Jaki najprostszy telefon z rsap?

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: chudy »

Witam,
czy ma może ktoś informacje, jak współpracują telefony takie jak Samsung S 50610, Nokia 206, Nokia 301 z modułem rsap bluetooth w Superbie? Czy wspierają ten moduł? Bo w internecie ciężko cokolwiek znaleźć na ten temat...

Jeżeli nie te telefony, to które bezproblemowo wspierają rsap? Niestety, dowiedziałem się, że Windows Phone już tego nie wspiera na Nokiach, a kiedyś Nokia była wręcz prekursorem tego modułu...

EDIT:
Znalazłem że taka Nokia 206 posiada SIM Access Profile, więc pewnie 301 także. Nie wiem co z Samsungiem.
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: Odp: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: noso »

chudy pisze:Witam,
czy ma może ktoś informacje, jak współpracują telefony takie jak Samsung S 50610, Nokia 206, Nokia 301 z modułem rsap bluetooth w Superbie? Czy wspierają ten moduł? Bo w internecie ciężko cokolwiek znaleźć na ten temat...

Jeżeli nie te telefony, to które bezproblemowo wspierają rsap? Niestety, dowiedziałem się, że Windows Phone już tego nie wspiera na Nokiach, a kiedyś Nokia była wręcz prekursorem tego modułu...

EDIT:
Znalazłem że taka Nokia 206 posiada SIM Access Profile, więc pewnie 301 także. Nie wiem co z Samsungiem.
Mialem samsunga ba androidzie i chodzilo

Wysyłane z mojego GT-S7560 za pomocą Tapatalk 2
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: chudy »

Nie trzeba było robić żadnych romów, instalacji itp? ;)
Jaki to model jeśli mogę wiedzieć?
Roger83
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2013, o 11:33
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warsaw

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: Roger83 »

Już odpowiadam - Nokia E52 łyka to fantastycznie (2 lata jazdy), Windows Phone od najbliższej wersji softu 8.1 być może będzie to miał. Wejdzie natomiast mirror link do telefonów Nokia na WP dla car audio typu Alpine i inne (sterowanie sprzętem z komórki oraz wyśletalnie pulpitu komórkowego na ekranie nawigacji - mowa cały czas o niefabrycznych sprzętach obsługujących Mirror Link). Niestety zapowiadany update to początek 2014, może koniec tego roku.
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: chudy »

Przepraszam, ale coś się wątki mi zdublowały. Napiszę do jakiegoś moda z prośbą o połączenie.
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: chudy »

No tak, Nokia E52 to ogólnie fajny telefon, ale już niedostępny, przynajmniej w ofercie Plusa ;)
Fajnie by było, gdyby w Windows 8.1 wprowadzili tego rSAPa, ale póki co muszę coś wybrać z aktualnej oferty plusa. A zbyt dużego wyboru chyba nie ma, zwłaszcza, że telefon nie może być zbyt duży...
Awatar użytkownika
Cobrettiiii
Posty: 328
Rejestracja: 18 sie 2013, o 16:20
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 345km/475 nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Warszawa/Józefów
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: Cobrettiiii »

chudy pisze:No tak, Nokia E52 to ogólnie fajny telefon, ale już niedostępny, przynajmniej w ofercie Plusa ;)
Fajnie by było, gdyby w Windows 8.1 wprowadzili tego rSAPa, ale póki co muszę coś wybrać z aktualnej oferty plusa. A zbyt dużego wyboru chyba nie ma, zwłaszcza, że telefon nie może być zbyt duży...

http://allegro.pl/jak-nowa-nokia-e52-ze ... 97977.html

A po co brać z Plusa ??
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Cobrettiiii
Posty: 328
Rejestracja: 18 sie 2013, o 16:20
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 345km/475 nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Warszawa/Józefów
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: Cobrettiiii »

chudy pisze:No tak, Nokia E52 to ogólnie fajny telefon, ale już niedostępny, przynajmniej w ofercie Plusa ;)
Fajnie by było, gdyby w Windows 8.1 wprowadzili tego rSAPa, ale póki co muszę coś wybrać z aktualnej oferty plusa. A zbyt dużego wyboru chyba nie ma, zwłaszcza, że telefon nie może być zbyt duży...

Ja mam jedną zasadę co do telefonów...

Jeden do gadania i pisania smsów

Drugi do smartfonowania/emaile i internet itd..
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: chudy »

Tak, gdyby to był telefon dla mnie, to szukałbym czegoś w postaci smartfona i niekoniecznie z oferty Plusa ;)
Ale niestety, telefon musi być z oferty Plusa, bo abonament w Plusie. No chyba, że w ich ofercie nie ma telefonu działającego z rSAP (a myślę, że coś się znajdzie), to wtedy trzeba będzie pomyśleć nad jakąś alternatywą...

@Cobrettiiii możesz powiedzieć jaki telefon posiadasz do gadania i czy współpracuje z rSAPem? Bo praktycznie tylko do tego on ma służyć ;)
Awatar użytkownika
Cobrettiiii
Posty: 328
Rejestracja: 18 sie 2013, o 16:20
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 345km/475 nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Warszawa/Józefów
Kontakt:

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: Cobrettiiii »

chudy pisze:Tak, gdyby to był telefon dla mnie, to szukałbym czegoś w postaci smartfona i niekoniecznie z oferty Plusa ;)
Ale niestety, telefon musi być z oferty Plusa, bo abonament w Plusie. No chyba, że w ich ofercie nie ma telefonu działającego z rSAP (a myślę, że coś się znajdzie), to wtedy trzeba będzie pomyśleć nad jakąś alternatywą...

@Cobrettiiii możesz powiedzieć jaki telefon posiadasz do gadania i czy współpracuje z rSAPem? Bo praktycznie tylko do tego on ma służyć ;)

Tutaj masz listę telefonów która jest z RSAP

http://www.android-rsap.com/compatibility.html

a co do mnie, jeden to Galaxy S2 a drugi do gadania ( nie posiadający RSAP ) Samsung E2250 który ładuje raz na 1,5 tygodnia
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Vedius
Posty: 458
Rejestracja: 16 lip 2012, o 23:25
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: WojtAS
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Jaki najprostszy telefon z rsap?

Post autor: Vedius »

Możesz uderzyć z pytaniem do ASO o aktualną listę telefonów obsługujących rsap
ODPOWIEDZ