Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

arczi901 pisze: 2 lip 2021, o 14:27
padero pisze: 2 lip 2021, o 13:58
arczi901 pisze: 2 lip 2021, o 13:00 na grupie octavki wpadły 2 posty od osób których auta utknęły w połowie maja na parkingu jako niekompletne, że ich auta zostały skompletowane i ruszyły w podróż do Importera. Także komu tam superbik utknął niech zapyta dealera bo moze jego też już jedzie na rejestrację do PL:)
A z Twoim coś się ruszyło?

Mój przesunięty z 28 tyg. na 30 , jakaś szczątkowa produkcja ma byc tych przesuniętych z przestoju, reszta dopiero będzie produkowana koniec sierpnia/wrzesień (info z dziś). Pytałem czy jest coś sensownego na placu- nie ma nic, same niedobitki. Teraz zamówione superby wskakują na 50 tydzień.
u mnie bez zmian niestety. Przesunięta produkcja masz na myśli że te egzmeplarze które wyprodukowali niekompletne i teraz poprawiają czy chodzi o nową pordukcję ?
Chodzi o nową produkcję, auta z zaplanowanego tygodnia produkcji 28 przechodzą na tydzień 30, widziałem oficjalnego maila.
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

padero pisze: 2 lip 2021, o 14:35
arczi901 pisze: 2 lip 2021, o 14:27
padero pisze: 2 lip 2021, o 13:58

A z Twoim coś się ruszyło?

Mój przesunięty z 28 tyg. na 30 , jakaś szczątkowa produkcja ma byc tych przesuniętych z przestoju, reszta dopiero będzie produkowana koniec sierpnia/wrzesień (info z dziś). Pytałem czy jest coś sensownego na placu- nie ma nic, same niedobitki. Teraz zamówione superby wskakują na 50 tydzień.
u mnie bez zmian niestety. Przesunięta produkcja masz na myśli że te egzmeplarze które wyprodukowali niekompletne i teraz poprawiają czy chodzi o nową pordukcję ?
Chodzi o nową produkcję, auta z zaplanowanego tygodnia produkcji 28 przechodzą na tydzień 30, widziałem oficjalnego maila.
A ja mam info ze 30 i 31 tydzień fabryka zamknięta na 4 klodki jest i chula tam tylko wiatr
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

arczi901 pisze: 2 lip 2021, o 15:29
padero pisze: 2 lip 2021, o 14:35
arczi901 pisze: 2 lip 2021, o 14:27
u mnie bez zmian niestety. Przesunięta produkcja masz na myśli że te egzmeplarze które wyprodukowali niekompletne i teraz poprawiają czy chodzi o nową pordukcję ?
Chodzi o nową produkcję, auta z zaplanowanego tygodnia produkcji 28 przechodzą na tydzień 30, widziałem oficjalnego maila.
A ja mam info ze 30 i 31 tydzień fabryka zamknięta na 4 klodki jest i chula tam tylko wiatr
Tak jak napisałem, ma być szczątkowa produkcja samochodów które powinny być produkowane teraz, a że jest przestój to nie są, sprzedawca pokazywał mi maila od importera. Generalnie produkcja idzie cały czas tylko na mniejszą skalę, tych samochodów do których jest komplet podzezpołów np. Enyaq
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

Aaaaa Oki. No to oby się wyprodukował cały i zdrowy
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: przemoka »

siemi1 pisze: 1 lip 2021, o 22:50
O jakich rabatach mówisz? Ja ostanio na 11.5% superby bralem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Siemka Piotrek ;)
Ja miałem 9,5% i był to najwyższy rabat, jaki uzyskałem w woj. mazowieckim, gdy próbowałem zamówić. Ale wtedy jeszcze nie było jazd z brakiem części.
Pablowy
Posty: 22
Rejestracja: 17 lut 2021, o 13:44
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Paweł

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Pablowy »

u mnie znów przesunięcie odbioru - tym razem na koniec lipca :(
miesiąc po zamówieniu superba zamówiłem też passata - ten stoi już wyprodukowany, ale brakuje części...
SIII Sportline Velvet Red TSI 190KM
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

Pablowy pisze: 8 lip 2021, o 15:24 u mnie znów przesunięcie odbioru - tym razem na koniec lipca :(
miesiąc po zamówieniu superba zamówiłem też passata - ten stoi już wyprodukowany, ale brakuje części...
Ale auto wyprodukowane już i czeka grzecznie na lotnisku czy dopiero będą klepać?
Awatar użytkownika
padero
Posty: 181
Rejestracja: 14 mar 2021, o 05:49
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: padero »

Pablowy pisze: 8 lip 2021, o 15:24 u mnie znów przesunięcie odbioru - tym razem na koniec lipca :(
miesiąc po zamówieniu superba zamówiłem też passata - ten stoi już wyprodukowany, ale brakuje części...

Który tydzień produkcji?
Awatar użytkownika
caballero
Posty: 350
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

Odezwałem się do dealera i niestety nadal brak nowych informacji odnośnie auta, poza tym, że jest wyprodukowane i oczekuje na transport (i tak od ok. 26.05) :(
Także jak tak dalej pójdzie, to auto się załapie na wyprzedaż rocznika :D
(choć pewnie w tym roku wyprzedaż rocznika akurat będzie mocno ograniczona).

Z innego podwórka, jakoś w maju znajomy zamówił A3, taką tam średnio doposażoną (wyszło mu coś ok. 170k).
Dostał w piątek telefon, że auto najprawdopodobniej do końca lipca będzie gotowe do odbioru, bo auto zmieniło status na wyprodukowane.
Dealer mu mówił, że póki co, jak w Audi brakuje jakichkolwiek części to nawet nie podejmują się produkcji auta, tylko czekają na wszystkie części i dopiero wtedy zmieniają status zamówienia.
A oczekującym zamówieniom przesuwają termin produkcji.
Ostatnio zmieniony 12 lip 2021, o 15:15 przez caballero, łącznie zmieniany 1 raz.
arczi901
Posty: 212
Rejestracja: 24 lut 2021, o 15:23
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arczi901 »

caballero pisze: 12 lip 2021, o 10:11 Odezwałem się do dealera i niestety nadal brak nowych informacji odnośnie auta, poza tym, że jest wyprodukowane i oczekuje na transport (i tak od ok. 26.05) :(
Także jak tak dalej pójdzie, to auto się załapie na wyprzedaż rocznika :D
(choć pewnie w tym roku wyprzedaż rocznika akurat będzie mocno ograniczona).

Z innylego podwórka, jakoś w maju znajomy zamówił A3, taką tam średnio doposażoną (wyszło mu coś ok. 170k).
Dostał w piątek telefon, że auto najprawdopodobniej do końca lipca będzie gotowe do odbioru, bo auto zmieniło status na wyprodukowane.
Dealer mu mówił, że póki co, jak w Audi brakuje jakichkolwiek części to nawet nie podejmują się produkcji auta, tylko czekają na wszystkie części i dopiero wtedy zmieniają status zamówienia.
A oczekującym zamówieniom przesuwają termin produkcji.
Kurna, nie ukrywam że myślałem wczoraj o Twoim przypadku i zastanawiałem się czy brak odzewu na forum oznacza że letasz gdzieś bokiem nowym suoerbikiem a tutaj kaszana.
U mnie w tym tygodniu też powinien być jakiś kontakt ale spodziewam się podobnej informacji jak u Ciebie :( :(
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2359
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

przemoka pisze:
siemi1 pisze: 1 lip 2021, o 22:50
O jakich rabatach mówisz? Ja ostanio na 11.5% superby bralem.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Siemka Piotrek ;)
Ja miałem 9,5% i był to najwyższy rabat, jaki uzyskałem w woj. mazowieckim, gdy próbowałem zamówić. Ale wtedy jeszcze nie było jazd z brakiem części.
No to spox mi tam chyba 2% doliczyli extra za flote chyba zalatwiane dodatkowo. Chociaz fsjnie bylo jka bylo doplaty do diesla i w 2018r w maju mialem 16% :) to se nevrati :) a jeszcze tak samo skonfigurowane auto jak teraz jest drozsze 15-20k pln, dlatego mysle o kodiaqu sportline 2.0TSI 4x4 DSG. Biorac pod uwage te opoznienia i FL Kodiaqa to na listopad 22 powininnem zamawiac chyba po wakacjach:))

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
caballero
Posty: 350
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

arczi901 pisze: 12 lip 2021, o 10:34 Kurna, nie ukrywam że myślałem wczoraj o Twoim przypadku i zastanawiałem się czy brak odzewu na forum oznacza że letasz gdzieś bokiem nowym suoerbikiem a tutaj kaszana.
U mnie w tym tygodniu też powinien być jakiś kontakt ale spodziewam się podobnej informacji jak u Ciebie :( :(
Jakby mi się w końcu udało odebrać, to na pewno bym się na forum pochwalił ;)
Etap irytacji już dawno za mną. Jak popatrzyłem na rynek, to i tak niczego sensownego nie znalazłem we w miarę podobnym przedziale cenowym.
Także pozostaje tylko czekać :)
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: przemoka »

Zależy jaki masz budżet. Ja kupiłem A5 z przebiegiem 30k km. Są też takie z 11k przebiegu. Myślę, że warto poszukać w tych Audi Select Plus.
Ender
Posty: 52
Rejestracja: 26 lip 2013, o 21:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)
Aktualnie: 171KM 398NM

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Ender »

ohhooo wczoraj zamówiłem i czytajac wasze wypowiedzi to jestem ciakaw czy w tym roku bedzie ten samochód :P
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

https://ibb.co/9GWFSYp

Wyglada to coraz gorzej, zaznaczone na zielono dojechaly 15.07 a stan z poprzedniego tygodnia to 1/3 tego miejsca (niezaznaczona). Ponownie zwoza fury na lotnisko.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2021, o 09:45 przez sonic, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ