Ktoś chętny na kamerę cofania

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1818
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: Ktoś chętny na kamerę cofania

Post autor: marioti »

Większość masz tam pod MQB, są niby dwie kamerki z kablem pod PQ, ale jedna z kamer jest od SIII a druga jest uniwersalna z koniecznością wiercenia w klapie. Nie ma zwykłej kamerki w klapę do S2 z kablem pod PQ.

Nie mniej, mam chińskie radio które narzuca linie skrętne na obraz ze zwykłej kamery cofania (linie w samej kamerce są wyłączone), a skręt radio bierze z CAN właśnie. Do tego da się ustawić linie skrętne w kilku płaszczyznach i powiem szczerze, mnie się nie udało osiągnąć dobrego rezultatu ustawień. A tutaj masz kamerę która na sztywno ma narzucone jakieś tam krzywizny linii w zależności od odczytanego stopnia skrętu. Więc jest gorzej niż w moim przypadku.
Jak dla mnie nie warto, linie skrętne będzie pokazywało z czapy tak samo jak te kamerki z liniami skrętnymi bez odczytu faktycznego kąta skrętu.

Oczywiście nie miałem tego konkretnie produktu w ręce więc nie powiem że to napewno szajs. Natomiast moje doświadczenie z różnymi chińskimi wynalazkami mówią mi, że na 90% nie będzie to działać choćby tak poprawnie jak w oryginale (oryginał też nie jest bez wad)
Bertas5510
Posty: 8
Rejestracja: 9 lip 2023, o 20:21
Samochód: Superb II DSG 4x4
Rocznik: 2013
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Ktoś chętny na kamerę cofania

Post autor: Bertas5510 »

Niby jest tak jak piszesz, ale typ kamery E zgadza się z wymiarami aktualnego wyłącznika, z kablem jest tak jak piszesz ale mam już MIB 2 pod PQ więc posiadam przejściówkę. Dlatego zastanawiam się czy zamiast chińczyka na allegro za 150 zł nie kupić tego za 200.
Awatar użytkownika
marioti
Doradca
Posty: 1818
Rejestracja: 30 gru 2017, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2012
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 198KM

Re: Ktoś chętny na kamerę cofania

Post autor: marioti »

Czyli jesteś w nieco innej sytuacji
Więc wczytując się w tą aukcję, powinno to zadziałać u ciebie.
Drugą sprawą jest sam widok linii i ich dopasowanie do faktycznego obrysu auta i skrętu. Ale tego się nie dowiemy jak nie przetestujesz, bo raczej nikt tego tutaj jeszcze nie ma u siebie
ODPOWIEDZ