałem ustawianie zgodnie z instrukcją. Zaznaczę iż położenie góra dól siedziska bo takie mnie interesowało jest na najniższym możliwym ustawieniu. Po zamknięciu i otwarciu samochodu słyszę że silniczki fotela pracują i widzę jak fotel podnosi się o jakiś powiedzmy 1 cm może 2. Wsiadam i okazuje się że znowu mogę obniżyć go o jakieś 2 cm - próbuje zapamiętać rzekomo się udaje, zamykam auto, otwieram znowu się podnosi. Reasumując nie jestem w stanie zapamiętać najniższego ustawiania zawsze podnosi o ten 1 do 2 cm.

Czy jesteście coś w stanie poradzić.

Pozdrawiam
anastazyy
Posty: 403
Rejestracja: 24 gru 2017, o 21:00
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: ustawiania fotela z pamięcią

Post autor: anastazyy »

kubenio pisze:Witam,
Panie i Panowie pytanie następujące ustawiłem sobie fotel kierowcy i zapamiętałem ustawianie zgodnie z instrukcją. Zaznaczę iż położenie góra dól siedziska bo takie mnie interesowało jest na najniższym możliwym ustawieniu. Po zamknięciu i otwarciu samochodu słyszę że silniczki fotela pracują i widzę jak fotel podnosi się o jakiś powiedzmy 1 cm może 2. Wsiadam i okazuje się że znowu mogę obniżyć go o jakieś 2 cm - próbuje zapamiętać rzekomo się udaje, zamykam auto, otwieram znowu się podnosi. Reasumując nie jestem w stanie zapamiętać najniższego ustawiania zawsze podnosi o ten 1 do 2 cm.

Czy jesteście coś w stanie poradzić.

Pozdrawiam
Było ze 100x. Nie da się ustawić na najniższym poziomie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
jimw
Posty: 388
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 10:58
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: ustawiania fotela z pamięcią

Post autor: jimw »

anastazyy pisze: 5 lut 2021, o 10:24
kubenio pisze:Witam,
Panie i Panowie pytanie następujące ustawiłem sobie fotel kierowcy i zapamiętałem ustawianie zgodnie z instrukcją. Zaznaczę iż położenie góra dól siedziska bo takie mnie interesowało jest na najniższym możliwym ustawieniu. Po zamknięciu i otwarciu samochodu słyszę że silniczki fotela pracują i widzę jak fotel podnosi się o jakiś powiedzmy 1 cm może 2. Wsiadam i okazuje się że znowu mogę obniżyć go o jakieś 2 cm - próbuje zapamiętać rzekomo się udaje, zamykam auto, otwieram znowu się podnosi. Reasumując nie jestem w stanie zapamiętać najniższego ustawiania zawsze podnosi o ten 1 do 2 cm.

Czy jesteście coś w stanie poradzić.

Pozdrawiam
Było ze 100x. Nie da się ustawić na najniższym poziomie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Niestety to prawda, u mnie jest tak samo.
ODPOWIEDZ