Chiptuning

Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Chiptuning

Post autor: Misiek Fisiek »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, o 16:37 przez Misiek Fisiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
karmel
Posty: 158
Rejestracja: 25 sty 2011, o 11:05
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 208KM/305Nm
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kraków

Re: Chiptuning

Post autor: karmel »

z krakowskiego Vtechu
historia: Fiat UNO, Octavia I, Octavia II, Superb II, coś z 2 kołami;)
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Chiptuning

Post autor: Misiek Fisiek »

:shock:
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, o 16:37 przez Misiek Fisiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Chiptuning

Post autor: Misiek Fisiek »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, o 16:36 przez Misiek Fisiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Arci9
Posty: 541
Rejestracja: 4 cze 2010, o 13:48
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Artur
Lokalizacja: WND
Kontakt:

Re: Chiptuning

Post autor: Arci9 »

Zuber, na własnym przykładzie wiem, że prucie kompa.I jak już zdążyliscie napisać, nie widać wtedy w liczniku programowań, za to pewnie widać na kompie, aczkolwiek pewnie wiele zależy od staranności wykonawcy .Z tunerów możesz jeszcze zwrócić uwagę na VTG
gospodarstwo agroturystyczne

http://kasztelania.cba.pl/
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 496
Rejestracja: 8 maja 2010, o 12:10
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 199,8 KM i 407,1 Nm
Imię: jak w nicku
Lokalizacja: Warszawa w tygodniu, weekendy Olsztyn
Kontakt:

Re: Chiptuning

Post autor: Krzysiek »

Dokładnie osobiście także mogę polecić VTG tymberdziej iz jako forum mamy u nich rabat. Co do Mastersa to na trzy wykonane telefony usłyszałem 3 różne kwoty za wykonanie. To mnie trochę denerwuje. Albo ma ustaloną kwotę za usługę ale w zależności jaki głos usłyszy taką cenę podaje. To jest moje odczucie i zdanie.
http://www.slo.com.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Chiptuning

Post autor: Misiek Fisiek »

:mrgreen:
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2014, o 16:20 przez Misiek Fisiek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
bandit57
Posty: 203
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 23:34
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 196KM / 410 Nm
Imię: Michał
Kontakt:

Re: Chiptuning

Post autor: bandit57 »

Zuber, co do Rogala to powiem Ci ze jego najwiekszymi minusami sa terminy a dodzwonienie graniczy z cudem(mialem przyjemnosc czipowania u rogala i zlego slowa na robote nie moge powiedziec bo ogarnia temat dobrze). Co do twojego linku z forum golfa, przyjrzyj sie jakie silniki sa przewaga, ja benzyne robilbym gdzie indziej, ale to jest twoj wybor. Jesli chodzi o mastersa, jak trafisz i bedzie mial humor to taka cene dostaniesz (Krzysiek jest dobrym przykladem i nie tylko on) a co do roboty ktora ogarnia to pelna profeska :) Wrzuciles link, to ja wrzuce swoj gdzie pewnego czasu wywiazala sie klotnia z rogalem - http://www.tdiracing.pl/viewtopic.php?t ... 2ef99bafb7" onclick="window.open(this.href);return false;
Jesli kogos zainteresuje to ja tez juz jestem po wizycie w VTG. Maciek naprawde swietnie wszystko ogarnia, nie krzywi sie na wybrednych klientow i ich zachcianek (czyli mnie) i ogolnie jako ekipa VTG wywarli na mnie bardzo pozytywne wrazenie.Rabat ktory oferuje bardzo sie przydal :) Niestety ale nie obylo sie bez rozczarowan. Tak jak wszystkie Hiluxy (rolnikowozy) moj nie trzymal serii i dopiero po boxie otrzymal... Porzadna serie.. Ale oczywiscie przed umowieniem zostalem poinformowany o tym fakcie wiec bylem wstanie to przelknac. Wiec jesli ktos ma jeszcze opory przed VTG to szczerze polecam. Co do czipowania Superba, jedynie sensownym wyjsciem wg mnie na gwarancji jest prucie kompa. Jak sie dowiedzialem, w VTG wsadzaja nowe śrubki i używaja podobnego silikonu by nikt nie mogl dojrzec ze byl rozbierany.
Awatar użytkownika
edeks
Posty: 281
Rejestracja: 21 paź 2010, o 10:42
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chiptuning

Post autor: edeks »

Kłótnia to mało powiedziane :) warto poczytać :) Widzę, że VTG ma już Superbka w swoim banerze, miło :)
Suberb combi 1,8 TSI DSG to dobry wybór :)
Awatar użytkownika
VTG
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2011, o 08:58
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chiptuning

Post autor: VTG »

Michal (bandit57), milo bylo poznac i ciesze, ze jestes zadowolony z modyfikacji auta, teraz czekamy jeszcze na Superba i bedziemy dzialac.
Oczywiscie zapraszam wszystkich na modyfikacje do nas, jest tutaj zalozony watek o grupowym chipowaniu, czekamy na chetnych ;)
tak jak juz Masters Wam powiedzial przez telefon, jesli sterownik posiada Tuning-Protection, to trzeba pruc kompa i podlaczac sie do niego na stole... skladamy ladnie kompy, wiec nie powinno byc problemow z gwarancja, aczkolwiek przy usterkach w aucie odradzam wyprawe do ASO z programem, lepiej podjechac i wgrac serie...
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chiptuning

Post autor: bogge »

Panowie, a ja z innej beczki nieco - czy ktoś z Was po chipie miał ma multidocie info o dotarciu do blokady prędkości maksymalnej? Wczoraj coś mi zamigało dosłownie na sekundę na wyświetlaczu i nie zdążyłem się przyjrzeć ponieważ jechałem 240 km/h (licznikowe), później zacząłem się zastanawiać cóż to było?
Awatar użytkownika
VTG
Posty: 10
Rejestracja: 21 mar 2011, o 08:58
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chiptuning

Post autor: VTG »

ale jakiej blokadzie ? przeciez tam nie ma zadnej blokady w 2.0 TDI, tylko po prostu auto pojdzie albo tyle na ile ma sile albo sie wczesniej skrzynia skonczy...
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Chiptuning

Post autor: bogge »

Hmm, no ponoć jest i to mi powiedział zarówno Masters, jak również to samo usłyszałem w serwisie Skody, a ponieważ ja w życiu przed modem nie osiągałem wyższej prędkości niż 225, to się zastanawiam czy to coś co zamrugało, to mógł być komunikat?
Awatar użytkownika
rowerek
Posty: 759
Rejestracja: 13 cze 2010, o 09:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Poznań

Re: Chiptuning

Post autor: rowerek »

Sprawdź czy nie masz może ustawione w MaxiDocie 'Speed warning' akurat na 240km/h. Może się kiedyś bawiłeś i zapomniałeś wyłączyć? :lol:
Najlepiej będzie jak się znowu rozbujasz do 240km/h i sprawdzisz co to było :twisted:
frytol
Posty: 346
Rejestracja: 29 lip 2010, o 18:37
Samochód: Superb II Kombi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Aktualnie: 267, 351
Lokalizacja: Płock/Warszawa

Re: Chiptuning

Post autor: frytol »

Seryjna blokada jest przy 250km/h. Żadnego komunikatu nie ma tylko auto nie chce jechać więcej.
ODPOWIEDZ