Columbus 9.2" Problem z dźwiękiem

piterwws
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2021, o 07:46
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Piotr

Columbus 9.2" Problem z dźwiękiem

Post autor: piterwws »

Witam!

Nie wiem czy dobry dział, ale temat dotyczy audio więc chyba dobry.
Mam problem ze swoim nagłośnieniem, mianowicie w skrócie można powiedzieć, że raz gra raz nie gra. Słucham muzyki przykładowo poprzez bluetooth, gra jak należy i po niedługim czasie wycisza totalnie dźwięk, czas utworu "leci" a w głosnikach cisza, przełączam na FM, cisza, klikam głośniej/ciszej pasek głośności wyświetla się, ale stoi w miejscu, zostawiam to w spokoju, jadę dalej i nagle dźwięk powraca :o . Wczoraj zauważyłem, że w momencie, kiedy występuje dany problem i próbuje wejść do ustawień dźwięku, widnieje komunikat informujący, że wejście do ustawień będzie możliwe kiedy zakończy się - komunikat, trwające połączenie lub parkowanie. Oczywiście żadna z tych czynności się nie odbywa. Zostawiam w spokoju, po 5 czy 15 min dźwięk powraca i znów gra w zależności nie wiem od czego, 5 minut - 20 minut potem cisza i tak w kółko... Nie wiem co robić, serwis powiedział, przyjechać zobaczymy. Może miał ktoś podobny problem i sobie z nim poradził?

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam Piotr
Ostatnio zmieniony 19 lut 2021, o 07:32 przez piterwws, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kuster
Posty: 1050
Rejestracja: 10 paź 2020, o 08:22
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: 216KM/455NM
Imię: Łukasz

Re: Columbus 9.2" Problem

Post autor: Kuster »

Miałem tak po zakupie samochodu
Zawsze jak samochód połączył się przez bluetooth z telefonem to radio świrowało.

Postanowiłem pozbyć się ustawień poprzedniego właściciela przez reset wszystkich ustawień i od tamtej pory mam spokój ;)
Jak dbasz tak masz
piterwws
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2021, o 07:46
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Piotr

Re: Columbus 9.2" Problem

Post autor: piterwws »

Kuster pisze: 18 lut 2021, o 12:48 Miałem tak po zakupie samochodu
Zawsze jak samochód połączył się przez bluetooth z telefonem to radio świrowało.

Postanowiłem pozbyć się ustawień poprzedniego właściciela przez reset wszystkich ustawień i od tamtej pory mam spokój ;)
Jeśli mówisz o ustawieniach w radiu, to też przywróciłem ustawienia fabryczne wszystkich ustawień, problem dalej występuje :|
piterwws
Posty: 8
Rejestracja: 18 lut 2021, o 07:46
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Piotr

Re: Columbus 9.2" Problem z dźwiękiem

Post autor: piterwws »

Panowie, nikt się nie spotkał z takim przypadkiem? Wczoraj odkryłem, że subwoofer również nie działa.
ODPOWIEDZ