Nie działa subwoofer w canton

Awatar użytkownika
polowiec
Posty: 201
Rejestracja: 8 lip 2023, o 22:54
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2017
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Nie działa subwoofer w canton

Post autor: polowiec »

U mnie urywały sie przewody w głośniku (ze złącza do cewki).
Trzeba wyciągnąć głośnik i polutować. I juz nigdy nie będzie awarii :)
orl0s
Posty: 21
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 06:58
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Bartek
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nie działa subwoofer w canton

Post autor: orl0s »

A jak u ciebie grają głośniki w tylnych drzwiach? Bo u mnie jak zrobię balans na tył (sub nie działa Byłem w ASO i będzie wymiana) to grają tylko soprany. Tak ma być? Zastanawiam się jak działa sub to bas na tył idzie z bagażnika?? Widziałem na allegro że zestaw głośników canton ma na tył głośniki wysokotonowe i sredniotonowe (na dole) ale one grają u mnie tylko sopranami. :shock:
Awatar użytkownika
polowiec
Posty: 201
Rejestracja: 8 lip 2023, o 22:54
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2017
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Nie działa subwoofer w canton

Post autor: polowiec »

orl0s pisze: 28 sty 2024, o 07:55 A jak u ciebie grają głośniki w tylnych drzwiach? Bo u mnie jak zrobię balans na tył (sub nie działa Byłem w ASO i będzie wymiana) to grają tylko soprany. Tak ma być? Zastanawiam się jak działa sub to bas na tył idzie z bagażnika?? Widziałem na allegro że zestaw głośników canton ma na tył głośniki wysokotonowe i sredniotonowe (na dole) ale one grają u mnie tylko sopranami. :shock:
U mnie działają tak cicho te dolne, ze z pozycji kierowcy słychać jakby tylko wysokotonowe grały.
Siądź z tylu i posłuchaj. U góry masz wysokotonowe, na dole srednio. Oba maja grac.
orl0s
Posty: 21
Rejestracja: 27 wrz 2017, o 06:58
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Bartek
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nie działa subwoofer w canton

Post autor: orl0s »

Byłem w ASO, sub wymieniony na nowy. Dorwałem jedną skodę również z CANTONem i gra tak samo jak moja (po wymianie suba). Czyli przód wszystkie tony (wysokie, srednie, bass) tylne głośniki wszystkie 4, tylko wysokimi i średnimi (choć mało) i bass idzie z bagażnika. W tej chwili po wymianie gra super. Dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ