Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
MikiM
Posty: 33
Rejestracja: 10 gru 2021, o 09:55
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: MikiM »

@asteriksx nie przejmuj się. Tobie ma się podobać kolor wnętrza, a nie losowej osobie z Internetu.
Ja tez zamówiłem ten kolor i tez uważam że będzie super prezentować. Jakaś odmiana od czarnych skór, które zawsze miałem.
Po to jest wybór w konfiguratorze żeby każdy wybrał to co mu się podoba, a nie sąsiadowi czy koledze.
Maliniak
Posty: 624
Rejestracja: 16 lis 2021, o 23:16
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 411/525
Imię: Jacek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Maliniak »

asteriksx pisze: 9 mar 2022, o 10:14 Pankracy pytanie. Posiadasz Skodę? Masz służbowa? Zamierzasz kupić?

Nie rozumiem twoich wypowiedzi nie związanych z tematem, piszesz jakieś banialuki bez konkretów i choćby grama konstruktywnej myśli. Mam wrażenie, że tylko Ty wiesz o co Ci chodzi. Opisujesz jakieś doświadczenia z taksówki, które to tak zmieniły Twoje postrzeganie świata motoryzacji zachwycasz się luksusem a w innych wypowiedziach piszesz, że zamawianie dodatkowych opcji jest błędem. To zamawiać luksusy czy jeździć golasem ? Bo co rusz piszesz inaczej.
Jego posty najlepiej ignorować, bo piecze go, że musiał tak długo czekać na Skodę - SKANDAL. Wylewa teraz swoje żale, zagląda ludziom do portfela itd. ;)
asteriksx
Posty: 60
Rejestracja: 8 mar 2022, o 17:14
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: asteriksx »

@MikiM gdzie zamawiałeś, że masz taki niedaleki termin?
Awatar użytkownika
caballero
Posty: 350
Rejestracja: 16 wrz 2016, o 16:48
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2021
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: caballero »

pankracy pisze: 9 mar 2022, o 09:17 Hm jakby to ująć. Miałeś okazje jeździć niemieckimi taksówkami? Siedzisz w środku załatwiasz sprawy przez telefon, czujesz otaczający Cię "luxus" Dotarłeś, wysiadasz obracasz głowe a tam kość słoniowa i widok zwykłej miejskiej taxówki.
Ale każdy ma inne własne spostrzeżenia.Nie ma co się spinać.
Nie no jasne. Także albo personalizowany Bentley z obiciami z kości słoniowej, albo Dacia Duster.
Wszystko pomiędzy nie ma sensu, bo albo stać nas na dobry samochód i bierzemy Bentleya, albo jesteśmy biedakami i nie ma co udawać, że stać nas na jakiś porządny samochód, i bierzemy Dustera.



Duster to też w sumie wcale nie najgorszy samochód, bo swoje funkcje spełnia dość dobrze i różnym osobom różne auta są potrzebne. Tak, jako przykład, użyłem Dustera, bo to jedno z tańszych aut dostępne w salonach w Polsce.
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

Duster jest bezkonkurencyjny w swojej kategorii bez dwóch zdań. Ale już wypasiony na maxa logan już nie bardzo bo cenowo wchodzi w Marki dużo lepsze chociażby Kia. Ale ważne żeby był nowy i właściciel zadowolony.

Maliniak Nikomu do kieszeni nie zaglądam. Jak nie masz nic do dodania to nie pisz.
Przepraszam, że się wypowiadam bo w sumie to nie skandal, a zaszczyt być na liście oczekującch na termin auta do produkcji.
Tak w ogóle to wow ale skóra, wow ale felgi, wow ale termin produkcji. Wow ale jestem zyciowym szcześciarzem móc wychwalać Superba. Tak już lepiej? Pasuje, już do forum Superba?
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

Po drugie piszecie że ja piszę od rzeczy nie w temacie. A sami wklejacie zdjęcia siedzeń. Rozumie zdjecia auta, ale siedzeń w temacie Termin oczekiwania? Chcecie się pochwalić mamy osobny dział na to. Jeżeli komuś sie nie podoba komentowanie zdjęć to po prostu ich nie wkleja. Jeżeli je wkleja to powinien być przygotowany na zachwyty oraz na krytykę.
W robocie mamy auto z biała skórą. Ładnie wygląda, nie praktyczna. Raz latem zostawiłem niebieską plamę z spoconych spodni. Jakoś to usuneli ale prosili żeby nie siadać w mokrych gaciach. A brąz zwycznie mi się nie podoba w jakim kolwiek aucie. Czy musi mi się podobać bo ktoś z forum taką sobie konfiguracje zamówił. Wolę ciemny środek i tyle.
Na tym polega forum, wymiana doświadczeń, ohy ahy czasem trochę krytyki. Gdyby tak nie było to każde auto byłoby takie samo, a nie jest. Każdy z nas jest inny i co innego mu się podoba.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Ciekawostkia w Scoucie RM21 boczek jest ze skaju, RM22 boczek alcantara jak w sportline:)Obrazek

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2990
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: orlik »

pankracy pisze: 9 mar 2022, o 21:33 W robocie mamy auto z biała skórą. Ładnie wygląda, nie praktyczna. Raz latem zostawiłem niebieską plamę z spoconych spodni. Jakoś to usuneli ale prosili żeby nie siadać w mokrych gaciach.
Jak chodzisz w ujowych spodniach, nie przystosowanych do skóry premium to zostawiasz plamy :D
pankracy
Posty: 182
Rejestracja: 25 gru 2019, o 12:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: pankracy »

Tak to były zwykłe gacie chyba nawet dzinsowe bo byłem na woskowaniu czy tam porządnym sprzątaniu auta. Lato żar z nieba. A, że się przeciągało to podeszłem pod robote. Pomyślałem wezmę auto i podjade na jedzenie. No i sobie podjechałem 8-)
sonic
Posty: 141
Rejestracja: 30 cze 2021, o 13:07
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 1337
Silnik: 2.0TSI (280KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: sonic »

siemi1 pisze: 9 mar 2022, o 21:45 Ciekawostkia w Scoucie RM21 boczek jest ze skaju, RM22 boczek alcantara jak w sportline:)Obrazek

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka
CANTON? Gdzie kastracja :)
wipawel
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2021, o 22:31
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: wipawel »

Gadałem z moim dealerem z Torunia u nich już wszystkie skody (nie tylko superby) zamówione we wrześniu mają termin produkcji i uwaga żadna z sierpnia. Nie wiem czy oni cos zmienili na przełomie sierpnia i września ale jest to co najmniej dziwne.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Te auta wyprodukowane były w 25 i 26 tygodniu 2021 jesli dobrze pamiętam:))

Jeden odebrany w grudniu przed Świętami po uzupełnieniu a drugi teraz na koniec lutego zjwchał:))
Moj zamówiony z wrzesnia to nawet nie wiadomo kiedy bedze:))

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Big »

No i mój Superb się dziś wyprodukował🙂, zgodnie z info. które miałem odnosnie tygodnia produkcji.
Teraz pozostało tylko czekać na transport do dealera.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: siemi1 »

Kompletny? Z FVm

Wysłane z mojego OP8PRO przy użyciu Tapatalka

Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Big »

Raczej kompletny u mnie nie było cięć w wyposażeniu . Co to jest FVm?
ODPOWIEDZ