Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byly

Tematy nie związane z Superbem
emay

Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byly

Post autor: emay »

łamane....


pytanko:

czy radiowoz stojacy na skrzyzowaniu tj blokujacy wiazd moze miec wlaczony silnik kiedy policjant jest poza nim ?


drugie pytanie;

czy radiowoz tj SUKA stojaca na rynku zabezpieczajaca obchody zaslubin Polski z morzem (policjanci rowniez na zewnatrz ) moze miec właczony silnik?


pytam sie z racji obowiazujacych w Polsce przepisow ... a niewiem czy takie przypadki kwalifikuja do " radjowoz podczas interwencji moze miec wlaczony silnik"

TAK Z CZYSTEJ POLACZKOWATEJ CIEKAWOSCI ;-)


zaznaczam odrazu ze nie interesuje mnie kablowanie donoszenie itp tak z gory pisze zeby mi tu zaraz zlosliwosci nie polecialy.... ;-)
Awatar użytkownika
Misiektt
Posty: 1213
Rejestracja: 11 gru 2010, o 21:28
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 296KM / 377NM
Imię: Marcin

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: Misiektt »

A koguty włączone ??
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: gachul »

kufa Sczypior co to za tytuł posta??? chłopie troche wolniej i ze zrozumieniem.... naprawde dużo piszesz ale w sposób w jaki to robisz pozostawia do życzenia.... zanim wyślesz posta przeczytaj go prosze... bedzie wszystkim łatwiej
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
pumpa
Posty: 159
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 21:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: 3City

Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byly

Post autor: pumpa »

Mimo braku milosci do policji to chcialbys na ich miejscu zeby Ci dupa marzla?

Jak czekasz na zone z malym dzieckiem w samochodzie zima to tez po minucie gasisz silnik?

No ludzie, mozna pluc ale tez trzeba byc czlowiekiem. To tacy sami ludzie a ze praca ich skrzywila to juz inna bajka.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: Misiek Fisiek »

Zgadzam się z Gachulem. Szczypior zamień trochę ilości na jakość bo momentami ciężko zrozumieć tę paplaninę.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
STACHU
Posty: 46
Rejestracja: 14 sty 2012, o 14:17
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 167 km 385 Nm
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kraków

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: STACHU »

Czy twórca wątku umie się wyartykułować po polsku...?
emay

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: emay »

pumpa pisze:Mimo braku milosci do policji to chcialbys na ich miejscu zeby Ci dupa marzla?

Jak czekasz na zone z malym dzieckiem w samochodzie zima to tez po minucie gasisz silnik?

No ludzie, mozna pluc ale tez trzeba byc czlowiekiem. To tacy sami ludzie a ze praca ich skrzywila to juz inna bajka.

no i widzisz pumpa z calym tym twoim postem mnie nie zrozumiales ...

jakby mi dupa marzla i bym mial wlaczony silnik to dupa by marzla za minimum 300zł mandatu...i ja nie pluje na policje bo od tego jest zeby pilnowac pozadku....

Silnika nie gasze nawet na stacji benzynowej oczywiscie jak jest ktos w srodku...tak samo jak ide do sklepu.... dlatego miedzy innymi sie pytam czy i kiedy policja moze miec wlaczony silnik... A TU MASZ GROMY Z JASNEGO NIEBA... ludzie wskoczcie do lozka pokochajcie sie z zonami lub kochankami a jak nie macie to zwalcie gruche i moze wam cisnienie z bani zejdzie i przestanie was interesowac zeby dopieprzac w kazdym watku kazdemu kto o cos zapyta lub wypowie sie inaczej niz ogolnie jest to przyjete...



NIE SYRENY WYLONCZONE....POLICYJNE samochody staly tylko z wlaczonym silnikiem a policjanci z rekami w kieszeniach na zewnatrz... powtarzam pytanie moze teraz skumacie...

CZY SILNIKI MOGA BYC WLACZONE W RADIOWOZACH KIEDY NIE PROWADZA DZIALAN INTERWENCYJNYCH?

(pytanie zrozumiale chyba tym razem jest )


pozdrawiam WYLUZUJTA SIE
Ostatnio zmieniony 11 lut 2013, o 18:46 przez emay, łącznie zmieniany 1 raz.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: szms »

szczypior, niby tak, ale nie 300 tylko 100...
Nie znam osoby, ktora za ogrzewanie dupska dostala by mandat :)
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 737
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: rowerek »

szms pisze:Nie znam osoby, ktora za ogrzewanie dupska dostala by mandat
szczypiorowi chodzi o to, że w myśl przepisów nie można mieć włączonego silnika w aucie będąc poza nim. Stąd pytanie czy policjantów będących poza pojazdem również ten przepis obowiązuje.
szczypior pisze:pozadku....
szczypior pisze:WYLONCZONE
szczypior pisze:radjowoz
Człowieku, ja rozumiem, że można mieć dysortografię i inne różne dys-coś tam, ale zanim napiszesz cokolwiek, to weź to przeczytaj, bo jak już wyżej zauważyli brak interpunkcji plus podstawowe błędy powodują, że Twoje wypowiedzi przypominają bełkot.
http://lmgtfy.com/?q=poprawna+polszczyzna
emay

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: emay »

szms pisze:szczypior, niby tak, ale nie 300 tylko 100...
Nie znam osoby, ktora za ogrzewanie dupska dostala by mandat :)

ja tyz nie znam ale ostatnio w wiadomosciach dosyc glosno o tym bylo wiec sie tylko zapytalem....ale jak widzisz nie ktorzy nawet pytanie nie skumali nawet jezeli bylo napisane po chinsku...to majac skonczone pol podstawowki powinni to zrozumiec ja sie przyznaje do 3 klas... :lol: a mgr inz. kupilem na chali targowej na wyprzedazy ... :lol: trzeba miec dystans a tu widze duzo bufonow jest... bardzo duzo...
emay

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: emay »

rowerek pisze:
szms pisze:Nie znam osoby, ktora za ogrzewanie dupska dostala by mandat
szczypiorowi chodzi o to, że w myśl przepisów nie można mieć włączonego silnika w aucie będąc poza nim. Stąd pytanie czy policjantów będących poza pojazdem również ten przepis obowiązuje.
szczypior pisze:pozadku....
szczypior pisze:WYLONCZONE
szczypior pisze:radjowoz
Człowieku, ja rozumiem, że można mieć dysortografię i inne różne dys-coś tam, ale zanim napiszesz cokolwiek, to weź to przeczytaj, bo jak już wyżej zauważyli brak interpunkcji plus podstawowe błędy powodują, że Twoje wypowiedzi przypominają bełkot.
http://lmgtfy.com/?q=poprawna+polszczyzna

i zobacz dostalem 5 na maturze z Polskiego CUDA SIE ZDARZAJA... :mrgreen:


ps szacunek ze zrozumiales mimo belkotu... kurna faktycznie pojechalem ostro az sie czerwony zrobilem twu rozowy ze wstydu...

tylko nie kumam jednego ze wam sie chce szukac i cytowac kogos bledy mi by sie nie chcialo a raczej bym tylko odpowiedzial na pytanie... uwazam i pewnie zaraz ktos sie z tym nie zgodzi ze to swiadczy o jakims kompleksie ja takowych nie mam no moze jeden mam tj brzucha kompleks ...wiec dawac moze i tu zrobilem bledy... podbudujta swoje EGO...
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: sjak »

@Szczypior, ja też jednego nie rozumiem (przynajmniej mam taką nadzieję).
Skończyłeś uczelnię. Powiem więcej - skończyłeś uczelnię techniczną. Ponieważ sam również tego w życiu dokonałem, wiem, że są to jedne z najcięższych kierunków studiów. Skoro Ci się to udało, znaczy, że jesteś człowiekiem na poziomie i o ponad przeciętnej inteligencji. Tym bardziej razi Twój sposób wypowiedzi i ortografia. Gdyby w ten sposób pisał prostak, to byłoby zrozumiałe i należałoby takiemu człowiekowi współczuć, ale przede wszystkim to zaakceptować. Skoro jednak tak pisze człowiek na poziomie, jednoznacznie wysyła komunikat, że nie szanuje swoich rozmówców. A np ja nie lubię, gdy ktoś wprost daje mi do zrozumienia, że ma mnie w głębokim poważaniu. Owszem, nie obrazi mnie pijak w autobusie, który nazwie mnie ch ..., ale np Ty, czy ktoś inny na moim poziomie już tak. I nie są to żadne kompleksy, tylko zwykłe, ludzkie stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad i oczekiwanie tego od innych, czyli zasady kulturalnego zachowania. Dokładnie z tego samego powodu nie dłubiemy przy innych w nosie czy przepuszczamy kobiety przodem :)
emay

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: emay »

sjak --- dowaliles mi bez wazeliny ;-)

powiem tak nie mialem i nie mam zamiaru nikogo obrazac a tym bardziej czlowieka ktory w inteligietny sposob wypowiada sie tak jak Ty to zrobiles krytyke w takim wydaniu przyjmuje i obiecuje poprawe ...twu bede sie staral ale z racji juz chrystusowgo wieku raczej bedzie to trudne... nie cierpie poprostu wcinek typowych dla co nie ktorych uzytkownikow forum i w takim tez jezyku staralem sie im powiedzmy delikatnie odpowiadac... wiem wiem ludzi nie zmienisz ja tego nie mam zamiaru robic ale nie cierpie wszystko wiedzacych sam jak zauwazyles nie w ciemie bity jestem ale nie wywyzszam sie i z kazdym sie potrafie dogadac... ale nie bede tolerowal opryskliwosci w moja strone tym bardziej ze sie nie znamy (nie chodzi mi o Ciebie)...

zrobilem kilka bledow ortograficznych uwazam ze swiat sie nie zawalil a tu zamiast prostej konkretnej dyskusji na temat zadany ( inteligetniejszy odemnie napewno by zrozumial o co chodzi a jak widac ich tu nie brakuje) to czytam pod pytaniem jak to sie posypalem jak to d... dalem itd itp... czy ze pluje na policje...

sjak tak jak widze Ty masz dystans sam do siebie o czym swiadczy miedzy innymi Twoj awatar ja takowy rowniez mam i trudno mnie obrazic jezeli wogole to mozliwe ...tym bardziej na forum oraz tym bardziej przez nie znane mi osoby...


pozdrawiam dzieki za konstruktywna krytyke :-)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13609
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: Enriquez »

wracając do tematu - czy chodziło Ci o to że:
- nie można się oddalać kierowcy od samochodu z włączonym silnikiem - 300 zł
- nie można pozostawiać samochodu na postoju z włączonym silnikiem ponad 1 minutę - 100 zł

myślę, że w obu przypadkach o ile radiowóz nie bierze udziału w akcji - nie ma prawa łamać tych przepisów
po czym poznać, że bierze udział w akcji? Nie jestem pewien - pewnie włączone bomby...
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Policja przepisy łamanie ich oraz pilnowanie aby nie byl

Post autor: sjak »

Nie ma prawa, poza tym, że Orwell miał rację :D
ODPOWIEDZ