Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

dzisiaj cały dzien obserwuje lotnisko i lora za lora tam podjeżdza. Chyba coś sie dzieje oby to o czym wszyscy marzą :)
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

arczi901 pisze: 29 cze 2021, o 14:18 dzisiaj cały dzien obserwuje lotnisko i lora za lora tam podjeżdza. Chyba coś sie dzieje oby to o czym wszyscy marzą :)
No ładnie dzisiaj oczyścili
Awatar użytkownika
caballero
Posty: 350
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

przemoka pisze: 29 cze 2021, o 13:47 Jeśli ktoś jest zainteresowany, to możecie dzwonić do dealera Carsed w Mińsku Mazowieckim - mnie obsługiwał Pan Arkadiusz Fałek i mam jego błogosławieństwo do przekazania danych (arkadiusz.falek@carsed.pl, tel. 532 751 788). Jak ktoś jest zainteresowany, to powołujcie się na mnie i dzwońcie. Gość jest naprawdę w porządku, a rabaty też ma przyzwoite - nie to, co w Wawce.
Sam wysyłałem zapytanie do Carsed w Mińsku i lepszą ofertę dostałem właśnie w Wawie (i Toruniu) :)
Także pewnie zależy od przypadku (celów sprzedażowych salonu, konfiguracji, finansowania itp.).
Rozmowę z Panem Arkadiuszem wspominam jednak miło i też mogę polecić.
przemoka pisze: 29 cze 2021, o 13:47 Jakby coś, to na priv mogę wrzucić mój config - niestety, ale kod C79F9GS9 już nie chce zadziałać na stronie.
Kody konfiguracji niestety są czyszczone co kilka dni. Z drugiej strony, byłoby bez sensu, żeby trzymali to niewiadomo jak długo, bo tylko bez sensu by trzymali kody i konfiguracje, z których wykorzystanych rzeczywiście byłoby może 10%.
padero pisze: 29 cze 2021, o 16:55
arczi901 pisze: 29 cze 2021, o 14:18 dzisiaj cały dzien obserwuje lotnisko i lora za lora tam podjeżdza. Chyba coś sie dzieje oby to o czym wszyscy marzą :)
No ładnie dzisiaj oczyścili
Tym bardziej mam nadzieję, że sprawdzi się to, o czym pisał do mnie dealer, tj. o tym, że rozpoczęto kompletowanie oczekujących aut. No i że nasze auta się na to załapią :)
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

The carmaker lacks the ESP control unit in the Octavia and the window control units in practically all models. Currently, the biggest problem is to finish the Superb cars. “The Laurin & Klement model is now virtually impossible to produce due to the chip crisis,” admits Schäfer. On the other hand, whoever orders an Enyaq electric car will have to wait a shorter time for him, he has priority on the line in Mladá Boleslav.

https://www.newsy-today.com/it-could-no ... two-weeks/
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

arczi901 pisze: 29 cze 2021, o 19:35 The carmaker lacks the ESP control unit in the Octavia and the window control units in practically all models. Currently, the biggest problem is to finish the Superb cars. “The Laurin & Klement model is now virtually impossible to produce due to the chip crisis,” admits Schäfer. On the other hand, whoever orders an Enyaq electric car will have to wait a shorter time for him, he has priority on the line in Mladá Boleslav.

https://www.newsy-today.com/it-could-no ... two-weeks/

Twój chociaż już wyprodukowany🙄, z drugiej strony patrząc, raczej bym nie chciał, żeby mojego tak przestawiali z kąta w kąt na tych lorach....ale kto wie co mnie jeszcze czeka😪 na urlop jeszcze octavką polecę
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

padero pisze: 29 cze 2021, o 22:32
arczi901 pisze: 29 cze 2021, o 19:35 The carmaker lacks the ESP control unit in the Octavia and the window control units in practically all models. Currently, the biggest problem is to finish the Superb cars. “The Laurin & Klement model is now virtually impossible to produce due to the chip crisis,” admits Schäfer. On the other hand, whoever orders an Enyaq electric car will have to wait a shorter time for him, he has priority on the line in Mladá Boleslav.

https://www.newsy-today.com/it-could-no ... two-weeks/

Twój chociaż już wyprodukowany🙄, z drugiej strony patrząc, raczej bym nie chciał, żeby mojego tak przestawiali z kąta w kąt na tych lorach....ale kto wie co mnie jeszcze czeka😪 na urlop jeszcze octavką polecę
No właśnie miał być nowy a tutaj się okaże że połowa Chechow nim jeździła 😁
Ja to zdanie interpretuje tak, że na ten moment nie są w stanie wyprodukować i ukończyć L&K superbow ale obym się mylił
No nic trzeba podpytać salon co oni na to
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: przemoka »

caballero pisze: 29 cze 2021, o 17:06
Sam wysyłałem zapytanie do Carsed w Mińsku i lepszą ofertę dostałem właśnie w Wawie (i Toruniu) :)
Także pewnie zależy od przypadku (celów sprzedażowych salonu, konfiguracji, finansowania itp.).
Rozmowę z Panem Arkadiuszem wspominam jednak miło i też mogę polecić.
Wiem, bo Twój przypadek omawiałem z typkiem z Wimara koło POW. On mnie też obsługiwał w salonie. Ale ostatecznie oferty żadnej nie wysłał, a pan Arek temat ogarnął bardzo dobrze.
Ja jakoś ani 4 lata temu, ani w tym nie miałem szczęścia do salonów w Wawce, bo z wielką łaską chcieli mi sprzedać auto w cenie cennikowej. 4 lata temu Jarek z Torunia dawał bardzo dobrą cenę, a teraz zrobił to Arek z Mińska. Także trzeba powiedzieć, że dobry handlowiec to zawsze "*arek" :D
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

Szkoda, że to niebieski 280KM, bo ja zamówiłem w Mińsku S3 Sportline 2.0 TSI 190KM, także pewnie takich grubych zmian nie da się zrobić :/
przemoka pisze: 30 cze 2021, o 08:12
caballero pisze: 29 cze 2021, o 17:06
Sam wysyłałem zapytanie do Carsed w Mińsku i lepszą ofertę dostałem właśnie w Wawie (i Toruniu) :)
Także pewnie zależy od przypadku (celów sprzedażowych salonu, konfiguracji, finansowania itp.).
Rozmowę z Panem Arkadiuszem wspominam jednak miło i też mogę polecić.
Wiem, bo Twój przypadek omawiałem z typkiem z Wimara koło POW. On mnie też obsługiwał w salonie. Ale ostatecznie oferty żadnej nie wysłał, a pan Arek temat ogarnął bardzo dobrze.
Ja jakoś ani 4 lata temu, ani w tym nie miałem szczęścia do salonów w Wawce, bo z wielką łaską chcieli mi sprzedać auto w cenie cennikowej. 4 lata temu Jarek z Torunia dawał bardzo dobrą cenę, a teraz zrobił to Arek z Mińska. Także trzeba powiedzieć, że dobry handlowiec to zawsze "*arek" :D
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: przemoka »

pejot pisze: 30 cze 2021, o 08:29 Szkoda, że to niebieski 280KM, bo ja zamówiłem w Mińsku S3 Sportline 2.0 TSI 190KM, także pewnie takich grubych zmian nie da się zrobić :/
Myślę, że się da. Zadzwoń do Arka i rozmawiaj, bo On mówił, że jeszcze są możliwe zmiany w zamówieniu.
pejot
Posty: 218
Rejestracja: 3 maja 2021, o 11:47
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pejot »

Temat nie aktualny w przypadku tego zamówienia :)
przemoka pisze: 30 cze 2021, o 09:18
pejot pisze: 30 cze 2021, o 08:29 Szkoda, że to niebieski 280KM, bo ja zamówiłem w Mińsku S3 Sportline 2.0 TSI 190KM, także pewnie takich grubych zmian nie da się zrobić :/
Myślę, że się da. Zadzwoń do Arka i rozmawiaj, bo On mówił, że jeszcze są możliwe zmiany w zamówieniu.
Skoda Superb III Sportline | MY22 | Steel Grey | 2.0 TSI 190KM
Obrazek
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

Info od dealera. W tygodniach 26-30 fabryka przestała produkować nowe auta i zajmuje sie kompletowaniem juz wyprodukowanych (juz wiem dlaczego tak wywożą z lotniska)
W tygodniu 30/31 jest przerwa produkcyjna i od tygodnia 32 produkcja wraca po staremu. Także Ci co czekają na wyprodukowane auta możliwe że odbiorą na przełomie lipca/sierpnia :)
Pozostali muszą czekać na produkcję w sierpniu
kefirek
Posty: 393
Rejestracja: 16 lis 2020, o 18:17
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: kefirek »

przemoka pisze: 30 cze 2021, o 09:18
pejot pisze: 30 cze 2021, o 08:29 Szkoda, że to niebieski 280KM, bo ja zamówiłem w Mińsku S3 Sportline 2.0 TSI 190KM, także pewnie takich grubych zmian nie da się zrobić :/
Myślę, że się da. Zadzwoń do Arka i rozmawiaj, bo On mówił, że jeszcze są możliwe zmiany w zamówieniu.
Z czasów mojego zamówienia, póki nie zostanie zamrożony termin można zmieniać dowolnie wyposażenie pojazdu, kolor itp ale nie wolno nadwozia (liftback, kombi) oraz silnika. Jakkolwiek samo dołożenie 4x4 przy 2,0TDI jest możliwe. Zmiana nadwozia/silnika powoduje zmianę nr komisji czyli wypadnięcie z kolejki.
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

arczi901 pisze: 30 cze 2021, o 10:15 Info od dealera. W tygodniach 26-30 fabryka przestała produkować nowe auta i zajmuje sie kompletowaniem juz wyprodukowanych (juz wiem dlaczego tak wywożą z lotniska)
W tygodniu 30/31 jest przerwa produkcyjna i od tygodnia 32 produkcja wraca po staremu. Także Ci co czekają na wyprodukowane auta możliwe że odbiorą na przełomie lipca/sierpnia :)
Pozostali muszą czekać na produkcję w sierpniu
Co diler to inna wersja.....ręce opadają
afoka
Posty: 26
Rejestracja: 29 cze 2016, o 13:26
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Arek
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: afoka »

No ja dostałem dziś papiery - miałem szczęście i obyło się bez dodatkowego poślizgu - autko gotowe do odbioru :D
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

afoka pisze: 30 cze 2021, o 12:39 No ja dostałem dziś papiery - miałem szczęście i obyło się bez dodatkowego poślizgu - autko gotowe do odbioru :D
Kurka to nie rozumiem już kompletnie. Myślałem że doje.. konfiguracje lądują na plac, a tutaj zonk 😁
Ale grattki, szerokości i bezawaryjności 😉
ODPOWIEDZ