Jest ktoś z UPC?

Tematy nie związane z Superbem
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1818
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Jest ktoś z UPC?

Post autor: marioti »

Tak się zastanawiam
Czy mamy kogoś na forum, kto pracuje w UPC lub ma jakieś układy i mógłby pomóc przy przedłużaniu umowy?

W mojej okolicy internet UPC jednak działa mi najlepiej, niestety UPC ma bardzo zlewający stosunek do wieloletnich klientów. Liczy się tylko nowy, a ty co najwyżej możesz przedłużyć umowę pod warunkiem, że zapłacisz z 20zł więcej do rachunku. Wnerwia to tymbardziej, że nowym klientom proponują aktualnie więcej za ok. 40zł mniej niż płacę ja aktualnie, za pakiet mniejszy.
UPC znalazło też sposób na metodę rezygnacja z umowy, okazuje się, że pod tym samym adresem, choćby na inną osobę, nie możesz zawrzeć od razu nowej umowy, tylko trzeba czekać chyba z pół roku (nie wiem dokładnie)

Ja rozumiem, że tak to działa i w każdym korpo (operatorzy TV, kom. itp) jest podobnie. No ale brak poszanowania aktualnych klientów, to jest bardzo słabe...
fabek
Administrator
Posty: 1232
Rejestracja: 5 sie 2019, o 07:50
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jest ktoś z UPC?

Post autor: fabek »

W vectra jest to samo, leją na starych klientów, a nowych witają promocjami. w upc chyba jest tak, że możesz zrezygnować i przenieść na nową osobę jeżeli będzie 1 msc przerwy na dany adres. Dopytaj na czacie.
POMOC W TUNING / DPF / EGR / SCR
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1818
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: Jest ktoś z UPC?

Post autor: marioti »

nie ma szans abym był miesiąc bez neta - dużo pracy zdalnej.
Z kolei jakieś tymczasowe LTE nie wchodzi w grę, bo u siebie mam bardzo zmienny zasięg (testowane na routerze Huawei i necie z play, a potem też orange)
fabek
Administrator
Posty: 1232
Rejestracja: 5 sie 2019, o 07:50
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jest ktoś z UPC?

Post autor: fabek »

Zainteresuj się modemem LTE z agregacją pasm, np. Huawei B818, koszt duży ale u mnie zrobił robotę, a miałem takie same skoki prędkości.
POMOC W TUNING / DPF / EGR / SCR
Awatar użytkownika
LOPEZZ83
Posty: 117
Rejestracja: 23 wrz 2014, o 08:55
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Kamil
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jest ktoś z UPC?

Post autor: LOPEZZ83 »

Mam usługi w UPC od przeszło 15 lat, a jak chcę jakąś ciekawą ofertę przy przedłużeniu umowy, to zawsze mnie olewają. Więc nauczyłem się składać pisemne wypowiedzenie umowy trzy miesiące przed jej upływem. Dzwonią po ok. 2 tygodniach i wtedy można z nimi negocjować fajne opcje, często nawet lepsze niż dla nowych klientów. Raz już tak mnie zirytowali, że poszedłem do Vectry i dałem im pełnomocnictwo do przeniesienia usług. Telefon z UPC był BARDZO szybko, jak tylko dostali informację z Vectry.
humans
Posty: 0
Rejestracja: 21 lip 2022, o 12:08
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)

Re: Jest ktoś z UPC?

Post autor: humans »

Ogólnie warto zawsze zakończyć umowę i rozpocząć ją od nowa. Zawsze dla stałych klientów jest gorsza oferta.
ODPOWIEDZ