Mam i ja “Lane assist sight assist light assist “

Awatar użytkownika
Xanderms991
Posty: 34
Rejestracja: 12 mar 2020, o 12:22
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2011
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: Bieszczady

Mam i ja “Lane assist sight assist light assist “

Post autor: Xanderms991 »

Witam udało mi się skończyć modyfikacje kamerki asystenta 3w1 3Q0980654H. Dzięki pomocy kolegów z forum przebrnęłam przez napotkane problemy i asystent działa pełną parą, ale nie było całkiem łatwo.
Zdecydowałem się na montaż pod lusterkiem ale na szybie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sam montaż na szybie był banalnie prosty, odmierzyłem sobie środek szyby czerwonym markerem pożyczonym od dzieci narysowałem kreskę pionową odtłuściłem szybę i przykleiłem uchwyt który zakupiłem na Ali wraz z mata grzewczą . Od tego momentu zaczęły się schody bo po około 30 minutach od podłączenia kamerki przestała przyjmować kodowanie i znikła możliwość adaptacji, wszelkie próby kodowania adaptowania przez vcds i vcp kończyły się błędem “Error 83: Engine is running”. Przekopałem internet wzdłuż i wszerz i znalazłem podpowiedź żeby otworzyć maskę i zaciągnąć ręczny niestety to nie pomogło, pomogło dopiero wyciągnięcie bezpiecznika nr 1 ze skrzynki bezpieczników w kabinie. Po odpowiednim kodowaniu znikły wszystkie błędy i został tylko jeden „brak nastaw podstawowy” dzięki wiedzy [mention]izzyhool [/mention] odbyło się bez kalibracji i po ręcznym wpisaniu wartości w adaptacjach wszystko ruszyło.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ