Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

mkuldane
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2021, o 19:06
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin

Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

Post autor: mkuldane »

Coś mi sie porypało w navi i od jakiegoś czasu, przy wprowadzaniu celu, wpisuję miasto, a potem jak chcę wpisac ulicę, to nie mam nic do wyboru. A jak "palcem na mapie" wskażę punkt, albo z POI wybiorę, to mi podaje jego dokładny adres. Tak samo nazwy ulic się wyświetlają na mapie. Miał ktoś z Was taki przypał?
Awatar użytkownika
tomber
Posty: 11
Rejestracja: 16 cze 2021, o 13:59
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Imię: Tomasz

Re: Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

Post autor: tomber »

Ja wprawdzie w Amundsenie, a nie w Columbusie, żeby wpisać nazwę ulicy muszę podać jej pełna nazwę, czyli nie znajduje "Struga" tylko trzeba pisać "Andrzeja Struga" i nie "Piotrkowska" tylko "ulica Piotrkowska".
mkuldane
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2021, o 19:06
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin

Re: Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

Post autor: mkuldane »

No własnie nie. Wcześniej tak miałem, że jak wpisywałem w dowolnej kombinacji, to podpowiadał na dole wszystkie pasujące nazwy. Czyli jak np bym wpisał "Strug" to by podpowiedział Andrzeja Struga, Struga, Strugi itp. W miarę wpisywania większej liczby znaków, ta liczba podpowiadanych malała i jak zostawało 3-5 to już sobie "klikałem" właściwy. A teraz kicha. Przy wpisywaniu miasta jest normalnie, a juz ulice pusto. Tak jakby mu jakaś baza danych się wysypała. Szwankował mi też system SOS i coś mi w serwisie resetowali i to może od tego się coś posypało.
Awatar użytkownika
tomber
Posty: 11
Rejestracja: 16 cze 2021, o 13:59
Samochód: Superb III Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Imię: Tomasz

Re: Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

Post autor: tomber »

mkuldane pisze: 23 cze 2021, o 11:55 No własnie nie. Wcześniej tak miałem, że jak wpisywałem w dowolnej kombinacji, to podpowiadał na dole wszystkie pasujące nazwy. Czyli jak np bym wpisał "Strug" to by podpowiedział Andrzeja Struga, Struga, Strugi itp. W miarę wpisywania większej liczby znaków, ta liczba podpowiadanych malała i jak zostawało 3-5 to już sobie "klikałem" właściwy. A teraz kicha. Przy wpisywaniu miasta jest normalnie, a juz ulice pusto. Tak jakby mu jakaś baza danych się wysypała. Szwankował mi też system SOS i coś mi w serwisie resetowali i to może od tego się coś posypało.
Może po tych resetach system musi dociągnąć aktualizację.
ZenekPL
Posty: 28
Rejestracja: 12 lip 2019, o 07:53
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)

Re: Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

Post autor: ZenekPL »

coś się zmieniło w tym temacie? Jest jakieś rozwiązanie? Bo także to u siebie ostatnio zaobserwowałem :/
mkuldane
Posty: 51
Rejestracja: 25 sty 2021, o 19:06
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin

Re: Navi Colubus MY2021 - brak możliwości wpisania ulicy

Post autor: mkuldane »

Gdzies w jakims innym watku (albo na grupie na fejsie) ktoś pisał, że robił w ASO aktualizację softu. Nie da się tego zaktualizować ręcznie, bo nie pokazuje żadnych aktualizacji. I podobno pomogło na wszytskie bolączki. I tam jest tez nowa wersja map.
ODPOWIEDZ