Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Szwejk
Posty: 23
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 05:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Szwejk »

Zamówienie do produkcji w salonie M&M Marszałek Częstochowa.

Superb 1.8 TSI Sedan Family + dodatki Bolero, elektrycznie sterowany fotel, kierownica wielofunkcyjna, boczne poduszki tył, podgrzewana szyba, autoalarm, zestaw siatek, kolor metalic (brąz), koło zapasowe

Uzyskany rabat 16,2 % plus 1500 zł na kupon rabatowy ze Skoda Auto Polska.

Mam jeszcze tydzień na korekty i zastanawiam się nad SoundSytem po rabacie wyjdzie ok 1400 zł. Nie było gdzie posłuchać :( i ewentulani rezygnacja z Bolero (-1000 zł)- zostaje Swing i zakup Columbusa od Martina
zubrzyk
Posty: 427
Rejestracja: 21 lip 2012, o 05:01
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: zubrzyk »

Dołóż sobie SS, seria to jest dramat. Mnie Columbusa od Martina włożyli w salonie i zakodowali, bez problemów i grzebania.
Obrazek
Big
Posty: 1592
Rejestracja: 7 kwie 2012, o 17:20
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Lublin

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Big »

Ja bym z Bolero nie rezygnował, super sprawa, a navi lepiej dokupić np. w media a i tak cię to taniej wyjdzie i bedziesz miał darmową aktualizacje map, oraz mobilne urzadzenie, które bedziesz mógł przenosić między autami. Nie brałbym SS, bo moim zdaniem się nie opłaca. Na twoim miejscu dołożyłbym, za to, GSM II i przednie czujki parkowania (naprawdę się przydają) oraz boczne listwy drzwiowe.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: rezon »

Szwejk pisze:....
Mam jeszcze tydzień na korekty i zastanawiam się nad SoundSytem po rabacie wyjdzie ok 1400 zł. Nie było gdzie posłuchać :( i ewentulani rezygnacja z Bolero (-1000 zł)- zostaje Swing i zakup Columbusa od Martina
Dla mnie SS nie miał większego sensu. Chyba lepiej później zmienić na lepszy sprzęt przy okazji tłumiąc drzwi, dając lepsze dystanse itp.
Natomiast przy rezygnacji z Bolero - masz przyzwoitą Columbusa za dodatkowe 1500zł - to IMHO bardzo dobre rozwiązanie. Dołóż sobie od razu moduł Bluetooth II lub III.
Przednie czujki jak pisze Big - to w S2 przydatny bajer. Strasznie długi pysk ma.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
forrestas
Posty: 220
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 14:34
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Imię: Adam
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: forrestas »

Bolero i Swing z S2 pasuje tylko do S2. Dlatego Swing jest praktycznie niesprzedawalny, a Bolero można kupić w przyzwoitej cenie od kogoś kto miał je standardowo w swojej wersji i wymieniał na Columbusa (z tego miejsca chciałbym pozdrowić Gachula :D ). Co do czujników z przodu - każdy ma inne preferencje i zupełnie nie odczuwam tej długości. Audiofilem nie jestem i standardowa instalacja zaspokaja moje potrzeby. Za to przyoszczędziłem między innymi na BT i teraz żałuję. Listwy boczne o których wspomniał Big to też dobry pomysł.
Holka13
Posty: 3
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:26
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)
Kontakt:

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Holka13 »

JA kupiłam zeszłoroczny rocznik z wyprzedaży, 20 procent zniżki, chociaż nie wiem czy na pewno:)
Awatar użytkownika
Vedius
Posty: 458
Rejestracja: 16 lip 2012, o 23:25
Samochód: Superb II Kombi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: WojtAS
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Vedius »

Gratki dobrego zakupu. Teraz ON do pełna i cały czas do przodu :D
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2360
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III Kombi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Odp: Uzyskane rabaty

Post autor: siemi1 »

16% (w tym podobo 4% przyslugujace firmie) samochod bedzie finalnie w leasingu lease plan.SS combi fl platinum 140KM, lakier met., pakiet fresh, rolety i sunset, okno dachowe, isofix przod, 3ramienna kiera, zmieniarka, pakiet na bezdroża, kolo dojazdowe, schowek w bagazniku, ostrzeganie przed zmeczeniem, siatka oddielajaca, alarm, hak z adapterem, podwoje oslony przeciw sloneczne, el. Reg fotela pasazera dla tylu.

Calosc wyszla 122.850pln i chlaacze i listwy progowe gratis.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Tylko nie chlapacze, nie rób przypału :| :| :|
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 759
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: rowerek »

Chlapacze nie są złe, są na tyle małe, że nie rażą a robią swoją robotę. Zwłaszcza z przodu, gdzie skutecznie zabezpieczają przed piaskowaniem progów i drzwi.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: rezon »

Nie przejmuj się opiniami co niektórych - dla nich S2 to najpiękniejszy samochód na świecie, a nie 1,5t mieszanki metalowo-tworzywowej ze śladowymi ilościami surowców naturalnych, która służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B ;) Chlapacze nie tylko są OK, ale są wręcz potrzebne do minimalnej chociaż ochrony progów (przednie) samochodów za nami (tylne) :) zawsze montuję do swoich samochodów.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Misiek Fisiek »

Przecież tych chalapczy wcale nie widać. Dopiero jak przeczytałem o nich na forum to je zauważyłem u siebie.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

To jeszcze kapelusz i gumaki zamów i będzie komplet. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak sam kiedyś chciałem dołożyć chlapacze to na forum wszyscy mnie pojeżdżali i wyleczyli z tego pomysłu, ale jak widać... wieś się bawi i tańczy. :mrgreen: :mrgreen: 8-) 8-) :lol:
Awatar użytkownika
piotrgrb
Posty: 183
Rejestracja: 22 lis 2011, o 14:50
Samochód: Superb II Kombi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotr
Lokalizacja: Poznań

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: piotrgrb »

Bierz chlapacze - wystaja kilka centymetrów. Wiocha to była jak ludzie kawał gumy montowali bo byl/jest przepis ze na tylach przy zwisie krótszym niż ileś tam chlapacze musza byc. Te od S2 są plastikowe i wygladaja bardziej jak element pakietu na bezdroza niz wioszczanskie gumy.

Szms by strasznie chciał je mieć tylko dał się nabrać przy zakupie (gdy dawali za darmo) że to wiocha. Teraz by musiał doplacic i na wkłady do MDRL by nie starczyło. :lol: ;)
Piotr
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: szms »

Siet, co za dzień... dzisiaj wszędzie od rana wszyscy się mnie czepiają. :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ