Nowa Octavia combii

Nowości, fakty, ciekawostki. Dyskusje na temat artykułów i informacji prasowych publikowanych w sieci. Nie tylko o Superb'ie
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Nowa Octavia combii

Post autor: Misiek Fisiek »

To po co jeżdżą tym po ulicach? :D
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Super_Be
Posty: 379
Rejestracja: 1 paź 2012, o 09:37
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Nowa Octavia combii

Post autor: Super_Be »

przem00 pisze:Ma wyższa doope od rapida i wyzej osadzone światła.
Doope może i tak. Ale to mi akurat wygląda na dołożone coś a'la spoiler, żeby "wypłaszczyć" klapę. Ale jak sobie porównasz wszystkie linie poza górną krawędzią tu i tu (łącznie z przejściem między klapą a lampami - tzn. tą częścią lamp, którą widać, tak samoc przetłoczenia na drzwiach itp.), to ja za ChRL różnicy tu nie widzę. A na filmie tylne lampy są w ogóle kombinowane, podobnie jak doklejony grill w "starym" stylu, co do którego chyba nie ma wątpliwości. Nie mam teraz jak wkleić stopklatki, ale wieczorem spróbuję. No i ciągle ma to proporcje nadwozia odpowiadające Rapidowi, a detale typu wyższa doopa najczęściej w przypadku takich "zamaskowańców" są różnie wykończone w różnych egzemplarzach testowych tego samego modelu - dla większej zmyłki. Np. z tego mesia zrobili totalnego przebierańca, że śmiech bierze. Na razie nie widzę czegoś, co by wyraźnie różniło którykolwiek z tych "złapanych" samochodów od Rapida.
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odp: Nowa Octavia combii

Post autor: noso »

Super_Be pisze:
przem00 pisze:Ma wyższa doope od rapida i wyzej osadzone światła.
Doope może i tak. Ale to mi akurat wygląda na dołożone coś a'la spoiler, żeby "wypłaszczyć" klapę. Ale jak sobie porównasz wszystkie linie poza górną krawędzią tu i tu (łącznie z przejściem między klapą a lampami - tzn. tą częścią lamp, którą widać, tak samoc przetłoczenia na drzwiach itp.), to ja za ChRL różnicy tu nie widzę. A na filmie tylne lampy są w ogóle kombinowane, podobnie jak doklejony grill w "starym" stylu, co do którego chyba nie ma wątpliwości. Nie mam teraz jak wkleić stopklatki, ale wieczorem spróbuję. No i ciągle ma to proporcje nadwozia odpowiadające Rapidowi, a detale typu wyższa doopa najczęściej w przypadku takich "zamaskowańców" są różnie wykończone w różnych egzemplarzach testowych tego samego modelu - dla większej zmyłki. Np. z tego mesia zrobili totalnego przebierańca, że śmiech bierze. Na razie nie widzę czegoś, co by wyraźnie różniło którykolwiek z tych "złapanych" samochodów od Rapida.
I koniec masturbacji przy nowej O3 :):)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Nowa Octavia combii

Post autor: Misiek Fisiek »

Ma być Octa Combi 1.8 Tsi 4x4 DSG 180 ps 280 nm (0-100 7,5 sekundy, DSG 6)...
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nowa Octavia combii

Post autor: szms »

noso znowu pije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Fajna opcja, Zuber. :)
Zobaczymy jak będzie. Szkoda, że ogólnie VAG ogranicza możliwości swoich marek na rzecz jednej, a taka Octa może dużo namieszać.
ODPOWIEDZ